Potřebujete rychle peníze a nechcete se zdržovat složitým vyřizováním půjčky? Případně nemáte k dispozici bankovní účet kam by vám půjčku mohli vyplatit? V takovém případě si můžete sjednat rychlou půjčku v hotovosti bez doložení příjmů. Avšak nikde v tradičním prostředí bank takovou půjčku nehledejte, ta je především doménou nebankovních společností. Oproti bankovním institucím mají poněkud jednodušší podmínky, a tak na půjčku hravě dosáhnou všichni žadatelé, pro které je jakýkoli úvěr v bance nedostupný. Může se jednat o osoby vedené na úřadu práce, nezaměstnané, lidi pobírající sociální dávky, matky na mateřské, podnikatele, studenty, důchodce. Půjčka v hotovosti vám dokáže během chvilky doplnit chybějící finance do peněženky, jelikož se od jiných klasický nebankovních produktů liší v jedné zásadní věci, a to je právě forma doručení. Úvěrové společnosti většinou peněžní prostředky po schválení úvěru zasílají rovnou na bankovní účet a nebo vám je vyplatí poštovní poukázkou. Zvlášť druhá varianta je poměrně zdlouhavá a ještě závisí na rychlosti české pošty než se peníze dostanou až k vám. To u půjček v hotovosti odpadá, zde vám peníze vysází na stůl osobně. Jak na to?

Půjčka bez papírů

Nikdo z žadatelů se při vyřizování úvěru nechce zabývat žádným obtěžujícím papírováním a shánět různá potvrzení, která samotný proces schválení půjčky dost prodlužují. Každý žadatel chce mít peníze k dispozici co nejrychleji a co nejjednodušším způsobem. Tohoto faktu jsou si nebankovní společnosti plně vědomi, a tak se snaží žadatelům vyřízení půjčky usnadnit. Nebazírují na zbytečné administrativě a pokud je například nezbytné doložit doklad o výši příjmů ze zaměstnání, zajistí si jej sami. Zpravidla si výši příjmu ověří telefonicky na mzdové účtárně u zaměstnavatele. Avšak i zde jsou mezi poskytovateli půjček značné rozdíly. Někdo z nich vyžaduje alespoň minimální příjem z klasického zaměstnaneckého poměru, jinému zcela postačí výměr ze sociálního zabezpečení, přiznání mateřské či výplaty rodičovského příspěvku, důchodový výměr nebo rozhodnutí o výplatě podpory v nezaměstnanosti. Z toho důvodu je nutné se nejprve s nabídkou na trhu seznámit a vybrat si takového poskytovatele půjčky, který bude mít konkrétně pro váš případ odpovídající podmínky.

Požádat o půjčku

Nabídka půjček

Rozsáhlou nabídku půjček bez doložení příjmu naleznete především v prostředí internetu, které je zákazníkům nejblíže. Pomocí různých online srovnávačů půjček si můžete porovnat nejen podmínky daného úvěrového produktu, ale také výši úrokové sazby, dobu splatnosti a celkové poplatky za půjčku. Tato služba je zdarma a určitě není dobré sáhnout hned po první nabídce co se vám namane. Navíc, možná byste ani nemuseli s žádostí uspět. Každá úvěrová společnost si musí dle zákona ověřit, nakolik je žadatel o půjčku schopný úvěr splatit. Ovšem každý tuto povinnost plní jinak. Někdo vychází jen z informací v registru dlužníků, jiný vyžaduje potvrzení o příjmu a další přihlíží ke specifickým okolnostem. Všeobecně ale platí, že každá žádost je posuzována na základě individuálních parametrů. Hlavní roli samozřejmě hraje i výše půjčky, u nižších částek jsou podmínky daleko jednodušší.

Okamžitá půjčka v hotovosti

Půjčka vyplacená v hotovosti ihned na ruku je ideálním způsobem v případě, když například nemáte k dispozici svůj vlastní bankovní účet a nebo jím nemůžete momentálně disponovat. Třeba z důvodu obstavení konta exekutorem. Přesto nemusíte čekat ani na poštovní poukázku a peníze si vyzvednete osobně ještě ten den, kdy o půjčku požádáte. Nezávaznou žádost podáte prostřednictvím internetových stránek poskytovatele, ta je následně zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Některé nebankovní společnosti vám peníze vyplatí v trafice nebo na čerpací stanici. Jinde vám zase peníze doveze kurýr přímo až k vám domů. Možností je opravdu mnoho, záleží jen na vás, čemu dáváte přednost a co vám v danou chvíli nejvíce vyhovuje. Okamžitá půjčka v hotovosti tak nabízí klientům jednoduchou možnost, jak si bez zbytečného papírování a v krátkém časovém intervalu rychle sjednat finanční výpomoc.

Půjčka v hotovosti bez doložení příjmů náleží u nebankovních společností do specifické kategorie krátkodobých úvěrů, kde je doba splatnosti rozložena na několik dnů až jeden měsíc. Někteří poskytovatelé nabízí i různé benefity navíc, například první půjčku zdarma bez poplatku a úroku. Pokud půjčku včas splatíte, může být při opětovné žádosti nový úvěr navýšen.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.