GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčka

Půjčka bez doložení příjmu. Nebankovní půjčky. Rychlé půjčky.

Rychlá půjčka bez příjmu

Nabídka půjčky bez doložení příjmu, možnost prezentace vlastní nabídky

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Potřebujete rychle peníze a nechcete se zdržovat složitým vyřizováním půjčky? Případně nemáte k dispozici bankovní účet kam by vám půjčku mohli vyplatit? V takovém případě si můžete sjednat rychlou půjčku v hotovosti bez doložení příjmů. Avšak nikde v tradičním prostředí bank takovou půjčku nehledejte, ta je především doménou nebankovních společností. Oproti bankovním institucím mají poněkud jednodušší podmínky, a tak na půjčku hravě dosáhnou všichni žadatelé, pro které je jakýkoli úvěr v bance nedostupný. Může se jednat o osoby vedené na úřadu práce, nezaměstnané, lidi pobírající sociální dávky, matky na mateřské, podnikatele, studenty, důchodce. Půjčka v hotovosti vám dokáže během chvilky doplnit chybějící finance do peněženky, jelikož se od jiných klasický nebankovních produktů liší v jedné zásadní věci, a to je právě forma doručení. Úvěrové společnosti většinou peněžní prostředky po schválení úvěru zasílají rovnou na bankovní účet a nebo vám je vyplatí poštovní poukázkou. Zvlášť druhá varianta je poměrně zdlouhavá a ještě závisí na rychlosti české pošty než se peníze dostanou až k vám. To u půjček v hotovosti odpadá, zde vám peníze vysází na stůl osobně. Jak na to?

Půjčka bez papírů

Nikdo z žadatelů se při vyřizování úvěru nechce zabývat žádným obtěžujícím papírováním a shánět různá potvrzení, která samotný proces schválení půjčky dost prodlužují. Každý žadatel chce mít peníze k dispozici co nejrychleji a co nejjednodušším způsobem. Tohoto faktu jsou si nebankovní společnosti plně vědomi, a tak se snaží žadatelům vyřízení půjčky usnadnit. Nebazírují na zbytečné administrativě a pokud je například nezbytné doložit doklad o výši příjmů ze zaměstnání, zajistí si jej sami. Zpravidla si výši příjmu ověří telefonicky na mzdové účtárně u zaměstnavatele. Avšak i zde jsou mezi poskytovateli půjček značné rozdíly. Někdo z nich vyžaduje alespoň minimální příjem z klasického zaměstnaneckého poměru, jinému zcela postačí výměr ze sociálního zabezpečení, přiznání mateřské či výplaty rodičovského příspěvku, důchodový výměr nebo rozhodnutí o výplatě podpory v nezaměstnanosti. Z toho důvodu je nutné se nejprve s nabídkou na trhu seznámit a vybrat si takového poskytovatele půjčky, který bude mít konkrétně pro váš případ odpovídající podmínky.

Požádat o půjčku

Nabídka půjček

Rozsáhlou nabídku půjček bez doložení příjmu naleznete především v prostředí internetu, které je zákazníkům nejblíže. Pomocí různých online srovnávačů půjček si můžete porovnat nejen podmínky daného úvěrového produktu, ale také výši úrokové sazby, dobu splatnosti a celkové poplatky za půjčku. Tato služba je zdarma a určitě není dobré sáhnout hned po první nabídce co se vám namane. Navíc, možná byste ani nemuseli s žádostí uspět. Každá úvěrová společnost si musí dle zákona ověřit, nakolik je žadatel o půjčku schopný úvěr splatit. Ovšem každý tuto povinnost plní jinak. Někdo vychází jen z informací v registru dlužníků, jiný vyžaduje potvrzení o příjmu a další přihlíží ke specifickým okolnostem. Všeobecně ale platí, že každá žádost je posuzována na základě individuálních parametrů. Hlavní roli samozřejmě hraje i výše půjčky, u nižších částek jsou podmínky daleko jednodušší.

Okamžitá půjčka v hotovosti

Půjčka vyplacená v hotovosti ihned na ruku je ideálním způsobem v případě, když například nemáte k dispozici svůj vlastní bankovní účet a nebo jím nemůžete momentálně disponovat. Třeba z důvodu obstavení konta exekutorem. Přesto nemusíte čekat ani na poštovní poukázku a peníze si vyzvednete osobně ještě ten den, kdy o půjčku požádáte. Nezávaznou žádost podáte prostřednictvím internetových stránek poskytovatele, ta je následně zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Některé nebankovní společnosti vám peníze vyplatí v trafice nebo na čerpací stanici. Jinde vám zase peníze doveze kurýr přímo až k vám domů. Možností je opravdu mnoho, záleží jen na vás, čemu dáváte přednost a co vám v danou chvíli nejvíce vyhovuje. Okamžitá půjčka v hotovosti tak nabízí klientům jednoduchou možnost, jak si bez zbytečného papírování a v krátkém časovém intervalu rychle sjednat finanční výpomoc.

Půjčka v hotovosti bez doložení příjmů náleží u nebankovních společností do specifické kategorie krátkodobých úvěrů, kde je doba splatnosti rozložena na několik dnů až jeden měsíc. Někteří poskytovatelé nabízí i různé benefity navíc, například první půjčku zdarma bez poplatku a úroku. Pokud půjčku včas splatíte, může být při opětovné žádosti nový úvěr navýšen.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.