Jestliže se rázem ocitnete ve finanční nouzi, snažíte se všemi možnými způsoby doplnit chybějící peněžní prostředky do peněženky. Můžete si sice sjednat práci navíc, ale ta vám okamžitý efekt nepřinese. Za práci nedostanete hned zaplaceno, nějakou chvíli potrvá, než vám firma zaplatí, naproti tomu půjčka vám vyplatí peníze z půjčky ještě ten den, kdy o ni požádáte. Jen musíte vědět, jakou půjčku zvolit. Toto pravidlo neplatí automaticky pro všechny úvěrové produkty. Velký rozdíl je mezi půjčkou poskytnout v bance a nebo u soukromé nebankovní společnosti. Každá z nich má jiné podmínky, jinou úrokovou sazbu a hlavně každý typ půjčky je přizpůsoben daným životním okolnostem. Nejprve si musíte pečlivě uvážit k čemu půjčku vlastně potřebujete a co chcete jejím prostřednictvím financovat. To v praxi znamená, že pokud plánujete koupi nového spotřebiče do domácnosti či je nutné zaplatit zálohu na dovolenou nebo vám schází na běžné rodinné výdaje, nebudete přeci rovnou žádat o hypotéku v bance. Proto jsou půjčky rozděleny do různých kategorií a právě půjčka v hotovosti na ruku má prioritně sloužit jako okamžitý zdroj financí. Kam pro ni?

Půjčka v hotovosti

Půjčka v hotovosti na ruku je tradiční formou půjčky nebankovních společností. Většina bank totiž půjčku v hotovosti neposkytuje, nicméně kreditní kartu nebo třeba povolený kontokorent u běžného účtu a následný výběr hotovosti z bankomatu lze za určitých okolností považovat za půjčku v hotovosti. Ovšem je třeba uvážit i časovou náročnost a přísné podmínky u klasické bankovní půjčky. Už jen skutečnost, že jste evidováni v registru dlužníků vám šanci na získání úvěru snižuje na nulu. Avšak široké možnosti půjčky v hotovosti můžete daleko lépe využít u nebankovních společností, které jsou vám velmi příznivě nakloněny. Půjčka je snadno dostupná pro každého hlavně z toho důvodu, že je každá žádost posuzována na základě individuálních parametrů klienta. Pokud tedy neuspějete u jedné společnosti, můžete to zkusit jinde. Důležité je, abyste byli schopni půjčku splatit a nepatřili mezi předlužené jedince, kteří už zoufale neví kudy kam. Zpravidla stačí jen doložit pravidelný příjem, avšak i bez něj u některých společností uspějete.

Sjednat půjčku

Peníze vyplacené na ruku

U mnoha půjček je většina žadatelů zvyklá na připsání peněz na bankovní účet, případně poštovní poukázkou. Jenomže ne každý se právě nachází v situaci, kdy může volně disponovat svým bankovním účtem, třeba z důvodu, že je obstavený exekutorem. Takový člověk pak potřebuje peníze z půjčky vyplatit právě v hotovosti a čekat na poštovní poukázku je poměrně zdlouhavé. Může to trvat i několik dní, než vám ji česká pošta doručí do schránky. Proto se poskytovatelé půjček snaží klientům přiblížit ještě víc a sjednání půjčky co nejvíce usnadnit. Půjčku v hotovosti na ruku jste schopni vyřídit během chvilky a ihned peníze držet v ruce. Chce to jen připojení k internetu a mobilní telefon.

Online půjčka v hotovosti

Půjčka v hotovosti se od všech ostatních půjček liší v jedné zásadní věci, a to je forma doručení. Naopak samotné podání žádosti probíhá úplně stejně jako u všech rychlých nebankovních půjček. Žádost podáte na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký online formulář, zadáte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Následně ihned žádost projde schvalovacím procesem o jehož výsledku jste vzápětí informováni. Je-li kladný, zvolíte si způsob vyplacení peněz. Některé společnosti využívají i různé alternativy, kdy je možno si pro hotovost zajet na čerpací stanici nebo si ji vyzvednete v nejbližší trafice. V případě, že nechcete nikam chodit, může vám peníze kurýr dovézt až domů. Pokud dáváte přednost osobnímu jednání a smlouvě o půjčce v papírové podobě, máte příležitost. Ovšem tato služba je zpoplatněna, musíte dopředu počítat buď s poplatkem za zprostředkování, případně vyšší úrokovou sazbou.

Rychlá půjčka v hotovosti není omezena žádnou výší, avšak od konkrétní sumy se samozřejmě odvíjí i podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta. Velkou předností je bezúčelový charakter tohoto nebankovního úvěru, to znamená, že peníze lze použít na cokoli. Třeba na splacení starých dluhů nebo exekucí, zaplacení složenek, případně na financování běžného chodu domácnosti. Diskrétnost je zaručena.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.