GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Posts Tagged ‘krátkodobé půjčky’

Velmi neočekávaně jste se zařadili mezi nezaměstnané na úřadu práce? Jste bez peněz, bez práce, finanční rezerva se krátí, co teď? Nevíte, kdo vám půjčí alespoň pár tisíc korun na pokrytí nejnutnějších výdajů? Právě pro vás je připraven dokonalý servis nebankovních půjček. Stačí je jen využít.

Peníze jsou u vás do 10 minut

Ikdyž jste momentálně bez příjmu, neznamená to, že vám nemůže nikdo půjčit. Právě naopak, být nezaměstnaný má i své výhody. Velmi snadno získáte nebankovní půjčku, kde od vás nikdo nebude požadovat potvrzení od zaměstnavatele o výši příjmu, ani jiné doklady, které by prokazovaly váš příjem. Je-li vaše jméno uvedeno v registrech dlužníků, není tato informace pro nikoho podstatná. Jediné co budete k vyřízení úvěru potřebovat, je platný občanský průkaz, aby mohla být ověřena vaše totožnost.

Půjčit si můžete na různě dlouhou dobu

I pro nezaměstnané existuje nabídka flexibilních půjček, kdy si sami určíte potřebnou dobu splacení úvěru.Okamžitý přístup k penězům zajišťuje forma krátkodobé půjčky. Tu splatíte třeba za týden, v tomto případě výše úvěru začíná už na částce 500,- Kč. Máte-li zájem o dlouhodobou půjčku, pak budete muset zpravidla splnit jediný požadavek v podobě zástavy nemovitosti (dům, byt v osobním nebo družstevním vlastnictví, rekreační chata, pozemek,…)

Krátkodobou půjčku

  •  získáte do výše až 12 000,- Kč
  • doba splatnosti je týden až měsíc, případně i rok
  • neřešíte žádné zbytečné formality
  • peníze jsou bez poplatku připsány na bankovní účet
  • vyřídíte bez osobní schůzky pouze online

Půjčka je podložena jistinou

Půjčky pro nezaměstnané jsou právně podloženy jistinou a jsou tak dostatečnou zárukou ochrany jak dlužníka tak i věřitele. Ve smlouvě je vždy uvedeno kdo, komu a v jaké době má zaplatit stanovenou částku. Podepsání smlouvy není vázáno žádnými podmínkami. S krátkodobou půjčkou jednoduše a hravě dokážete překlenout nepříjemné období nezaměstnanosti.

Každého z nás někdy může potkat nepříjemná situace, která vyústí až do narušení rodinného rozpočtu. V případě, že i vás něco podobného zaskočilo a s událostí jste nepočítali, finanční injekce pro vás symbolizuje jediné možné řešení. Jak jsme si již řekli v tomto článku, společnost pro poskytnutí úvěru je třeba vybírat pečlivě. Serióznost proto stavte vždy na první místo.

Češi poskytovatele příliš neřeší

Smutnou pravdou ovšem zůstává fakt, že náš národ se většinou spokojí s nabídkou peněžní pomoci, kterou jim nabídne jejich banka. Nevědí přitom, že nebankovní společnosti nabízejí mnohdy benevolentnější podmínky či větší možnosti. Nevyžadují například nahlížení do registru dlužníků a rovněž administrativa není nikterak náročná. Oblíbeným produktem jsou zde krátkodobé půjčky, které skvěle vystačí pouze pro překlenutí náročnějšího období před výplatou.

Pohodlné vyřízení SMS půjčky

Nyní se již budeme zaobírat samotným produktem, který v portfoliu

Jak funguje sms půjčka

Foto: imagerymajestic / freedigitalphotos.net

soukromých společností naleznete. Jistě se totiž tážete, jak funguje sms půjčka. Na webových stránkách si navolíte požadovanou sumu včetně vaší optimální představy o době splácení. První poskytovaná částka bývá zpravidla o něco nižší, pokud se však již na pomoc obrátíte podruhé, nabízené finance se zvyšují. Následně vyplníte online formulář, ve kterém uvedete několik základních informací. Jak již z názvu vyplývá, SMS půjčka bude potřebovat i váš mobilní telefon. Na ten vám totiž bude formou krátké textové zprávy zaslán autorizační kód, který následně vyplníte do smlouvy. Tu poté obratem zašlete společnosti zpět. Sjednání je vhodné například pro seniory, maminky na mateřské dovolené či studenty, kterým může pomoci s počátečními výdaji spojenými se začátkem školního roku.

Abyste získali větší povědomí o peněžním sektoru, nezanedbávejte aktuality o financích. Dozvíte se zde mnoho přínosných informací, které vám pomohou s výběrem vhodného produktu. Navíc se budete v celé problematice lépe orientovat a zjistíte i nejrůznější zajímavosti či statistiky.