GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Posts Tagged ‘leasing’

Největší síť autobazarů v České republice provozuje společnost AAA auto. Za dobu svojí existence prodala přes milion vozů spokojeným zákazníkům. Firma poskytuje řadu garancí jak na historii auta, tak i u dražších typů  na některé skryté vady. AAA auto stejně jako řada jiných autobazarů inzeruje u každého automobilu dvojí cenu. Jedna je určena pro platbu v hotovosti a druhá (daleko výraznější) platí, když se auto rozhodnete koupit na leasing. Při využití financování koupi vozu leasingem nabízí společnost slevu, která může dosahovat až několik desítek tisíc korun. Ale i v tomto případě buďte obezřetní, neboť za sjednání leasingu zaplatíte poplatek. Je třeba si u každého vámi vyhlídnutého vozu propočítat jeho výslednou cenu, která je rozdělena do jednotlivých měsíčních splátek. U levnějších vozů, zpravidla do 50 000 Kč bývá efektivnější použít hotovost. Ale to už je na zvážení každého klienta. Všeobecně se dá říci, že koupě vozu na leasing je skutečně výhodná. Veškerou administrativu vyřídíte během necelé hodiny přímo na jakékoli pobočce AAA auto, která spolupracuje s leasingovou společností. K dispozici zde máte velmi ochotný personál, který je připraven vám odpovědět na veškeré vaše dotazy.

Výhody leasingu u AAA auto:

 • potřebujete jen minimum dokladů
 • nemusíte mít ručitele
 • sami si volíte délku splácení, která je 12 – 84 měsíců
 • akontace je od 0%
 • jste pojištěni proti neschopnosti splácet
 • součástí leasingové smlouvy je havarijní pojištění a povinné ručení, které je rozloženo do měsíčních splátek
 • leasing můžete ukončit kdykoli chcete
 • leasingem je možno financovat až 10 let stará vozidla
 • pokud auto používáte k podnikání, sníží se vám daňový základ

Jaké doklady musíte předložit

Jako soukromá osoba:

 • dva doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz, pas nebo rodný list)
 • potvrzení o výši příjmů je pro vás výhodou, ale není přímo vyžadováno

Jako podnikatel:

 • dva doklady totožnosti osoby oprávněné za firmu jednat
 • živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku (ne starší než 6 měsíců)
 • osvědčení o registraci DPH (pokud je plátcem)
 • razítko firmy

Nákupem ojetého automobilu u společnosti AAA auto nikdy nepochybíte. Firma má velmi dobře propracovanou prodejní strategii a jejich leasingové smlouvy jsou připraveny přímo excelentně. Každému zákazníkovi se věnují třeba i po pracovní době a vždy na 100%. Prodávaná vozidla jsou ve velmi slušném stavu a samozřejmostí je zkušební jízda. Na případné závady vás upozorní předem. Platit na pobočkách můžete i platební kartou. Společnost AAA auto vám garantuje, že vámi zakoupené auto není odcizené vozidlo, vůz není předmětem exekuce a  není na něm nezaplacená DPH.

Příchozí vyhledávání:

 • proč je auto na půjčku levnější

Potřebujete koupit novou dodávku a nemáte dostatek volných finančních prostředků? Pak financujte koupi vozu prostřednictvím leasingu. Během několika málo minut bude sepsán návrh leasingové smlouvy a samotný proces schvalování na leasingové společnosti nepotrvá déle než 30 minut. Leasing vás zbaví finančních starostí, je jednoduchý a rychlý a ještě přitom ušetříte hotovost pro jiné investiční záměry.Jednotlivé měsíční splátky jsou přizpůsobeny vašim možnostem a požadavkům a jsou po celo dobu trvání smlouvy neměnné. Sami si určíte dobu splácení, ta je zpravidla od 1 roku až do 7 let. Pro případ platební neschopnosti z důvodu nemoci či ztráty zaměstnání je možno i splátky pojistit, tzn. že pojišťovna hradí plnou výši splátek a nevyžaduje je zpětně po zákazníkovi. Pokud podnikáte, pak je při pořízení nové dodávky určitě nespornou výhodou snížení daňového základu. Jako podnikatel si samozřejmě využitím leasingu zkrátíte dobu odepisování vozu a po třech letech můžete vyměnit starý vůz za nový. Výše akontace je závislá na ceně vozu, značce a jeho stáří. Sjednává se v rozmezí 0% – 80% z ceny vozidla, avšak minimální financovaná částka musí být 25 000 Kč.

Leasing bez registru

Každý autorizovaný prodejce aut nebo autobazar spolupracuje s jistou finanční společností, která leasing poskytuje. Jednotlivé finanční instituce a leasingové společnosti mají přístup jak k nebankovním, tak i bankovním registrům dlužníků, nejznámější z nich je např. Solus a tím jsou informováni o celé finanční historii svých klientů. Jestliže máte záznam v některém z uvedených registrů, nemusíte se ničeho obávat. Existují společnosti, jež do těchto databází nenahlížejí, případně, ikdyž zjistí, že zde máte záznam, přesto vám poskytnou finanční prostředky na pořízení nového vozu. Dokonce nevyžadují ani doklady o výši vašeho příjmu. Případný záznam v registru tedy není pro vás žádnou překážkou k získání leasingu.

Pro sjednání leasingu na dodávku jako fyzická osoba budete potřebovat:

 • platný občanský průkaz + druhý doklad totožnosti ( pas, řidičský průkaz, rodný list)
 • fakturu za provoz vašeho mobilního telefonu, případně pevné telefonní spojení

Pro sjednání leasingu na dodávku jako podnikatelský subjekt budete potřebovat:

 • platný občanský průkaz + druhý doklad totožnosti osoby oprávněné za firmu jednat
 • pevné telefonní spojení nebo fakturu za provoz mobilního telefonu
 • číslo bankovního spojení podnikatelského subjektu
 • živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku
 • u plátců DPH osvědčení o registraci

Dodatek k leasingu

Jako součást leasingové smlouvy si můžete rovnou sjednat povinné ručení a havarijní pojištění se slevou maximálně 50%. Pojistné se hradí v měsíčních splátkách a jeho sazba, přestože se každý rok navyšuje, je po celou dobu platnosti leasingové smlouvy neměnná.