Goldenpujcka slevové kódy

Ušetřete na Goldenpujcka.cz. Na Slevovykupon.net jsou slevové kupóny.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Posts Tagged ‘nebankovní půjčky’

Dostali jste se do druhotné platební neschopnosti a nemáte k dispozici hotovost? Nebo potřebujete nutně rozšířit svoje podnikání a v bance vás se žádostí o úvěr odmítli? Pak neváhejte využít služeb jakékoli autozastavárny po celé České republice. Svoje auto nemusíte narychlo a často i se ztrátou prodávat, stačí jej jen zastavit. Dokonce existuje  varianta, kdy toto vozidlo i nadále používáte. Do zástavy přijímají autozastavárny osobní, nákladní i užitkové vozy, případně stavební stroje, motorky, lodě, autoveterány a jiné. Půjčka na zástavu auta je vyřízena během půl hodiny a zákazníkovi je vyplacena finanční hotovost. Autozastavárny nabízející krátkodobé ale i dlouhodobé půjčky zajištěné motorovým vozidlem vám vyplatí až 70% ze stanovené ceny vozidla. Sepsání zástavní smlouvy není podloženo žádným zdlouhavým administrativním procesem, nikdo nenahlíží do registru dlužníků, neboť jako jistina splacení poskytnutého úvěru je samotné vozidlo zcela dostačující. Zastavené auto můžete kdykoli zároveň s uhrazením smluvního poplatku vyplatit a získat jej tak zpět.

Pokud se jedná o firemní automobil pak:

  • za firmu jedná pouze její jednatel
  • musí předložit aktuální výpis z obchodního rejstříku a platný doklad totožnosti

Jak auto zastavit

Jestliže jste se tedy rozhodli svoje auto zastavit, přijedete s ním do vámi vybrané zastavárny aut, kde příslušný zaměstnanec provede kontrolu stavu a původu vozidla. Poté vám sdělí výši peněžní částky, kterou si můžete ihned v hotovosti půjčit. Cena, za kterou je vzato auto do zástavy, je určena dle roku výroby, vybavení, najetých kilometrů a samozřejmě vzhledu a stavu vozidla. Po předložení všech nezbytných dokladů je sepsána zástavní smlouva a vy odcházíte s vyplacenou hotovostí. Zastavený vůz zůstává na hlídaném parkovišti dané autozastavárny.

Zástavní smlouva

Půjčka na zástavu se uzavírá na dobu zpravidla od 1 týdne do 12 měsíců, přitom svůj automobil můžete kdykoli vyplatit ze zástavy před termínem stanovené lhůty. Před sepsáním smlouvy si klient vybere procentuelní sazbu výše poplatků, buďto je stanovena týdně a nebo měsíčně. Během trvání smlouvy ovšem nelze variantu procent měnit. Pokud nezvládnete vyplatit svůj vůz ze zástavy, můžete do určeného data zaplatit pouze smluvní poplatek a prodloužit tak trvání zástavní smlouvy.

Zástava auta on-line

Prostřednictvím internetu si na webových stránkách zavedených autozastaváren můžete podat on-line žádost o půjčku. Vyplníte pouze předepsaný formulář týkající se daného vozidla, jež chcete zastavit. Obratem do 10 minut vám bude sděleno v jaké výši vám bude úvěr poskytnut. Není na škodu si takto jednoduchým způsobem porovnat poplatky a podmínky jednotlivých zastaváren a z nich pak vybrat tu nejvýhodnější pro vás.

Nepobíráte aktuálně žádný měsíční příjem? Pak jistě řešíte problém spočívající v nedostatku financí. Stačí, aby se objevil nějaký nečekaný výdaj a rázem musíte shánět finanční pomoc. Pakliže rodina ani přátelé pomoci nemohou nebo je ani nechcete obtěžovat, symbolizují nejvhodnější volbu půjčky ihned nonstop pro nezaměstnané. Tento typ úvěru přitom najdeme v portfoliu nebankovních společností.

Dostupné kdykoliv

Jednou z výhod tohoto typu peněžní injekce je především dostupnost. O půjčku můžete požádat v kteroukoliv denní i noční hodinu. Stačí si najít seriózního věřitele, na jehož webových stránkách vyplníte krátký formulář. Poté již jen čekáte na schválení daným personálním zaměstnancem, který vás následně informuje. Půjčky ihned nonstop pro nezaměstnané nevyžadují nahlížení do registru dlužníků. Jedná se o neúčelový produkt, a proto nemusíte nikomu dokládat, na co dané peníze využijete. Věřitelé poskytují částku pohybující se zpravidla v řádech několika tisíců korun.

Vložte poptávku zdarma a bez registrace

Jedním ze způsobů, jak najít vhodného věřitele, je zavítání na burzu půjček. Zde si buď můžete projít jednotlivé nabídky nebo se zaměřit na vložení poptávky. Pokud popíšete vaši aktuální situaci a danému poskytovateli se budete jevit jako vhodný klient, rozhodně se vám ozve se svoji nabídkou půjčky ihned nonstop pro nezaměstnané.

Víte, že?

Pro tento typ úvěru je typická spíše nižší poskytovaná částka.
Nebankovní úvěry se pro mnoho lidí stávají mnohem schůdnější variantou vypůjčení financí v případě, že chtějí své peníze obdržet co nejrychleji a pokud možno bez zbytečných průtahů, do kterých patří například kontrolování registru dlužníků či prokazování nejdůležitějších náležitostí. Soukromé instituce zkrátka nic podobného po svých klientech nevyžadují, a proto se těší velké oblibě díky své rychlosti vyřízení. Jedním z jejich produktů jsou i půjčky bez dokazování příjmu a registru.

Nečekejte déle, než musíte

Jak již bylo řečeno, nejpodstatnější plus lze spatřit v téměř okamžitém vyřízení, kdy od doby schválení půjčky bez dokazování příjmu a registru můžete své peníze očekávat již za několik hodin na bankovním účtě. Nikomu dále nemusíte říkat, na co je využijete, jelikož se jedná o čistě neúčelový produkt. Jak již plyne z názvu, nenahlíží se do registru dlužníků a ani výše měsíčního příjmu zde nehraje roli. Jediné možné úskalí symbolizuje poněkud vyšší úroková míra typická pro půjčky z nebankovního sektoru.

A co když mám zájem?

Pokud vás popis půjčky bez dokazování příjmu a registru zaujal, můžete si vložit poptávku na burzu půjček. Nezapomeňte přitom uvést své kontaktní údaje, díky kterým se vám investor později ozve. Samozřejmostí je pak výše požadované půjčky či případně otázka splátek.

Víte, že?

Rychlé vyřízení je jedna z nejdůležitějších předností půjčky na účet už dnes
Sháníte rychlou finanční pomoc, která vám pomůže s překlenutím obtížnějšího období a nevíte, kterou si z množství nejrůznějších produktů vybrat? Pak můžeme jen doporučit nebankovní půjčky na účet už dnes. Jak již vyplývá ze samotného názvu, chlubí se především velmi rychlou dobou dodání peněz na bankovní účet. V případě, že potřebujete určitý obnos opravdu za pět minut dvanáct, jedná se o ideální volbu.

Obejdete se bez nahlížení do registru

Pakliže se z nějakého důvodu obáváte, že by vyřizování nebankovní půjčky na účet už dnes mohlo skončit u nahlížení do registru dlužníku, není třeba si dělat starosti. Tento úvěr se totiž nachází v portfoliu soukromých společností, které k němu nemají přístup. Nutnost ukázat doklad o výši vašeho měsíčního příjmu nebývá podmínkou, záleží však na věřiteli. Peníze přitom očekávejte opravdu v řádech několika mála hodin na svém bankovním kontě.

Vložte si poptávku ještě dnes!

V případě, že vás nebankovní půjčky na účet už dnes zaujaly, není nic jednoduššího, než si prostřednictvím následujícího formuláře vložit poptávku zdarma a bez registrace na burzu půjček. Tu navštěvují samotní věřitelé, kteří se vám jistě ozvou se svoji nabídkou úvěru. Při vkládání nezapomeňte proto uvést kontakt. Samozřejmostí je výše požadované sumy a jméno.

Víte, že?

U tohoto typu úvěru není třeba dokládat, k čemu budou získané finance využity.
Konec srpna mnohým rodičům nahání strach v podobě přicházejících výdajů spojených s počátkem dalšího školního roku. Jistě sami víte, že jen takové vypravení prvňáčka stojí nemalé peníze. Potřebuje totiž pevnou aktovku, přezůvky, pracovní sešity určené k naučení psaní a tak dále. Zapomenout nesmíme ani na nejrůznější poplatky, dary škole či fondy. Pakliže se jedná o dítě již starší, vyžaduje naopak notebook, školné nebo učebnice. Ke konci se pak vyšplhá částka až k několika tisícům. Jestliže přitom nedisponujete patřičným obnosem, existují ještě rychlé půjčky bez ručitele a registru mající za úkol celou situaci zachránit.

Obejdete se bez poplatků předem

Tento produkt nabízejí nebankovní společnosti. Tu buď můžete kontaktovat prostřednictvím internetu nebo na pobočce nacházející se ve větších městech. Rychlé půjčky bez ručitele a registru jsou neúčelové a nemusíte tak dokládat, k čemu budou využity. Jak již dále napovídá samotný název, obejdete se bez ručitele a nahlížení do registru dlužníků, jelikož k němu soukromý sektor poskytovatelů nemá přístup. Možný drobný nedostatek poté představuje vyšší úroková míra.

Kde najít vhodného investora?

V případě, že se zaměříme na získání rychlé půjčky bez ručitele a registru, lze například využít burzu půjček. Po vložení poptávky se vám totiž soukromník sám ozve a na vás jen zůstává rozhodnutí, zda s jeho nabídkou budete souhlasit. Dávejte si ovšem pochopitelně pozor na serióznost poskytovatele a raději se zaměřte na větší ověřené společnosti, které na burzu půjček rovněž vkládají svoji inzerci.