Goldenpujcka slevové kódy

Ušetřete na Goldenpujcka.cz. Na Slevovykupon.net jsou slevové kupóny.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Posts Tagged ‘online půjčky’

Potřebujete půjčit? Nečekejte na zázrak, ten se nestane, ale s půjčkou se peníze dostanou až k vám.

Půjčit si můžete i jinde než v bance

V dnešní moderní době i banky mají velmi silnou konkurenci v podobě soukromých investičních společností. Ty obchodují každý den na finančních trzích a mají tak dostatek volných peněžních prostředků pro své klienty. Nic je nepřekvapí, půjčit si lze v libovolný den po dobu minimálně 12- ti hodin, kdy jsou aktivní operátoři jejich zákaznických center. Podané Žádosti o úvěr se zpracovávají neprodleně ke spokojenosti všech klientů.

Nebankovní půjčky bez zbytečné administrativy

Možná je to k neuvěření, ale k získání půjčky nepotřebujete prakticky nic z toho, na co jste zvyklí u jiných konkurentů. Každá uzavřená Smlouva o půjčce je podložena jistinou a ta je dostatečnou zárukou splacení úvěru. Jistina může být sepsána na jakémkoli papíře, jen musí být dodrženy její zákonem určené náležitosti. Může mít i hodnotu cenného papíru a je možno s ní i nadále obchodovat. Podepsáním smlouvy se zavazujete zaplatit uvedenou sumu ve stanovené době.

Půjčka má své přednosti

Nebankovní půjčka na patří mezi nejjednodušší typy půjček a dokonce má i velkou historii. V období první republiky byla běžnou praxí a její neustálá oblíbenost se tak prolnula až do dnešní doby. Poskytovatelé půjček jsou si plně vědomi toho, že každému zájemci jde zejména o čas. Proto stačí pouze o půjčku požádat online a dále jste kontaktováni telefonicky k upřesnění místa a času kde dojde k podpisu smlouvy. Veškeré formality proběhnou buď přímo v zákaznickém centru společnosti a nebo vás zástupce navštíví přímo u vás doma.Vy předložíte pouze občanský průkaz, případně druhý doklad totožnosti. Peníze jsou vyplaceny v hotovosti na ruku nebo převedeny na bankovní účet. To už záleží na vás co si zvolíte. V případě nesplacení půjčky vám nepřibývají žádné další nesmyslné smluvní poplatky. A to je právě při půjčce to nejdůležitější.

Velmi neočekávaně jste se zařadili mezi nezaměstnané na úřadu práce? Jste bez peněz, bez práce, finanční rezerva se krátí, co teď? Nevíte, kdo vám půjčí alespoň pár tisíc korun na pokrytí nejnutnějších výdajů? Právě pro vás je připraven dokonalý servis nebankovních půjček. Stačí je jen využít.

Peníze jsou u vás do 10 minut

Ikdyž jste momentálně bez příjmu, neznamená to, že vám nemůže nikdo půjčit. Právě naopak, být nezaměstnaný má i své výhody. Velmi snadno získáte nebankovní půjčku, kde od vás nikdo nebude požadovat potvrzení od zaměstnavatele o výši příjmu, ani jiné doklady, které by prokazovaly váš příjem. Je-li vaše jméno uvedeno v registrech dlužníků, není tato informace pro nikoho podstatná. Jediné co budete k vyřízení úvěru potřebovat, je platný občanský průkaz, aby mohla být ověřena vaše totožnost.

Půjčit si můžete na různě dlouhou dobu

I pro nezaměstnané existuje nabídka flexibilních půjček, kdy si sami určíte potřebnou dobu splacení úvěru.Okamžitý přístup k penězům zajišťuje forma krátkodobé půjčky. Tu splatíte třeba za týden, v tomto případě výše úvěru začíná už na částce 500,- Kč. Máte-li zájem o dlouhodobou půjčku, pak budete muset zpravidla splnit jediný požadavek v podobě zástavy nemovitosti (dům, byt v osobním nebo družstevním vlastnictví, rekreační chata, pozemek,…)

Krátkodobou půjčku

  •  získáte do výše až 12 000,- Kč
  • doba splatnosti je týden až měsíc, případně i rok
  • neřešíte žádné zbytečné formality
  • peníze jsou bez poplatku připsány na bankovní účet
  • vyřídíte bez osobní schůzky pouze online

Půjčka je podložena jistinou

Půjčky pro nezaměstnané jsou právně podloženy jistinou a jsou tak dostatečnou zárukou ochrany jak dlužníka tak i věřitele. Ve smlouvě je vždy uvedeno kdo, komu a v jaké době má zaplatit stanovenou částku. Podepsání smlouvy není vázáno žádnými podmínkami. S krátkodobou půjčkou jednoduše a hravě dokážete překlenout nepříjemné období nezaměstnanosti.