Posts Tagged ‘půjčka’

Součást každého rodinného rozpočtu představuje finanční rezerva. Ne vždy však situace umožňuje její vytvoření či zachování. Jmenujme například nejrůznější nečekané výdaje za opravy, jenž nesnesou odklad. Peněžence však sebevědomí dokáže přinést i jiný prostředek, jenž jen hmotné papírové peníze. Kreditní karta Home Credit jako její kolegyně, která vám byla vydána v bance. Neslouží však k čerpání prostředků z účtu, ale figuruje jako dopředu schválený a připravený úvěr, jenž použijete přesně v tu chvíli, jenž se vám to nejvíce hodí. Navíc kreditní karta Home Credit přichází včetně bohaté sítě partnerů, u kterých zajistí zajímavé slevy na zboží. Nejen, že tedy získáte produkt, jenž pro vás momentálně symbolizuje neúměrně finanční zatížení, ale navíc jeho koupě může vyjít levněji.

Dlouhé bezúročné období

Obrovskou výhodu kreditní karty Home Credit lze spatřit v její flexibilnosti. Pakliže s ní u obchodníka zastoupíte hotovost, neznamená to automaticky vznik půjčky. Začíná totiž nejprve běžet období bez úroku, jenž trvá rovných 51 dní. Během něj stačí peníze vrátit. Pakliže tak neučiníte z libovolného důvodu, přemění se závazek na běžný úvěr s předem stanovenými podmínkami. K dohodnutému datu poté začíná jeho pravidelné splácení.

Společnost Home Credit patří mezi seriózní věřitele, kterým můžete během získávání půjčky důvěřovat. Firma se postupně vyprofilovala v silného hráče, jenž se zaměřuje na široké portfolio produktů Řada lidí zná červeno-bílé logo především v souvislosti s nákupem zboží. Dozajista nebude problém nalézt elektro či e-shop, jen s Home Credit spolupracuje a nabízí možnosti získat daný produkt na splátky. Pakliže však hledáte hotovost namísto koupě spotřebiče či elektroniky, stále vám dokáže rychlá Home Credit půjčka pomoci. Díky absenci dokládání účelu se totiž hodí pro naprosto libovolnou příležitost.

Registr dlužníků

Komplikaci pro některé klienty může představovat nahlížení do registrů dlužníků. Jak však uvádí webové stránky poskytovatele, tento krok není automaticky vždy prováděn. Doslove je uvedeno, že Home Credit půjčka může využít dotazování do úvěrových registrů. Typicky půjde o SOLUS a speciální nebankovní registr. Z uvedených informací se lze domnívat, že nahlížení do registru Home Credit aplikuje v případě náročnějšího úvěru, jenž již pro firmu symbolizuje určitou míru rizika. Protože se však jedná o nebankovní společnost, nemusí nalezení záznamu automaticky znamenat důvod k zamítnutí půjčky.

Burza půjček

Pakliže vám takový přístup nevyhovuje, můžete vyzkoušet naši bezplatnou burzu půjček. V ní jednoduše specifikujete, že hledáte úvěr bez nahlížení do registru dlužníků a udáte cílovou sumu a optimální výši měsíční splátky.