Posts Tagged ‘rychlá půjčka’

V peněžence pusto prázdno, v bance na kontě nula, co teď? Hodila by se vám tisícovka, dvě, tři,… a nevíte kde je rychle vzít? Pohotové řešení se nabízí v podobě okamžité nebankovní půjčky. Není nic jednoduššího, celou půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu a za pár minut můžete opět disponovat penězi. Doby, kdy člověk musel na kamennou pobočku banky, jsou už opravdu minulostí.

Nebankovní & bankovní půjčka

Na finančním trhu mají bankovní domy velkou konkurenci v podobě kvalitních certifikovaných společností, jež poskytují služby na úplně stejné úrovni. Mnohdy nabízejí finanční produkty za daleko výhodnějších podmínek, které jsou snadno dostupné širokému okruhu zákazníků. Pokud nevlastníte kreditní kartu, případně nemáte povolený kontokorent k běžnému účtu, můžete na okamžitou půjčku v bance rovnou zapomenout. Banky zdlouhavě prověřují každého žadatele, vyžadují potvrzení o výši příjmů, zkoumají vaši platební morálku a v konečném výsledku vás ohodnotí určitou bonitou. Následně dle její výše rozhodnou o schválení či zamítnutí úvěru. U nebankovních společností naleznete pravý opak. Krátkodobé nebankovní půjčky jsou pro každého, nezaměstnané, důchodce, matky na MD, studenty, podnikatele. I se záznamem v registru dlužníků vám nebankovní půjčky online ihned převedou peníze na váš bankovní účet a ještě navíc ušetříte značnou sumu na poplatcích. Půjčky od zavedených renomovaných společností efektivně vyřeší jakoukoli finanční krizi.

Nebankovní půjčka chrání dlužníky i věřitele

Pokud je pro vás pouze bankovní půjčka symbolem důvěryhodného úvěru, pak je načase toto konzervativní myšlení změnit. Pravidla v oblasti půjčování peněz se dočkají v letošním roce zásadních změn. Poslanci schválili nový Zákon o spotřebitelských úvěrech, jehož účinnost by měla na podzim vejít v platnost. Proto není nejmenší důvod se nebankovních půjček jakkoli obávat, rychlá nebankovní půjčka, je vysoce kvalitním úvěrovým produktem. Podle nového zákona se dlužníci dočkají daleko větší ochrany a věřitelům budou stanoveny přísnější parametry pro poskytnutí půjčky. Soukromé společnosti poskytující půjčky za neférových podmínek dále neobstojí. Změny nastanou rovněž v oblasti hypoték, které již v současné době dosahují nejnižších úrokových sazeb. Předčasně splacená hypotéka bude oproštěna od vysokých sankcí.

Okamžité online půjčky

Nebankovní investiční společnosti se snaží co nejvíce přiblížit svým zákazníkům, a proto nabízí podání žádosti o půjčku přímo na svých webových stránkách. Půjčky jsou klientům poskytovány za zcela specifických podmínek jako jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmů, půjčky bez kontroly registru, půjčky pro nezaměstnané, půjčky před výplatou, půjčky pro problémové klienty, atd. Sebemenší nepředvídaný finanční problém vám okamžitě vyřeší půjčka do 15000 Kč, přitom si sami nastavíte výši úvěru i dobu splatnosti a peníze jsou ihned převedeny na bankovní účet. Každá nebankovní půjčka je jediným způsobem, jak co nejrychleji přijít k penězům. Spoustu zákazníků využívá možnosti první půjčky zdarma.

Společnost Home Credit patří mezi seriózní věřitele, kterým můžete během získávání půjčky důvěřovat. Firma se postupně vyprofilovala v silného hráče, jenž se zaměřuje na široké portfolio produktů Řada lidí zná červeno-bílé logo především v souvislosti s nákupem zboží. Dozajista nebude problém nalézt elektro či e-shop, jen s Home Credit spolupracuje a nabízí možnosti získat daný produkt na splátky. Pakliže však hledáte hotovost namísto koupě spotřebiče či elektroniky, stále vám dokáže rychlá Home Credit půjčka pomoci. Díky absenci dokládání účelu se totiž hodí pro naprosto libovolnou příležitost.

Registr dlužníků

Komplikaci pro některé klienty může představovat nahlížení do registrů dlužníků. Jak však uvádí webové stránky poskytovatele, tento krok není automaticky vždy prováděn. Doslove je uvedeno, že Home Credit půjčka může využít dotazování do úvěrových registrů. Typicky půjde o SOLUS a speciální nebankovní registr. Z uvedených informací se lze domnívat, že nahlížení do registru Home Credit aplikuje v případě náročnějšího úvěru, jenž již pro firmu symbolizuje určitou míru rizika. Protože se však jedná o nebankovní společnost, nemusí nalezení záznamu automaticky znamenat důvod k zamítnutí půjčky.

Burza půjček

Pakliže vám takový přístup nevyhovuje, můžete vyzkoušet naši bezplatnou burzu půjček. V ní jednoduše specifikujete, že hledáte úvěr bez nahlížení do registru dlužníků a udáte cílovou sumu a optimální výši měsíční splátky.