V dnešní době je bankovní účet úplná samozřejmost. Zejména jeho online podoba podstatně zjednodušuje správu rodinných financí. Avšak stále existují lidé, kteří účtem v bance z nějakého důvodu nedisponují. Co je k tomu vede, to je otázka. Zejména starší generace bankám nedůvěřuje a žije v přesvědčení, že jejich peníze budou ve větším bezpečí někde úplně jinde. A pak jsou tu lidé, kteří přestože by chtěli, účtem v bance disponovat nemohou třeba proto, že jej mají momentálně obstavený exekutorem. V případě, že si potom chcete sjednat půjčku, může být absence bankovního účtu značný  problém. Naštěstí se ale na trhu vyskytují finanční společnosti, které vám půjčí, i když nemáte účet v bance a peníze vám vyplatí v hotovosti. Avšak ne každá úvěrová společnost takové možnosti nabízí, a tak ji musíte nejprve vyhledat. Celou práci si usnadníte, když k výběru vhodné půjčky využijete různé online srovnávače půjček na internetu. Po zadání požadovaných kritérií se před vámi ihned objeví rozsáhlá škála úvěrových produktů a jejich vzájemným porovnáním naleznete záhy půjčku s optimálními podmínkami jen a jen pro vás.

Kdo půjčí lidem bez bankovního účtu

Každá půjčka v bance je vyplacena na základě běžného bankovního účtu, takže pokud půjdete o půjčku žádat do banky, musíte si v prvé řadě založit běžný účet. Pokud se vám to podaří a splníte další podmínky nutné pro sjednání úvěru, půjčku vám bez problému vyplatí. V opačném případě je zcela zbytečné v bance ztrácet čas. Jedním z důvodů zamítnuté žádosti o úvěr bývá i negativní záznam v registru. Proto je daleko efektivnější se rovnou obrátit na nebankovní společnost, která má v nabídce přímo kategorii půjček bez bankovního účtu.

Nemáte účet v bance?

Avšak ani všechny nebankovní společnosti automaticky nenabízí půjčku bez bankovního účtu. Tento úvěrový produkt je výsadou jen některých z nich. Pokud vás napadá, že si půjčku necháte vyplatit na účet někoho známého nebo z rodiny, ani v tomto případě neuspějete. Řada nebankovních společností vyžaduje ověření vašeho bankovního účtu převodem jedné koruny na bankovní konto poskytovatele. Jestliže zjistí, že účet patří někomu jinému, půjčku vám nevyplatí. Z toho důvodu musíte požádat o takový typ půjčky, který absenci bankovního účtu dokáže tolerovat.

Sjednat půjčku

Online půjčka bez bankovního účtu

Půjčka bez bankovního účtu je specifickým nebankovním úvěrovým produktem, který okamžitě jakýkoli nenadálý nedostatek financí. Takovou půjčku si jednoduše kompletně celou vyřídíte online. Peníze jsou vyplaceny v hotovosti na základě elektronického kódu, jež vám přijde SMS zprávou. Přitom je máte připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby probíhal klasický bankovní převod na účet. Pro hotovost si můžete zajít například do nejbližší trafiky na rohu co si běžně kupujete noviny a nebo si zajedete na čerpací stanici. V obou případech je výběr peněz zcela anonymní a ani obsluha, která vám peníze vyplácí nemá nejmenší ponětí o tom, že se jedná o půjčku.Pro ni to je běžná finanční transakce.

Půjčka bez papírování

Jelikož má půjčka bez bankovního účtu svoji efektivní online podobu, nezatěžuje vás ani žádnou zbytečnou administrativou. Nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu, ani mít ručitele. Žádost o půjčku je vyhodnocena plně automatizovaným systémem za pár minut a vy jste o jeho výsledku neprodleně informováni. Některé společnosti, aby si ověřili platební schopnost klienta, navíc nahlíží do registru dlužníků. I když zde máte případně negativní záznam, neznamená to automaticky, že by vám půjčka byla zamítnuta. Je nutno podotknout, že každá nebankovní společnost přihlíží k individuálním okolnostem a snaží se svým klientům vyjít maximálně vstříc. S neúspěchem mohou snad jen počítat předlužení jedinci , u nichž je zcela evidentní, že zamítnutí další půjčky je pouze v jejich zájmu. Určitou alternativou rychlé online půjčky bez bankovního účtu je také půjčka s kurýrem, kdy vám hotovost přiveze obchodní zástupce přímo až k vám domů. Takový typ půjčky je vhodný pro zákazníky, kteří dávají přednost osobnímu jednání. Kurýr s vámi na místě vyřídí veškeré formality a po podpisu smlouvy vám vyplatí hotovost na ruku.

Půjčky bez bankovního účtu jsou ideálním řešením také v případě, kdy potřebujete z nějakého důvodu svůj účet v bance obejít. Získané peněžní prostředky tak lze velmi snadno využít na vyplacení dluhu, případně mohou sloužit na pokrytí nezbytných výdajů, pakliže máte účet v bance zablokovaný exekutorem a znenadání se ocitnete úplně bez prostředků. Půjčka bez bankovního účtu nalézá své uplatnění také rovněž v situaci, kdy máte s partnerem společné konto a potřebujete se dostat k penězům bez jeho vědomí. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji lze použít na cokoli.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.