Víte, že?

Pro tento typ úvěru je typická spíše nižší poskytovaná částka.
Nebankovní úvěry se pro mnoho lidí stávají mnohem schůdnější variantou vypůjčení financí v případě, že chtějí své peníze obdržet co nejrychleji a pokud možno bez zbytečných průtahů, do kterých patří například kontrolování registru dlužníků či prokazování nejdůležitějších náležitostí. Soukromé instituce zkrátka nic podobného po svých klientech nevyžadují, a proto se těší velké oblibě díky své rychlosti vyřízení. Jedním z jejich produktů jsou i půjčky bez dokazování příjmu a registru.

Nečekejte déle, než musíte

Jak již bylo řečeno, nejpodstatnější plus lze spatřit v téměř okamžitém vyřízení, kdy od doby schválení půjčky bez dokazování příjmu a registru můžete své peníze očekávat již za několik hodin na bankovním účtě. Nikomu dále nemusíte říkat, na co je využijete, jelikož se jedná o čistě neúčelový produkt. Jak již plyne z názvu, nenahlíží se do registru dlužníků a ani výše měsíčního příjmu zde nehraje roli. Jediné možné úskalí symbolizuje poněkud vyšší úroková míra typická pro půjčky z nebankovního sektoru.

A co když mám zájem?

Pokud vás popis půjčky bez dokazování příjmu a registru zaujal, můžete si vložit poptávku na burzu půjček. Nezapomeňte přitom uvést své kontaktní údaje, díky kterým se vám investor později ozve. Samozřejmostí je pak výše požadované půjčky či případně otázka splátek.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.