GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Hledáte solidní půjčku, ke které byste nemuseli nic dokládat? Odrazuje vás nekonečné papírování některých finančních společností, jež bazírují na dokonalé administrativě? Není se čemu divit, jen málokdo má zájem o půjčku, jejíž vyřízení trvá nejen hodiny, ale v některých případech i dny. Vzhledem k časové náročnosti, kdy stále nevíte, zda vám půjčku schválí či nikoli, potřeba úvěru zcela nenaplňuje svůj prvořadý efekt. Pokud si chcete půjčit peníze, potřebujete je nejlépe hned, ne až za týden. Z toho důvodu je právě rychlost prvořadým kriteriem při výběru půjčky a řada klientů dává přednost půjčkám, které kladou na žadatele jen minimální nároky. Přitom nemusí jít jen o malou půjčku, půjčit si můžete kolik chcete. Pokud navíc nemusíte prokazovat svůj příjem, taková půjčka najde své uplatnění třeba i u začínajících podnikatelů. Ti mají velmi často problém uspět se žádostí o bankovní úvěr, jelikož nemají jak prokázat své příjmy. Jiní lidé třeba zase dostávají část výplaty tzv. na ruku v hotovosti, a tak z hlediska administrativy nemají dostatečný příjem. Důvodů, proč žádat právě půjčku bez dokladů je nespočet a oproti klasickým půjčkám mají řadu předností.

Půjčka bez prokazování příjmu

Půjčku bez prokazování příjmu naleznete jen u nebankovních společností, jelikož každá banka vznese na žadatele o úvěr požadavek o doložení příjmu. Dále je na jejím posouzení, zda tento příjem odpovídá jejím představám. Bankovní instituce jsou schopny akceptovat jen příjmy z klasického zaměstnaneckého poměru, případně u podnikatelů chtějí doložit daňové přiznání za uplynulé období či výpis z bankovního konta. V případě, že jste momentálně bez práce, na mateřské, v důchodu, studujete, přivyděláváte si jen občasnou brigádou a nebo pobíráte sociální dávky, je váš příjem pro banku považován za nedostatečný a staví vás do pozice rizikového klienta. Těm jednoduše banky úvěr neposkytují. Určitou naději ale máte u nebankovních společností, které na požadavek o doložení příjmu nahlíží zcela jinak.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka bez příjmu

Nebankovní společnosti mají své půjčky rozděleny do řady kategorií a právě půjčka bez příjmu je jednou z nich. Ta je určena převážně lidem, kteří nemají absolutně šanci uspět se žádostí o úvěr v bance (nezaměstnaní, začínající podnikatelé, matky na mateřské, důchodci, atd.). I když podle novely zákona o spotřebitelských úvěrech musí povinně každá finanční společnost posoudit platební schopnost žadatele, řada společností k tomuto kriteriu přistupuje rozdílně. Někdo stejně jako banka akceptuje jen příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru, avšak žádný doklad od vás nevyžaduje. Konkrétní výši vašich příjmů si společnost ověří sama na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Tím pádem máte po problému a nemusíte nic zajišťovat sami. Jiné nebankovní společnosti si vystačí jen s dokladem prokazujícím jakýkoli pravidelný měsíční příjem – výplatu podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, mateřské, důchodu,… Případně můžete narazit na firmu, která žádost o půjčku posuzuje jen na základě náhledu do registru dlužníků a vaše příjmy nepožaduje vůbec. To se týká zpravidla ale jen malých půjček s krátkou dobou splatnosti, které vám půjčí třeba jen tisícovku do další výplaty. Ovšem ještě je třeba podotknout, že každá žádost o půjčku je posuzována s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta.

Půjčka bez zbytečných formalit

Jednoduchá půjčka bez zbytečného papírování není jen malá půjčka, která vám rychle pomůže v nenadálých situacích, kdy musíte urychleně něco zaplatit. Půjčit si lze i desítky či stovky tisíc. Samozřejmě, že taková půjčka bude vyžadovat i vyšší záruky splacení. A to buď ručením třetí osobou jako spolužadatelem a nebo zástavou majetku. Avšak veškerou administrativu s tím spojenou vyřídí nebankovní společnost za vás. Pokud za půjčku ručíte nemovitostí, není prokazování příjmu rozhodujícím kriteriem pro schválení úvěrové žádosti. Daleko důležitější je hodnota vašeho majetku, jelikož některé společnosti jsou schopny vám půjčit až do výše 60 % odhadu nemovitosti. Pokud nedisponujete aktuálními dokumenty dokládající vaše vlastnictví k danému objektu (výpis z katastru, aktuální soudní odhad), může se s vaším souhlasem o jejich vyřízení společnost postarat sama. Vy jen předáte nezbytné informace, což lze učinit i emailem nebo telefonicky, takže není nutno nikam chodit na pobočku společnosti. Vše zvládnete vyřídit pohodlně z vašeho domova. Jestliže za půjčku ručíte nemovitostí, může vám společnost zároveň nabídnout lepší úrokovou sazbu a přijatelnější podmínky splácení. Třeba i další bonusy navíc jako je možnost předčasného splacení bez sankce či mimořádná splátka bez poplatku. Dobu splatnosti si nastavíte přesně dle svých potřeb.

Půjčky bez dokladů jsou zpravidla velmi rychlé půjčky, které dokážou hravě vyřešit jakýkoli akutní nedostatek financí. Avšak vždy myslete na to, že každá půjčka je závazek, který je nutno jednoho dne splatit. Proto si nikdy nepůjčujte nad rámec svých reálných možností.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.