Co si počít v situaci, kdy se k vám veškeré úvěrové společnosti obracejí zády a vám se akutně nedostává finančních prostředků? Máte záznam v centrálním registru dlužníků a tudíž jste ocejchováni jako méně bonitní klient s nedobrou platební morálkou? V případě, že jste se do registru dostali jen shodou náhod a okolností a nejste zadluženi až po uši, máte určitou možnost, jak na úvěr dosáhnout. Do evidence neplatičů se lehce dostane kdekdo, stačí se zpozdit s platbou faktury za telefon, plyn, elektřinu a malér je na světě. Jenomže v dnešní nelehké době ne vždy jsou takové problémy způsobeny vlastním přičiněním. Zaměstnavatel se opozdí s výplatou, náhle onemocníte, přijde úraz,… Není-li po ruce žádná finanční rezerva, je zpravidla velmi obtížné zajistit běžný chod domácnosti a zároveň poplatit všechny složenky. Pokud se už stalo a přes veškerou vaši snahu jste v registru evidováni, nevěšte hlavu. Šance na získání půjčky stále existuje.

Máte záznam v registru?

Evidence v centrálním registru neplatičů není zásadní překážkou pro získání nebankovního úvěru. Je to jen jedno z dalších kritérií, které vám bohužel snižuje vaši bonitu. Proto ji musíte na druhé straně něčím vyvážit a přesvědčit úvěrovou společnost, že vaše dluhy byly pouze ojedinělou záležitostí. Pokud jste je zaplatili v krátké době po termínu splatnosti a ještě navíc doložíte svůj pravidelný příjem, budou na vás zcela jistě pohlížet úplně jinak. Každá žádost je totiž posuzována individuálně a vy se prostě musíte snažit co nejvíce zabodovat. Budete-li přesvědčiví, určitě uspějete. Větší šanci máte samozřejmě v nebankovní sféře, která je ke svým klientům více benevolentní než bankovní instituce.

Okamžitá půjčka bez registru

Vzhledem k tomu, že nebankovní společnosti nepřikládají záznamu v registru žádný význam, nabízí své služby v prostředí internetu, aby byly co nejblíže klientům. Málokdo dnes bude obcházet různé kamenné pobočky ve městě a hledat pro sebe vhodnou půjčku. Na internetu máte vše pěkně přehledně seřazeno vedle sebe. Snadno si projdete nabídku jednotlivých úvěrových společností, porovnáte výši poplatků a dobu splatnosti a jednodušeji pak uvážíte, co by vyhovovalo právě vám. Pro půjčky bez registru existuje stejnojmenná kategorie, takže samotný výběr vám nezabere tolik času. A navíc, vše si můžete doma v klidu rozmyslet, nikdo na vás při rozhodování netlačí a nesnaží se vám cokoli vnutit. Jakmile si půjčku vyberete, vyřídíte ji opravdu rychle.

Požádat o půjčku

Online půjčka bez formalit

Půjčku bez registru si zvládnete vyřídit na internetu jedna dvě, takže peníze máte k dispozici vlastně ještě ten den, kdy o ni požádáte. Extrémní rychlost vyřízení je dána zejména elektronickým zpracováním celé žádosti, nemusíte dokládat žádné dokumenty ani potvrzení v papírové podobě, a proto vše probíhá neskutečně rychle. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte krátký online formulář a jakmile jej odešlete, podáte žádost o půjčku. Ta je právě okamžitě zpracována plně automatizovaným systémem, který během chvilky dokáže vyhodnotit, zda vám může být další půjčka poskytnuta či nikoli. Pokud ano, potvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a celý schvalovací proces se dokončí. Peníze pak okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. K tomuto účelu slouží řada alternativních způsobů, takže není nutno čekat na poštovní složenku.

Půjčky bez nahlížení do registrů jsou poskytovány v libovolné výši, avšak častěji jsou využívány půjčky krátkodobého charakteru. Nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků, půjčka je vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. K jejímu vyřízení potřebujete pouze připojení k internetu a telefon. U některých nebankovních společností nemusíte ani disponovat vlastním bankovním účtem.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.