Potřebujete půjčku a přitom nechcete nikomu prokazovat svůj finanční příjem? I to je možné, avšak musíte zvolit ten správný finanční produkt. Zákon o spotřebitelském úvěru ukládá za povinnost všem úvěrovým společnostem ověřit si platební schopnost klienta, a tak většina firem požaduje potvrzení o výši příjmu. Avšak každá společnost k tomuto aspektu přihlíží jinak, a tak existuje zcela specifická kategorie půjček bez potvrzení příjmu, která se obejde bez jakékoli administrativní zátěže. Na podmínky půjčky hravě dosáhnou všichni, pro něž je doložení příjmu problematické – nezaměstnaní, začínající podnikatelé, matky na mateřské či rodičovské dovolené, studenti, důchodci. Žádost o půjčku bez potvrzení příjmu je posuzována na základě individuálních kritérií každého klienta.

Nemáte jak doložit svůj příjem?

Půjčky bez doložení příjmu jsou poměrně často vyhledávaným finančním produktem u lidí, kteří momentálně nemají jak doložit příjem z klasického zaměstnání. Tento fakt je zejména značnou překážkou při žádosti o půjčku v bance, kde kromě nahlížení do registru dlužníků je potvrzení o příjmu prvořadým kritériem pro schválení půjčky. Pokud tedy nedisponujete dostatečným příjmem, banka vám žádost o půjčku neschválí. Více benevolentní přístup mají nebankovní společnosti, které k požadavku potvrzení o příjmu přistupují zcela rozdílně.

Nebankovní půjčka pro lidi bez příjmu

Nebankovní půjčka zpravidla řeší finanční situaci u lidí, kteří na bankovní půjčku nemohou z jakéhokoli důvodu dosáhnout. Avšak i nebankovní společnosti si musí ověřit, zda je klient do budoucna schopen půjčku splatit či nikoli. Pokud se nejedná o chronického dlužníka zkoumají výši příjmu, avšak každá společnost jinak. Proto si pro půjčku bez potvrzení o příjmu zvolte takovou společnost, která dokáže bez problému akceptovat vaše možnosti. V opačném případě byste mohli i v nebankovním sektoru narazit. Kromě tradičního potvrzení o výši příjmu z klasického zaměstnání může být dostačující jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Sem patří příjmy z brigády, mateřská, rodičovský příspěvek, důchod, pobírání sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, renty, atd. Dokonce i v případě zaměstnaneckého poměru nemusíte nikde shánět potvrzení a úvěrová společnost si ověří vaše příjmy sama na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Tím pádem se zbavíte jakékoli administrativní zátěže a půjčku si vyjednáte velmi rychle.

Požádat o půjčku

Online půjčka bez příjmu

Nejrychlejším způsobem, jak se dostat k chybějícím peněžním prostředkům, je zpravidla online půjčka. Tu si sjednáte jen na internetu za pár minut a tudíž nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti. Rychlá online půjčka je dostupná v jakékoli výši, ovšem podle toho se odvíjí také podmínky poskytnutí úvěru. Pokud poskytovatel půjčky nevyžaduje potvrzení o příjmu, je vystaven podstatně vyššímu riziku splacení, které se snaží na druhou stranu vyvážit vyšší úrokovou sazbou, nutností ručení a tvrdými sankcemi při nesplácení. Online půjčka bez příjmu je zpravidla bezúčelová, nemusíte nikomu sdělovat na co získané peněžní prostředky využijete. Z toho důvodu se může stát například počátečním kapitálem pro začínající podnikatele, investicí do rozvoje podnikání či může odvrátit hrozbu exekuce, splatit dluhy, zaplatit účty nebo překlenout kritické období do další výplaty. Půjčka bez potvrzení příjmu může být vyplacena na bankovní účet, případně si můžete peníze vyzvednout v hotovosti.

Žádost o rychlou půjčku bez příjmu

Chcete-li mít peníze opravdu rychle a nemáte jak doložit svůj příjem, můžete si ze specifické kategorie půjček bez potvrzení o příjmu vybrat vhodného poskytovatele a přímo na jeho webových stránkách podat rychlou online žádost. Ta má podobu krátkého formuláře, zadáte své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Žádost odešlete, následně je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Pokud některá společnost vyžaduje doložit nezbytné dokumenty, stačí je zaslat elektronickou cestou a nahrát přes váš uživatelský účet. V případě nejasností je vám k dispozici neustálá podpora na online chatu nebo telefonu.

Půjčka bez potvrzení příjmu je zpravidla půjčka bez zbytečného papírování, nemusíte dokládat výplatní pásky, výpisy z účtu a zdroje svých příjmů. Půjčka vám pomůže v jakékoli tíživé životní situaci a je řešením, i když momentálně nedisponujete bankovním účtem. Půjčka je bez poplatku předem a doba splatnosti se většinou odvíjí od výše poskytnutého úvěru.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.