Chybí vám peníze? Potřebujete alespoň krátkodobě finančně vypomoci, než opět oživíte svůj domácí rozpočet? Nenadálý výdaj může v dnešní nelehké době lehce zaskočit kdekoho, proto nelze na půjčce spatřovat nic neobvyklého. Jakmile se i úspory dostanou na bod mrazu, řada domácností je nucena se zadlužit. Pokud máte vždy svoje dluhy pod kontrolou a postupně je splácíte, všechno je v pořádku. Pro každou životní situaci existuje řešení v podobě vhodné půjčky, jen musíte vědět, kam se pro ni vydat. Půjčky jsou rozděleny do různých kategorií, a tak je jasné, že chcete-li půjčit jen pár tisícovek na pokrytí nezbytných každodenních výdajů, nebudete hned utíkat pro hypotéku do banky. Každá půjčka má zkrátka své podmínky, čemuž odpovídá i rozsáhlá nabídka různých finančních produktů.

Půjčka bez dokladů

Nemáte-li zcela bezchybnou finanční minulost a právě nedisponujete příliš vysokým příjmem, připravte se na to, že s žádostí o půjčku v bance zřejmě neuspějete. Vyhovět jejich rozsáhlým administrativním nárokům není jen tak. Navíc, banka vám vždy nabídne úvěr o poněkud vyšší částce, s výjimkou použití kreditní karty či přečerpání povoleného kontokorentu k běžnému účtu. Nechcete-li se tedy zabývat žádným papírováním, obraťte se rovnou na nebankovní sektor a snažte se správně zorientovat v jejich široké nabídce. S výběrem vhodné půjčky vám pomohou různé online srovnávače půjček, kde si snadno porovnáte výši úrokové sazby a celkové poplatky za půjčku. Zvážíte dobu splatnosti a případně můžete využít i různé bonusy navíc, které některé společnosti nabízí. Výběru věnujte skutečně dostatek času, určitě se vám to do budoucna vyplatí.

Požádat o půjčku

Půjčka bez jakékoli administrativy

Nebankovní společnosti se snaží svým klientům vyřízení půjčky co nejvíce usnadnit, a proto tolik nebazírují na zbytečné administrativě tak jako banky. Nevyžadují potvrzení o příjmu, ani výpisy z bankovního účtu, případně u podnikatelů kopii daňového přiznání. K tomuto účelu slouží kategorie půjček bez výpisu z účtu, která je využívána také osobami, které z nějakého důvodu bankovním účtem nedisponují. Třeba proto, že je momentálně obstavený exekutorem. Půjčku bez jakékoli administrativní zátěže si bez problému sjednáte jen v prostředí internetu, kde schvalovací proces probíhá jen s pomocí plně automatizovaného systému. To platí v případě drobných úvěrů. Jestliže požadujete půjčku v řádu několika desítek či stovek tisíc, i zde se obejdete bez výpisu z bankovního účtu, ale riziko poskytnutí takového úvěru bude chtít daná nebankovní společnost vyvážit vyšší úrokovou sazbou nebo ručením. A to buď v podobě třetí osoby jako spoludlužníka a nebo zástavou nemovitosti. Je jen na samotném klientovi jaké záruky splacení je ochotný akceptovat, avšak v případě, že nechcete dokládat výši svého příjmu a výpis z bankovního účtu, je toto optimálním řešením.

Rychlá online půjčka

Půjčku bez sebemenší administrativní zátěže si sjednáte v prostředí internetu. Nemusíte nikde nic složitě vyřizovat na kamenné pobočce nebankovní společnosti. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, která následně ihned projde schvalovacím procesem a vy jste neprodleně o jeho výsledku informováni. Nemusíte skenovat žádné doklady. Je-li vám půjčka přiklepnuta, peníze ihned odchází na bankovní účet, případně jsou vyplaceny v hotovosti. Některé společnosti jsou schopny vám poskytnout půjčku, aniž by nezbytně nutně vyžadovaly číslo vašeho bankovního konta. I tak máte peníze v hotovosti vyplaceny ihned a můžete si je vyzvednout v trafice nebo na čerpací stanici. Rychlá online půjčka je určena primárně jako okamžitý zdroj financí v nenadálých situacích. Proto je k dispozici 24 hodin denně včetně víkendu a ve svátek.

Půjčky bez výpisu z účtu jsou mezi klienty nebankovních společností žádaným finančním produktem, jelikož  vás nezatěžují žádným papírováním. Investiční společnost zpravidla posoudí vaši platební schopnost na základě individuálních kritérií, takže pokud nepatříte mezi chronické dlužníky, máte šanci na úspěch. V opačném případě je zamítnutí úvěru v zájmu obou stran. Dlužníky ochrání před prohlubující se dluhovou pastí a věřitele před rizikovou investicí.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.