GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Nedostatek financí v peněžence vyžaduje akční řešení. Čím déle budete váhat a rozmýšlet, kde vzít peníze, o to složitější celá situace bude. Nemáte nikoho v okolí, kdo by vám rychle pomohl? Rodina je na tom obdobně jako vy, stejně tak známí i kolegové v práci mají před výplatou hluboko do kapsy? Na takové situace myslí rychlé půjčky, které jsou schopny vám peníze vyplatit během několika málo minut. Jak je ale získat? Někdo si pod pojmem půjčka představuje cestu do banky a složité vyřizování v podobě nekonečného papírování. Ale tomu se dá v dnešní době úspěšně vyhnout. Nicméně, počítat s bankovní půjčkou je vždy tak trochu sázka do loterie. Zdlouhavý schvalovací proces je zakončen vždy nejistým výsledkem. Bankovní domy si totiž zakládají na důkladném prověřování každého žadatele, takže pokud nemáte zcela precizní platební morálku a nikde žádný vroubek v registru dlužníků, pak možná s žádostí uspějete. Ovšem za předpokladu, že vyděláváte a máte dostatečný příjem. Lidé bez práce, matky na mateřské, důchodci, začínající podnikatelé mají vždy možnosit značně omezené. Kde si tedy rychle půjčit nějakou tu korunu?

Chci půjčku

Rychlá půjčka od banky

Tradiční bankovní domy jsou připraveny svým zákazníkům nabídnout v prvé řadě klasické úvěry, které se pohybují v řádu několika desítek, stovek či milionu korun. Představa, že by vám v bance půjčili třeba pětistovku do výplaty je mylná. S takovou pomocí můžete počítat snad jen v případě, že vlastníte kreditní kartu a nebo máte povolený kontokorent k běžnému účtu. Pak je možno váš běžný účet přečerpat do předem stanoveného limitu. V případě malé půjčky je tato krátkodobá výpomoc jistě vítaná a máte možnost půjčit si jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete. Jestliže deficit na účtu vyrovnáte během bezúročného období, dá se říci, že jste půjčku získali celkem výhodně. V opačném případě se vám ale díky sankčním poplatkům pěkně prodraží. Proto než půjdete s kreditkou k bankomatu nebo s ní zaplatíte u obchodníků, dobře vše promyslete. Použití kreditní karty je pro mnoho lidí více než lákavé, ale také mnoho z nich na její jednoduché služby doplatilo. Jak si ale poradíte, když takovými bankovními úvěrovými produkty nedisponujete a nebo účet v bance nemáte vůbec? Ještě tu je nebankovní sektor, který vám otevírá široké možnosti půjček a úvěrů šitých přímo na míru.

Nebankovní půjčka online

Nebankovní půjčka nabízí rychlé řešení v případě jakýchkoli finančních problémů. V mnoha směrech je to s ní daleko jednodušší než v bance, ovšem na druhou stranu to neznamená, že by nebyla rovnocenným partnerem bankovní půjčky. Co se týče kvality, jsou velké certifikované nebankovní společnosti velmi silnou konkurencí pro banky, takže není třeba mít sebemenší obavy, že by kvalita nabízených služeb nějak pokulhávala. Nebankovní půjčka se od bankovní půjčky liší hlavně tím, že je velmi jednoduchá na vyřízení a neklade na žadatele tak přísné nároky. To je dáno také tím, že nebankovní půjčku si kompletně celou vyřídíte jen v prostředí internetu a nemusíte kvůli ní nikam chodit na pobočku. Tím ušetříte spoustu času a peníze můžete mít k dispozici skutečně do 15 minut.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka do 15 minut

Když se rozhlédnete po trhu s půjčkami, najednou zjistíte, kolik existuje druhů a typů půjček, že ani nebudete vědět, kterou vybrat. Ano, je to tak, nebankovní půjčky jsou pro větší přehlednost řazeny do různých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Najdete tu například půjčky před výplatou, pro nezaměstnané, ženy na mateřské, důchodce, studenty, začínající podnikatele, bez bankovního účtu, bez příjmu, bez kontroly registru dlužníků, atd. Podle toho, jakou půjčku právě potřebujete, zvolíte odpovídající typ. S výběrem nejvhodnějšího úvěrového produktu vám nejlépe pomůže také online srovnávač půjček, kde se vám ihned po zadání základních kritérií zobrazí rozsáhlý seznam bankovních  a nebankovních půjček a úvěrů aktuálně dostupných na trhu. Rovnou si tak můžete porovnat výhodnost jednotlivých nabídek, úrokovou sazbu, dobu splatnosti či případně další benefity navíc. Není výjimkou, že nebankovní společnosti nabízí v rámci různých akčních nabídek lepší podmínky splácení. Snadno tak můžete získat půjčku třeba úplně zdarma bez poplatku.

Rychlá půjčka v hotovosti nebo na účet

Vyřízení nebankovní půjčky vám opravdu zabere jen pár minut času, které strávíte doma na internetu. Samotné podání žádosti o úvěr je záležitost několika málo kliků a vyplnění krátkého online formuláře, který se nachází přímo na webu společnosti od níž si chcete půjčit peníze. Ve formuláři vyplníte jen své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile kliknete na tlačítko odeslat, okamžitě je zahájen schvalovací proces. Ten probíhá prostřednictvím plně automatizovaného systému, takže z toho důvodu jste o jeho výsledku vyrozuměni za pár minut. Je-li vám půjčka schválena, pak na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím dáte pokyn k okamžitému vyplacení půjčky. Peníze jsou vám ihned odeslány na bankovní účet a nebo připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Ani druhá alternativa není nijak časově náročná a peníze můžete držet v ruce za 15 minut. Stačí si jen pro ně dojít do nejbližší trafiky nebo dojet na čerpací stanici. Zde vám je vyplatí jen na základě elektronického kódu z SMSky, nemusíte se ničím prokazovat a nic vyplňovat. Taková rychlá půjčka je opravdovým pomocníkem v nenadálé finanční nouzi a pomůže vám kdekoli na cestách.

Rychlé půjčky jsou typickým úvěrovým produktem nebankovních společností, které je nabízí případně i s dalšími benefity navíc. Půjčky jsou zpravidla dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu a slouží k pokrytí jakýchkoli nenadálých výdajů.