Potřebujete půjčku a nemáte čas se zdržovat složitým vyřizováním? Ocenili byste, kdyby vše proběhlo hladce bez zbytečných průtahů a peníze jste měli ihned k dispozici? Pak věřte, že se vaše přání může hravě proměnit v realitu. Nemusíte chodit nikam do banky na pobočku, vyplňovat stohy papírů a žít několik dnů v nejistotě, zda vám půjčku přiklepnou či nikoli. U nebankovních společností jde všechno mnohem rychleji. A dokonce si můžete dopřát i takový komfort, že vám peníze dovezou v hotovosti rovnou domů. Je jasné, že takové služby automaticky neposkytuje každá nebankovní společnost, ale existuje specifická kategorie nebankovních úvěrových produktů, kdy si půjčku dojednáte přímo u vás doma. Chcete vědět jak na to? Rychlost, s jakou dokážete půjčku získat, určitě oceníte.

Půjčka do domu

Nebankovní společnosti se v prvé řadě dost zásadně odlišují od standardních podmínek bank, za kterých jsou půjčky poskytovány. Soukromé firmy mají větší pochopení pro akutní potřeby svých klientů a zpravidla se na ně obrací takoví žadatelé, pro něž je klasická půjčka v bance naprosto nedostupná. Proto nabízí půjčky všeho druhu a širokých možností. Řešení zde najde určitě každý, podle toho v jaké situaci se momentálně nachází. Ani půjčky do domu nejsou žádnou výjimkou. Většinou o ně žádají lidé, kteří dávají přednost osobnímu jednání, na půjčky se dívají trochu nedůvěřivě a rádi mají své záležitosti pod kontrolou. Navíc, taková půjčka do domu má spoustu výhod. Jednak se nemusíte trmácet nikam na pobočku a vše vyřídíte pohodlně doma. Pokud je třeba k půjčce doložit nějaké dokumenty, vše máte po ruce. Stačí jen sáhnout do příslušného šuplíku třeba pro výplatní pásku, doklad o zaplaceném inkasu nebo uhrazené faktuře za telefon. Jakmile si dohodnete podmínky půjčky a podepíšete úvěrovou smlouvu, peníze vám vyplatí buď na bankovní účet a nebo v hotovosti. Záleží také na tom, o jakou částku se konkrétně jedná.

Chci půjčit

Rychlá půjčka bez ručení

Půjčky do domu naleznete v nabídce mnoha nebankovních společností, avšak s rozličnými podmínkami. Proto vybírejte velmi pečlivě a řiďte se nejen úrokovou sazbou, ale také výší RPSN. Nezapomeňte, že především ta určuje konečnou cenu půjčky, která je často obohacena o různé poplatky navíc. Platíte za posouzení úvěrové žádosti, schválení půjčky, samotnou transakci peněžních prostředků, vedení úvěrového účtu, poplatky za výpisy, atd. Když tyto jednotlivé položky sečtete dohromady, dají vám ve výsledku pěknou sumu. Proto neberte hned první půjčku jen proto, že vám peníze doručí až domů, ale napřed vše uvažte. Nezapomeňte, že na sebe berete další závazek a ten bude nutno uhradit. Jinak si naděláte zbytečné problémy navíc. Půjčku do domu si můžete sjednat v jakékoli výši. Zpravidla se jedná o půjčky v desítkách tisíc korun, které slouží třeba k zařízení domácnosti, zaplacení dovolené, koupě nového auta, kotle na vytápění nebo cokoliv jiného. Avšak účel použití peněžních prostředků není nutno uvádět, nikomu se nemusíte svěřovat s tím, jak peníze využijete. Stejně tak nemusíte mít ani ručitele. Pokud je dostačující váš příjem a vaše platební morálka z minulosti je bez chyby, není důvod, proč by vám nepůjčili. Z toho důvodu je také každá žádost o půjčku posuzována individuálně a podmínky splácení jsou přizpůsobeny potřebám klienta. Jestliže máte ale na svých bedrech několik exekucí nebo jste v insolvenci, šance na úspěch velmi silně klesá ke dnu.

Online žádost o půjčku

Nebankovní společnosti nabízí své produkty především na internetu a právě zde je možno také o půjčku požádat. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, která má podobu interaktivního formuláře. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který se postará o schválení půjčky. Je-li žádost o půjčku vyhodnocena kladně, pak je vám půjčka přiklepnuta. Následně poté jste kontaktováni pracovníkem zákaznického centra a s ním se dohodnete, kdy vás může kurýr navštívit. Záleží na tom jak jste akční, ale není problém, aby vám do hodiny kurýr zvonil u dveří. Každá větší nebankovní společnost disponuje rozsáhlou sítí obchodních zástupců, aby mohli pružně reagovat na okamžité požadavky klientů. S kurýrem se už doma na všem dohodnete, velmi rád vám objasní všechny podmínky za kterých peníze poskytnuty, zkontroluje váš doklad totožnosti a podepíšete spolu smlouvu. Splátky půjčky budou probíhat přesně tak jak jste se dohodli. Pokud preferujete týdenní intervaly, není problém, peníze můžete posílat rovnou na bankovní účet poskytovatele  a nebo si pro ně opět kurýr v předem stanovený den přijede. Samozřejmě, že pokud se v průběhu splácení dostanete do problému, vše se dá řešit. Buďto požádáte o doklad splátek na určitou dobu nebo prodloužíte dobu splácení, ovšem počítejte s tím, že celková cena za půjčku se o něco málo navýší.

Vyřídit si půjčku z pohodlí domova není sen, ale běžná realita a této možnosti využívá řada spokojených klientů. Některé společnosti ani nepodmiňují vyplacení půjčky vlastnictvím bankovního účtu a peněžní prostředky vám bez problému vysází u vás doma v hotovosti.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.