Víkend bez peněz? To určitě pro nikoho není lákavá představa. Ale naštěstí doba pokročila, a tak jsou tu rychlé půjčky, které jsou připraveny vám okamžitě pomoci. Dnešní zrychlená doba a moderní komunikační technologie nerozlišují pátek nebo svátek. Díky internetu je tak přístup k penězům neomezený, ten nemá žádnou provozní dobu a jeho služeb lze využívat ve dne v noci. A proto si lze půjčku sjednat prakticky kdykoli, třeba i o víkendu. Pokud marně čekáte do pátečního večera na výplatu nebo se vám v sobotu pokazil spotřebič v domácnosti či auto vypovědělo službu, nemusíte se spoléhat jen na úspory, ale můžete si krátkodobě vypomoci i půjčkou. Kromě toho řada lidí žije od výplaty k výplatě a počítá s každou korunou, takže i když vás zaskočí větší nenadálý výdaj, stejně jeho financování zdaleka nepokryjete ani z naspořených rezerv. Naštěstí jsou tu víkendové půjčky, jejichž rychlé služby oceníte třeba i při noční úhradě útraty v restauraci. Nikdy prostě nevíte, do jaké situace se dostanete, a tak taková půjčka vždycky přijde vhod. Přeci nebudete čekat až do prvního pracovního dne a kazit si tak celý víkend. Problémy je třeba řešit včas.

Víkendová půjčka

Marně přemýšlíte, kde by vám o víkendu mohli půjčit peníze? Asi správně tušíte, že v bance to nebude. Jednak jejich kamenné pobočky mají právě v tyto dny zavřeno a případná žádost o půjčku podaná prostřednictvím online bankovnictví stejně nebude vyhodnocena. Bohužel, banky fungují pouze v pracovní dny, takže pokud nemáte kreditní kartu ani povolený kontokorent u běžného účtu, svůj účet do minusu prostě nepřečerpáte. Ale není třeba zoufat  a lámat si s tím hlavu. Sotva se připojíte k internetové síti, začne na vás vyskakovat jedna půjčka za druhou a každá z nich se vás snaží zaujmout lákavou nabídkou. Sice možná na první pohled budete lehce zmateni a nebudete vědět co a jak zvolit, ale s tím vám velice jednoduše pomohou různé online srovnávače a kalkulátory půjček. Na jejich webových stránkách si přímo do systému zadáte vaše požadované parametry a obratem se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů dostupných právě během víkendu. Z nich si už pak vyberete velmi snadno dle svých potřeb a možností. Je samozřejmé, že se půjčky liší nejen úrokovou sazbou, ale také dobou splatnosti, případně dalšími benefity navíc. Konkurence mezi poskytovateli je veliká, a tak není problém, abyste narazili na právě probíhající akční nabídku. Ta vám může půjčku i dost výrazně zlevnit. Není výjimkou, že některé společnosti nabízejí prvním žadatelům půjčku zcela bez poplatku, to znamená, že si půjčíte na krátkou dobu, třeba 14 dní a vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Na poplatcích nezaplatíte ani o korunu víc. A to přeci stojí za to, ne? S penězi zvládnete v pohodě celý víkend a jakmile vám v týdnu opět naběhne výplata či jiný zdroj příjmů na účet, půjčku v pohodě splatíte.

Chci půjčit

Online půjčka pro každého

Abyste si mohli půjčit peníze i během víkendu, bez internetu a mobilního telefonu se neobejdete. Pokud máte třeba smartphone, tím lépe pro vás, víkendovou půjčku si rychle sjednáte i kdekoli na cestách, v restauraci, na hrách, prostě všude… A pokud požadujete přímo hotovost, nemusíte řešit ani nejbližší bankomat. Některé společnosti jsou vám schopny peníze vyplatit přímo na čerpací stanici nebo případně v trafice. Na těchto místech vám požadovanou hotovost předá do ruky obsluha platebního terminálu na základě vámi obdrženého elektronického kódu. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá naprosto anonymně, takže stoprocentní diskrétnost je zaručena. Výběr peněz v hotovosti je možný i bez bankovního účtu pokud jím momentálně nedisponujete nebo jej chcete z nějakého důvodu raději obejít. Prostě i víkend nabízí široké možnosti půjček s maximálním komfortem. Půjčit si můžete kolik chcete, ale většinou víkendová půjčka počítá s částkou několika tisíc korun. Z toho důvodu nepožaduje ani ručitele a obejde se bez jakékoli zbytečné administrativy. U mnoha společností rovněž nenahlíží ani do registru dlužníků, takže i lidé se záznamem nebo v exekuci mají tak šanci na úspěch. Navíc, každá nebankovní společnost každou podanou žádost posuzuje individuálně, což jí ukládá zákon, proto na půjčku snadno dosáhne i široký okruh žadatelů, pro něž je například půjčka v bance naprosto nemožná. Jedná se zejména o nezaměstnané, matky na mateřské, důchodce, studenty, začínající podnikatele, atd. Ve většině případů stačí jen doložit jakýkoli pravidelný měsíční příjem, což je splněno i u osob pobírajících sociální dávky.

Žádost o půjčku

Rychlou půjčku si sjednáte v prostředí internetu během chvilky. Jakmile vyberete vhodného poskytovatele a jste připraveni přistoupit na podmínky dané půjčky, žádost podáte přímo na jeho webových stránkách. K tomuto účelu slouží interaktivní formulář, kde uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Poté co žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku. Jelikož vše probíhá elektronicky, je možno žádosti zpracovávat ve dne v noci, proto je i půjčka o víkendu přístupná po celých 24 hodin. Nemusíte skenovat žádné doklady a nikde shánět ručitele. Tímto způsobem je dobré si nechat půjčku také předschválit a když ji budete potřebovat, odešlete jen krátkou SMS zprávu s kódem. Poté jsou vám ihned peníze vyplaceny na bankovní účet a nebo v hotovosti. Vše je záležitost několika málo minut, nikde není žádná časová prodleva.

Půjčky o víkendu jsou velkým pomocníkem v nenadálé nouzi a opravdu dokáží mnoha lidem pomoci v tíživé finanční krizi. Půjčky jsou bezúčelové, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.