Schází vám peníze a chtělo by to založit? Hledáte vhodnou půjčku, kde byste nemusli na vyplacení peněžních prostředků marně čekat hodiny nebo dokonce dny? Odrazuje vás pružnost bankovních domů a jejich všemožná omezení? Nevíte, kde si půjčit během víkendu nebo jak rychle doplnit chybějící finanční rozpočet před výplatou? Odpovědí v těchto naléhavých životních situacích se mohou stát půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop. Připadá vám to naprosto nemožné? Ale kdepak, doba pokročila a tak není nutno chodit pro půjčku jen do banky. Na trhu naleznete spoustu konkurenčních firem a každá se snaží svojí nabídkou zaujmout co nejvíce zákazníků. Jen málokdo dnes půjde pro půjčku na pobočku, když široké možnosti elektronické komunikace nabízí daleko širší příležitosti. Vždyť i své osobní finance už spravujete prostřednictvím online bankovnictví a různých mobilních aplikací. Proč byste si stejně rychle nemohli sjednat i půjčku. Jde to, jen musíte zvolit vhodnou úvěrovou společnost. Ne každá vám totiž dokáže sjednat půjčku stejně rychle, jako kdybyste napsali krátký email.

Rychlé online půjčky

Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi specifických požadavků svých zákazníků a je jim naprosto jasné, že rychlost je prioritním kriteriem při sjednání půjčky. K čemu by vám byl úvěr, kdyby jeho vyřízení trvalo týden. Peníze potřebujete přeci hned teď a je úplně jedno jestli je tmavá noc, poledne, svátek, víkend nebo všední den. Nedostatek financí se může projevit v jakémkoli okamžiku, i když třeba pochybí peníze na útratu v restauraci v pozdních večerních hodinách. Aby se nebankovní společnosti co nejvíce přiblížily potřebám svých zákazníků, nabízí své služby převážně v prostředí internetu. Zde si můžete kompletně celou půjčku vyřídit. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký online formulář. V něm vyplníte své jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována v kteroukoli denní či noční dobu a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Zároveň obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj zájem o půjčku. Následně ihned odchází peníze na bankovní účet, případně jsou vyplaceny v hotovosti. I druhá alternativa má svá pozitiva. Jednak je stejně časově náročná jako samotná bankovní transakce a jednak si pro peníze můžete zajít do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Jste-li akční, hotovost držíte v ruce během chvilky.

Chci půjčit

Půjčky bez 1 Kč

Některé půjčky se na první pohled tváří jako rychlé online půjčky ale v průběhu žádosti můžete narazit na nemilou skutečnost. Ta není nijak na závadu a samotné schválení půjčky nijak neohrozí, ale celý proces vyřízení značně pozddrží. To znamená, že se k vám peníze nedostanou tak rychle jako u opravdové online půjčky. Jedná se o to, že někteří poskytovatelé vyžadují ověření vašeho bankovního účtu a k tomuto účelu využívají bankovní transakci s jednou korunou. To v praxi znamená, že  z vašeho účtu v bance musíte převést částku 1 Kč na bankovní účet poskytovatele. K tomuto účelu sice mají nebankovní společnosti zřízeny účty v řadě českých bank, ale i tak nemusí jít pokaždé o převod v rámci jedné bankovní společnosti. Pokud je navíc víkend nebo pozdní večerní hodina, může samotný převod proběhnout až následující pracovní den. Tím pádem si sice celou půjčku sjednáte online, ale konečná fáze z důvodu platební transakce není dokončena a vy musíte počkat na vyplacení peněžních prostředků. Proto chcete-li opravdu rychlou nonstop půjčku tak, abyste měli peníze do 5 minut na účtu, nejprve si řádně prověřte, jak konkrétní schvalovací proces vlastně probíhá.

Drobná půjčka ihned na účet

Půjčky ihned spadají do specifické kategorie nebankovních úvěrových produktů a jedná se zpravidla o malé drobné částky v řádu několika jednotek či desítek tisíc, jejichž prvořadým úkolem je okamžitě poskytnout klientovi chybějící finance. Vzhledem k tomu, že se jedná vlastně o malou půjčku není potřeba nikde shánět ručitele a plně si vystačíte s běžnými podmínkami, za kterých je půjčka schválena. Rychlá online půjčka se často obejde bez sebemenší administrativy, nemusíte skenovat žádné dokumenty ani nic dokládat. Některé společnosti nahlíží k ověření žadatele do registru dlužníků, jiné vyžadují navíc doložení příjmu. Avšak ani zde nejsou všechny formy jednotné. Někdo bazíruje pouze na příjmu z trvalého zaměstnaneckého poměru, jiný si vystačí i s jakýkmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Ten může mít rozmanitou podobu. Může se jednat o příjmy z brigády, podporu v nezaměstnanosti, důchod, mateřskou, výplatu rodičovského příspěvku nebo sociálních dávek. Avšak důležité je podoktnout, že každá žádost je posuzována individuálně, takže pokud nejste zadluženi až po uši, vždy máte šanci na úspěch.

SMS půjčka

Půjčky nonstop na účet jsou mezi klienty poměrně často vyhledávané, jelikož dokáží kdykoli vyřešit jakýkoli nenadálý výdaj. Pokud máte mobilní telefon s připojením k internetové síti, pak je i půjčka neustále s vámi. Při opakované žádosti můžete o půjčku znovu požádat už jen formou krátké SMS zprávy, čímž se celý schvalovací proces zkracuje na totální minimum. Za předpokladu, že jste předchozí půjčku řádně a včas splatili, může vám nebankovní společnost tentokrát úvěr navýšit a nabídnout lepší úrokovou sazbu a podmínky splácení. Takových možností jistě stojí za to využít.

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou dostupné 24 hodin denně včetně víkendu i svátku. Vyplacené peněžní prostředky lze využít na cokoli, není nutno dokládat účel jejich použití. Avšak vždy dbejte na zásady zodpovědného půjčování a nikdy se nezadlužujte neúměrně svým možnostem.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.