Postihla-li vás určitá nepříjemnost a vy sháníte finance k pokrytí tohoto problému, patrně nejdříve požádáte o pomoc rodinu. Pokud ale ani ona nedisponuje dostatečným rozpočtem k poskytnutí malého úvěru, nezbývá než se obrátit na bankovní či nebankovní instituce s žádostí o půjčku. Jelikož pravděpodobně chcete s peněžními prostředky nakládat v co nejkratší možné době, přicházejí na scénu půjčky ihned do 5 minut na účtu. Je to však skutečně pravda a finance přibudou na vašem kontě za takovou chvíli?

Úskalí půjčky ihned do 5 minut na účtu

Stručně lze říci, že to pravda je i není. Daný věřitel nejprve musí žádost schválit, k čemuž mu musíte poskytnout doklady totožnosti a někdy i potvrzení o výši měsíčního příjmu. Poté, co se žádost akceptuje, následuje konečně převod peněz na bankovní účet. A právě od této doby počítejte s asi 5-15 minutovou prodlevou, než půjčka ihned do 5 minut na účtu dorazí. Ptáte se, v čem tkví taková rychlost? Instituce disponují mnoha vlastními účty ve většině bank, a proto si k převodu vyberou tu, ve které jste klientem i vy. Dále počítejte s tím, že nabízené částky se zpravidla nepohybují v příliš vysokých mezích. Většinou se setkáte s nabídkou pohybující se do 10 000 korun.

Zažádejte ihned

V případě nutnosti půjčky ihned do 5 minut na účtu můžete využít zdejší burzu půjček. Stačí přitom vložit poptávku, ve které uvedete, o jakou sumu se má jednat, rozumnou dobu splácení, jméno, příjmení, telefonický kontakt a případně i emailovou adresu. Dále vyčkáte, až se vám daný subjekt ozve. Nebo si prostudujte jednotlivé nabídky a možná zde narazíte na inzerát vhodný právě pro vás.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.