GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Exekuce je nemilá záležitost jistě pro každého. Jakmile se vám exekutor zjeví za dveřmi, už nic nenaděláte. Pustit do bytu ho musíte a nesplaceným dluhům se jen stěží vyhnete. Ale i takové vypjaté stiuace mají adekvátní řešení, jehož základem je dohoda obou stran. Záleží jen na vás jakým způsobem chcete dostát svým závazkům, ale určitě je třeba celou situaci řešit hned a nic neodkládat. Můžete se jednak dohodnout na splátkovém kalendáři a nebo můžete jednorázově celou exekuci vyplatit. Ptáte se jak, když nemáte peníze? No přeci půjčkou. Na finančním trhu existují přímo oddlužovací společnosti, které se výplatou exekucí zabývají. Pokud ale dlužíte jen pár tisícovek, můžete požádat i o běžnou spotřebitelskou půjčku a s její pomocí exekuci okamžitě vyplatit. Takové řešení je daleko efektivnjší, než kdybyste exekuci spláceli po několik měsíců. Je totiž třeba si uvědomit, že prodlužováním splátek se vám celkový dluh neustále navyšuje. Musíte zaplatit nejen původní dlužnou částku, ale i úroky z prodlení a sankční poplatky, a nakonec i celé náklady exekučního řízení. A ty v mnoha případech nejsou právě malé. Někdy původní dlužnou částku převýší i několikanásobně, a tak třeba z nezaplacené pokuty za parkování je najednou dluh v řádu desítek tisíc. Když exekuci zaplatíte najednou, dokážete na ní ještě ušetřit. A s tím vám právě pomůže půjčka.

Kde půjčí lidem v exekuci?

Máte-li z důvodu exekuce obstavený bankovní účet je více než evidentní, že žádat o půjčku banku je naprosto zbytečné. Stejně tak, i když můžete sice volně disponovat bankovním účtem, ale vaše osoba je kvůli nesplaceným dluhům evidována v registru neplatičů. Tradiční velké bankovní domy nejsou právě nakloněny poskytovat půjčky zadluženým lidem, jelikož se obávají o návratnost svých investic. Pokud tedy v bance zjistí, že máte další nesplacené závazky, je zbytečné cokoli dál řešit. Určitou nadějí však zůstávají nebankovní společnosti, které jsou připraveny i na klienty v exekuci. Pro tyto případy mají dokonce i půjčky, které ani nevyžadují účet v bance a bez problému vám je vyplatí v hotovosti. Přitom není nutné čekat ani na složenku a trápit se dodacími lhůtami české pošty. Peníze máte připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Jen si budete muset zajít do nejbližší trafiky a nebo zajet na benzinku. Peníze vám vydá obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který obdržíte SMS zprávou. Nemusíte se nikomu prokazovat doklady, vše probíhá naprosto diskrétně a tudíž odpovídá požadavkům osoby v exekuci.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka s exekucí

Nedá se říci, že by všechny nebankovní společnosti automaticky poskytovaly půjčky lidem v exekuci. Je jasné, že každá společnost se snaží minimalizovat riziko poskytnutého úvěru na totální minimum. Avšak dobrou zprávou je, že všechny žádosti jsou posuzovány individuálně, a tak je vždy možné nalézt řešení vyhovující oběma stranám. Z toho důvodu není tedy nemožné získat i v exekuci úvěr v hodnotě několika sta tisíc nebo milionu korun. Jen budete muset za tak velkou půjčku něčím ručit. Buďto to bude vhodná osoba, která se zaváže jako ručitel a nebo zastavíte majetek. Zastavit lze cokoli, družstevní podíl na bytě, byt v osobním vlastnictví, dům, chatu, pozemek, komerční objekt. Dokonce lze zastavit i majetek, který je součástí již probíhajícího exekučního řízení. Pro řadu nebankovních společností není problém díky odpovídající hodnotě nemovitosti celou exekuci vyplatit, tím uvolnit nemovitost k dalším účelům, tedy ručením za novou půjčku a vám poskytnout úvěr v odpovídající výši. Můžete si jej i navýšit o potřebnou částku, takže získáte další peníze jinde, které vhodně upotřebíte. Novou půjčku budete splácet za podmínek, které jste si nově ujednali, exekuci budete mít z krku a tím pádem se zbavíte veškerých dosavadních finančních starostí.

Rychlá půjčka v exekuci

Avšak i v exekuci si můžete sjednat jen malou půjčku v rozsahu stovek či tisíc korun. Pokud vám schází jen pár drobných, pak můžete využít malé nebankovní půjčky tzv. mikropůjčky, které mají velmi jednoduché podmínky. Některé společnosti totiž ani nenahlíží do registru dlužníků a nepožadují potvrzení o příjmu. Tím pádem máte možnost získat rychlý úvěr jen na základě vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti. Nikoho nezajímá vaše platební morálka, zda dlužíte či nikoli. Valná většina těchto drobných půjček je schválena s pomocí plně automatizovaného systému, bez jakéhokoli papírování a vy jste obratem informováni o schválení půjčky. Půjčku si můžete nechat vyplatit v hotovosti a nebo převodem na bankovní účet. Malé půjčky jsou zpravidla dostupné 24 hodin denně i během víkendu, takže se na ně můžete spolehnout v jakékoli finanční tísni.

Půjčka od soukromé osoby

Půjčka od soukromé osoby je určitou alternativou nebankovních půjček a často na ni spoléhají lidé, kteří s žádostí o půjčku nikde jinde neuspěli. Půjčka od soukromé osoby se ve svých podmínkách značně liší. Jednak nemá žádné standardně nastavené podmínky a tudíž je vždy možno si každou půjčku vyjednat na základě individuálních potřeb. Soukromého investora nezajímá vaše platební minulost, jestli máte exekuci nebo někomu dlužíte, ani to, zda někde pracujete. Nikdo nenahlíží do registru dlužníků a nepožaduje po vás kopu papírů. Půjčka je podložena pouze úvěrovou smlouvou a podstatné je dodržet splátkový kalendář na kterém se vzájemně dohodnete. Avšak u půjček od soukromníků je potřeba větší opatrnost, jelikož nikdy nevíte, na koho právě narazíte. Z toho důvodu si každou soukromou osobu nejprve prověřte v různých internetových diskuzích a fórech, poptejte se známých v okolí a teprve potom se rozhodujte. Nikdy nepřistupujte na jednostranně výhodné podmínky a nenechte se ovlivnit časovou tísní. Prostě pokud se vám nebude něco zdát, raději smlouvu o půjčce nepodepisujte a snažte se hledat jinde. Ušetříte si tím do budoucna mnohé problémy, které by vás v extrémním případě mohly připravit i o střechu nad hlavou. U půjček od soukromé osoby můžete sice držet peníze v ruce okamžitě, ale za cenu vyššího úroku a kratší doby splatnosti. Dříve než si takovou půjčku sjednáte, vše důkladně rozvažte.

Lidé s exekucí mají možnosti půjček značně omezené, avšak vždy je možné nalézt vhodného poskytovatele půjčky a adekvátní řešení odpovídající dané situaci. Výše půjčky není nijak omezena, ale samozřejmě, že čím vyšší půjčka, tím jsou požadovány také větší záruky splacení.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.