GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Marně sháníte dobrou půjčku? Nevyhovují vám standardní podmínky úvěrových společností  nebo naopak máte problém s tím, abyste je vůbec naplnili? Ať už je to jakkoli, s půjčkou to není někdy až tak jednoduché, jak to vypadá. Reklamní slogany všude kolem vás slibují nízké úroky, případně půjčku úplně zadarmo, schválení do pěti minut, ale když pak přijde na věc, najednou zjistíte, že to není až tak růžové jak hlásají do věta. Někde striktně řeší registry dlužníků, jinde si zakládají na doložení potvrzení o příjmu a u některých půjček se ani bez pořádného ručení neobejdete. Pokud tedy chcete s úvěrovou žádostí uspět hned napoprvé, pak musíte samotnému výběru půjčky věnovat dostatečnou pozornost a zvolit takového poskytovatele, který dokáže akceptovat vaše možnosti a potřeby. To v praxi znamená, že když víte, že jste vedeni v registru dlužníků a to i přesto, že všechny své závazky máte již dávno uhrazeny, nebudete přeci žádat o půjčku, která vyžaduje počáteční lustraci v centrálním registru klientských informací. Abyste si výběr konkrétní půjčky co nejvíce usnadnili, je vhodné k tomuto účelu použít online srovnávač půjček, který vám obratem, jakmile zadáte do systému vaše požadavky, zobrazí všechny bankovní i nebankovní úvěrové produkty aktuálně dostupné na trhu odpovídající vašim kritériím. Ovšem nejedná se jen o pouhý seznam půjček a úvěrů, u každého produktu máte rovnou základní informace, tedy výši úrokové sazby, dobu splatnosti, případně další benefity, pokud je daná společnost k půjčce nabízí.

Chci půjčit

Půjčky od soukromých investorů

Na finančním trhu se můžete shledat se specifickým typem půjček od soukromých investorů, které lze považovat za jistou alternativu nebankovních půjček. O tyto půjčky žádají zejména lidé, kteří nechtějí nebo nemohou získat půjčku v bance a třeba ani podmínky nebankovních společností jim nevyhovují. Mohou to být lidé, kteří mají na krku několik exekucí, jsou v insolvenci, případně úplně bez příjmu, což může být někdy i u nebankovních společností dost velká překážka k tomu, aby vám půjčku vůbec schválili. Soukromý investor je vlastně fyzická osoba, která má volné peněžní prostředky a ty chce nějakým způsobem zpeněžit. Proto se rozhodne investovat. Jenomže úroky na termínovaném vkladě mu připadají příliš nízké či lépe řečeno téměř žádné, investice do nemovitosti je dlouhodobá záležitost, stejně jako cenné papíry, drahé kovy, apod. Jednou z možností je pak právě poskytnutí půjčky, kdy za úplatu půjčí někomu své volné peněžní prostředky a ty se mu se ziskem v dohodnuté době opět vrátí zpět. V takovém případě je spokojenost na obou stranách. Soukromý investor zhodnotí své peníze, které by jinak ležely ladem někde na účtu a vy si za poskytnutou půjčku vyřídíte co jste potřebovali. Za tuto službu zaplatíte poplatek ve formě úroku.

Nabídka půjček od soukromníka

S rozsáhlou nabídkou půjček od soukromých investorů se můžete shledat zejména na různých internetových inzertních portálech, kde jsou nabídky shromážděny většinou v sekci finanční služby. V inzerátu naleznete většinou stručnou nabídku včetně způsobu, jak danou osobu lze kontaktovat. Jakmile ji oslovíte, další postup už pak závisí jen a jen na vaší vzájemné dohodě. Můžete také zvolit opačný postup a sami půjčku poptávat. Princip je úplně stejný, i investoři pročítají denně inzeráty a hledají různé příležitosti. Jen při výběru konkrétní soukromé osoby buďte velmi opatrní a nedejte hned na první dojem. Každého poskytovatele si nejprve řádně prověřte, poptejte se na různých sociálních sítích, známých v okolí a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Nikdy nejednejte v časové tísni a každou půjčku pečlivě uvažte v závislosti na vašich skutečných možnostech.

Sjednat půjčku

Půjčka se zástavou

U soukromé osoby si můžete půjčit kolik peněz chcete, výše úvěru není nijak omezena, pouze závisí na tom, zda jste vůbec takovou půjčku schopni splatit. Velkou předností půjček od soukromé osoby je možnost individuálního přístupu, což vám zpravidla žádná jiná finanční společnost nenabídne. Nikdo nezkoumá registry dlužníků, nevyžaduje potvrzení o příjmu, podstatné je jen to, abyste plnili řádně a včas podmínky ujednané smlouvy o půjčce. V některých případech bývá taková půjčka podložena jistinou, která je pak součástí smlouvy o půjčce. Jistina může mít hodnotu cenného papíru a nelze ji nijak zpochybnit,. Vždyť je na ní jasně uvedeno, kdo, komu, kolik a kdy má zaplatit. Každá jistina má své právní náležitosti a ty je třeba bezpodmínečně dodržet, aby nebylo možno ji zpochybnit. Je soudně vymahatelná a poskytuje právní ochranu oběma stranám, jak dlužníkovi, tak i věřiteli. Půjčka podložená ručením je vlastně určitou formou ručení za splacení půjčky a používá se zejména v těch případech, kdy třeba nemůžete ručit majetkem nebo další osobou. Dříve než smlouvu podepíšete vždy pečlivě celou půjčku uvažte a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik, které by pro vás mohly mít dalekosáhlé důsledky.

Půjčka nabízí možnost individuálního řešení jakékoli finanční krize a je snadno dostupná prakticky pro každého. Za půjčku neplatíte předem žádné poplatky, může být vyplacena v hotovosti nebo na účet a nikomu nemusíte sdělovat, na co získané peněžní prostředky využijete.