Znenadání jste spadli do finančních problémů? Peněženka zeje prázdnotou, stejně tak zůstatek na účtu neodpovídá vašim finančním nárokům? Nečekaná složenka v poštovní schránce nebo překročený paušál za telefon dokáže někdy v rozpočtu nadělat pěknou paseku. I dosluhující spotřebič v domácnosti umí vypovědět svoje služby právě v tu nejméně vhodnou dobu. Stejně tak i auto, se kterým jezdíte denně do práce, začne stávkovat. Co teď? Existuje způsob, jak dát rychle věci do pořádku? Ono by to šlo, kdybyste na ně měli dostatek finančních prostředků… Takže je třeba začít přemýšlet, kde je nejrychleji vzít. Pokud půjdete na brigádu, budete mít sice o nějakou korunu více, ale časově se váš stávající problém nijak nevyřeší, pouze oddálí. V případě, že se jedná o splatnost faktury, rozhodně není dobré si s termínem zahrávat. Když nezaplatíte včas, narostou vám zbytečné penále a sankce a stejně si nijak nepomůžete. V důsledku toho všeho vám může jednoho dne zazvonit exekutor u dveří a dlužná částka bude několikanásobně vyšší. Jediným vhodným řešením zůstává tedy půjčka, od rodiny, přátel a nebo od úvěrové společnosti. Poslední jmenovaná možnost nabízí podstatně diskrétnější řešení a dá vám v mnoha případech určitě méně práce. Ono někdy odpovídat na dotazy typu, proč vám chybí peníze, není právě příjemné. Z toho důvodu nejlépe uděláte, když se nebudete nikde ničím zdržovat a rovnou se obrátíte s žádostí o půjčku na nebankovní společnost.

Rychlé peníze na účet

Pokud si chcete sjednat rychlou půjčku vyplacenou na bankovní účet a stačí vám jen pár drobných, pak vám vaše online bankovnictví asi příliš mnoho nepomůže. Banka vám rychlé peníze půjčí jen v případě, pokud máte v peněžence kreditní kartu a nebo povolený kontokorent u běžného účtu. Pak lze váš bankovní účet přečerpat do minusu do předem sjednaného limitu. Pakliže ale takovými bankovními úvěrovými produkty nedisponujete a přesto chcete rychlou půjčku na účet, nemusíte ztrácet hlavu. Velmi efektivní řešení se nabízí v podobě nebankovních společností, které jsou schopny vám peníze na účet odeslat během několika málo minut. Jak to všechno zařídit? Jednoduše. Vzhledem k tomu, že na trhu existuje nespočet nebankovních společností a každá z nich nabízí půjčku za zcela rozdílných podmínek, je potřeba najít vhodnou společnost. Celou práci si podstatně usnadníte, pokud k výběru nejlepší půjčky pro vás využijete různé online srovnávače a kalkulátory půjček. Zde do systému jednoduše zadáte vaše požadované parametry a okamžitě se před vámi objeví seznam úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu.

Chci půjčit

Nemáte žádný příjem? Nevadí!

Kvůli tomu, abyste si sjednali rychlou půjčku nemusíte v dnešní elektronické době nikam chodit na pobočku kamenné společnosti, stát ve frontě, vyplňovat stohy papírů a dokládat různá potvrzení. Stačí se jen připojit k internetu a mít po ruce mobilní telefon. Pokud vlastníte chytrý telefon, tím lépe pro vás. Půjčku si tak můžete sjednat kdekoli, třeba i v parku na lavičce. Chcete-li okamžitě půjčit jen pár tisícovek a mít je hned na účtu, můžete využít rozsáhlé možnosti tzv. mikropůjček. To jsou půjčky, které na žadatele nekladou téměř žádné nároky. Jelikož se jedná jen o malou sumu, společnosti zpravidla nekontrolují ani registry dlužníků a nevyžadují doložení výše vašich příjmů. Na takovou půjčku tedy hravě dosáhne široký okruh žadatelů – nezaměstnaní, lidé bez příjmu, na mateřské dovolené, studenti, důchodci, začínající podnikatelé, atd. Avšak na druhou stranu je riziko takto poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Pokud se ale při splácení dostanete do problémů a neuhradíte vše včas, sankce jsou rovněž poměrně vysoké. V takovém případě je daleko lepší si za drobný poplatek půjčku prodloužit.

Okamžitá online půjčka na účet

O půjčku na účet můžete požádat kdykoli, není omezena žádnou otevírací dobou pobočky ani ničím jiným. Z toho důvodu je dostupná 24 hodin denně včetně víkendu i ve svátek. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde k tomuto účelu slouží krátký interaktivní formulář. V něm uvedete jen své kontaktní údaje – jméno, telefon, emailovou adresu a posuvníkem na webu si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji hned vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, pak na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím pádem stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet. A to i v sobotu a neděli. Abyste měli jistotu, že nejenom během víkendu k vám peníze dorazí včas, mají nebankovní společnosti své účty zřízeny v řadě českých bank. Když pak dochází k samotné transakci peněžních prostředků, peníze jsou firmou odeslány ze stejného bankovního účtu jako má klient. Tím pádem se jedná o převod v rámci jedné banky, což je záležitost několika málo minut. Zda dále použijete platební kartu a peníze si vyzvednete v hotovosti z bankomatu a nebo je necháte na účtu je už na vás.

Jakoukoli nebankovní půjčku na účet si můžete v pohodě sjednat u vás doma a peníze získáte doslova za pár minut. Půjčka je bezúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli. Půjčku na účet nabízí řada férových společností na základě jasné a transparentní smlouvy.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.