Potřebujete půjčit? V bance po vás chtějí doložit příjem? Pokud jste momentálně bez práce, na mateřské, v důchodu, asi jim to stačit nebude. Bankovní půjčka zpravidla vyžaduje potvrzení o příjmu z klasického zaměstnaneckého poměru. Jenomže, i když vyděláváte, je zároveň otázka jak vysoký příjem je pro banku dostačující k tomu, aby vám úvěr přiklepli. Není se čemu divit, bankovní domy jsou při posouzení návratnosti investic velmi opatrné. Proto například i začínající podnikatelé nemají při sjednání půjčky v bance dveře otevřené dokořán. Ovšem doložení příjmu není jediným kriteriem pro schválení úvěru. Kromě toho se bankovní domy velmi podrobně zajímají o vaši platební morálku a zkoumají, zda nemáte z minulosti na kontě nějaký vroubek. K tomuto účelu jim slouží různé registry dlužníků a jakmile zjistí, že jste vedeni jako dlužník, jen stěží vaší žádosti vyhoví. Sjednání půjčky v bance je běh na dlouhou trať a nikdy nevíte, jak dopadnete. Chcete-li půjčku opravdu rychle a ušetřit si spoustu zbytečných starostí, máte možnost požádat rovnou o nebankovní půjčku, která je vyřízená jedna dvě.

Nebankovní půjčka bez papírování

Nebankovní společnosti co se týká kvalitou svých služeb jsou na srovnatelné úrovni jako banky, o tom není třeba pochybovat. Avšak podmínky, za kterých vám půjčí peníze jsou podstatně jiné než v bance. Nebankovní společnosti si zakládají především na jednoduchosti a snadné dostupnosti jakéhokoli úvěrového produktu. Je jim jasné, že se nikdo nechce zdržovat složitým vyřizováním a papírováním. Proto mají ke klientům více benevolentní přístup a nebazírují na rozsáhlé administrativě. Na žadatele o půjčku nekladou žádné zbytečné nároky a snaží se celý proces vyřízení půjčky co nejvíce usnadnit. Z toho důvodu existuje také zcela specifická kategorie nebankovních půjček, která se obejde bez dokládání příjmu.

Sjednat půjčku

Půjčka bez příjmu

Půjčku bez příjmu vyhledávají lidé, kteří nemají jak doložit svůj příjem. Jedná se zejména o nezaměstnané, kteří pobírají sociální dávky, matky na mateřské, důchodce, studenty nebo osoby, které si přivydělávají jen formou krátkodobé brigády. Takové příjmy staví zákazníky mezi méně bonitní skupinu, která je ohrožena rizikem, že by půjčku nakonec neměla jak splatit. Avšak některé nebankovní společnosti jsou ochotny akceptovat i tento fakt a platební schopnost žadatele si ověří jinak. Třeba náhledem do registru dlužníků. Pokud zde nejste vedeni je to samozřejmě pro vás výhra, ale i když zde máte záznam a své závazky jste už dávno splatili, může společnost nad malým prohřeškem přimhouřit oko. Horší to bude v případě, kdy je hned na první pohled zřejmé, že jste zadluženi až po uši a své dluhy neplatíte. Pak jen stěží můžete počítat s dalším úvěrem. Zároveň je nutné ale podotknout, že každá žádost o půjčku je posuzována na základě individuálních okolností klienta, takže vždy máte možnost vyjednávat. Jestliže neuspějete u jedné společnosti, můžete to zkusit u konkurence.

Online půjčka bez formalit

Chodit na pobočku a vyplňovat stohy papírů to není nic, o co by měli žadatelé zájem. Daleko příjemnější je sjednat si půjčku pěkně v klidu doma, kde za vámi nestojí řada dalších netrpělivých lidí. Stačí jen sednout doma k internetu a mít po ruce mobilní telefon. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte online žádost o půjčku. Ta má podobu velmi jednoduchého formuláře, v něm uvedete jen své jméno a příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo. Posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Žádost odešlete a obratem jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Extrémní rychlost za jakou je žádost vyhodnocena je způsobena tím, že společnosti využívají plně automatizovaný systém, který je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu včetně víkendu. Proto je možno o půjčku žádat kdykoli a peníze máte během chvilky vyplaceny na bankovní účet a nebo v hotovosti. Avšak ani druhá alternativa nevyžaduje, aby byl pracovní den. Peníze si můžete bez problému vyzvednout třeba v nejbližší trafice a nebo na čerpací stanici. K tomu potřebujete jen elektronický kód, který obdržíte krátkou SMS zprávou. Nic víc po vás nikdo chtít nebude, žádné doklady, tím pádem zůstáváte v úplné anonymitě a ani obsluha platebního terminálu netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky. Online půjčka bez příjmu je poměrně rychlý způsob, jak se dostat k penězům.

Rychlá půjčka na cokoli

Online půjčka bez doložení příjmu nemá nijak omezenu spodní ani horní hranici. Tímto způsobem si můžete sjednat úvěr v jakékoli výši a peníze využít dle vlastního uvážení na co právě potřebujete. Poměrně jednoduše si tak půjčíte pár tisíc před výplatou, abyste zacelili díru v rodinném rozpočtu a nebo klidně i několik desítek či stovek tisíc. Je samozřejmé, že podle výše úvěru se budou také odvíjet podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta. Malé půjčky se obejdou bez jakýchkoli dokladů, avšak u vyšší sumy bude společnost vyžadovat odpovídající záruky splacení. Buď bude nutné zastavit nemovitost a nebo najít ručitele, který by se stal spolužadatelem o vaši půjčku. Záleží tedy na vašich konkrétních možnostech. Pokud budete například za půjčku ručit nemovitostí, nemusí společnost striktně vyžadovat doložení příjmu jen ze zaměstnání, naopak vám může vyjít vstříc a nabídnout lepší úrokovou sazbu a podmínky splácení.

I když potřebujete půjčku a momentálně nedisponujete pravidelným měsíčním příjmem v dostatečné výši, není to přímo nemožné. Půjčku vybírejte vždy u velkých renomovaných firem, které jsou zárukou kvalitních služeb.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.