GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Jste na mateřské dovolené a potřebovala byste rychlou finanční výpomoc? Nevíte na koho se nejlépe obrátit? Nezoufejte, řešení existuje. Matky na mateřské to nemají po ekonomické stránce dvakrát jednoduché. Obzvlášť ženy samoživitelky musí obracet každou korunu. Mateřská zcela zákonitě nedosahuje ani výše průměrného platu a pokud se musíte ještě navíc spoléhat na výživné od otce, rozpočet je napnutý k prasknutí. Kromě toho náklady na dítě neustále rostou s jeho věkem, a to je také hlavní důvod, proč řada matek velmi brzy přemýšlí o návratu do zaměstnání. Jenomže to je zároveň spojeno se zajištěním péče o dítě, a tak pokud není po ruce babička a musíte si platit chůvu, je otázka, nakolik je pro vás takové řešení výhodné. Avšak i přesto v době mateřské přichází spoustu nečekaných situací, které vám dokážou zaběhnutý domácí rozpočet pěkně rozhodit. Pak přichází na řadu půjčka, která má za úkol zacelit díru ve financích. Ideální je, pokud si můžete půjčit od rodiny nebo kamarádek, ale ne každý má takovou možnost. Jako největší pomocník v nouzi se pak různé finanční instituce přihlásí o slovo. Jenomže, ne každý je ochoten ženám na mateřské půjčit, i když vám její výplata chodí pravidelně na účet. Na koho se tedy máte obrátit, abyste se žádostí o půjčku uspěli hned napoprvé?

Kdo půjčí na mateřské

První co vás napadne bude asi banka a především ta, kde máte vedený svůj běžný účet a kam vám chodí výplata mateřské. Pokud si myslíte, že zavedený účet je pro vás při žádosti o půjčku nějaká výhoda, bohužel se mýlíte. Pokud totiž pobíráte jen mateřskou, jste bankou označeni jako osoba s nedostatečným nebo velmi nízkým příjmem a těm banky jednoduše půjčky neposkytují. Určitým řešením snad může být kreditní karta nebo sjednání kontokorentu u běžného účtu, jestliže už dávno těmito úvěrovými produkty nedisponujete, můžete jejich služby využít. Ale v mnoha případech bývá daleko lepší, když si takovou finanční pojistku vyřídíte ještě v době, než na mateřskou nastoupíte. V mnoha ohledech je to snadnější. Když pak potřebujete jen nějakou tisícovku, můžete bez problému účet přečerpat do předem povoleného limitu, avšak peníze musíte v bezúročném období opět vrátit na účet. Jinak zaplatíte poměrně vysoké úroky a sankční poplatky. Chcete-li od banky nějakou klasickou půjčku v řádu několika desítek či stovek tisíc korun, třeba na rekonstrukci stávajícího bydlení nebo vybavení domácností, jen s příjmem mateřské si nevystačíte. Avšak bankovní domy nejsou jedinou institucí na úvěrovém trhu, kde by vám mohli půjčit peníze. Pořád máte možnost využít služeb bankovní konkurence, která vám nabídne svoji přívětivější tvář.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka pro ženy na MD

Renomované nebankovní společnosti jsou co se týká kvality poskytovaných služeb na tom úplně stejně jako banky, proto není nejmenší důvod se jich jakkoli obávat. Dokonce je u nich vyřízení půjčky podstatně jednodušší. Nebazírují tolik na administrativě, často ani nekontrolují registry dlužníků a půjčku si vyřídíte pěkně v pohodlí svého domova. Nemusíte kvůli tomu chodit na pobočku kamenné společnosti a zbytečně ztrácet svůj drahocenný čas. Půjčku si sjednáte během několika málo minut na internetu kdykoli potřebujete. Nebankovní půjčky jsou snadno dostupné 24 hodin denně i v době víkendu nebo ve svátek. Jen je otázka, u koho si půjčku vlastně vyřídíte. Nebankovních společností je na trhu nespočet a tudíž výběr samotné půjčky je neuvěřitelně široký. Abyste se na trhu co nejlépe zorientovali, je dobré k tomuto účelu využít různé online srovnávače či kalkulátory půjček na internetu, které vám s výběrem vhodného úvěrového produktu pomohou. Jednotlivé půjčky se totiž navzájem liší mezi sebou nejen svými podmínkami, ale také úrokovou sazbou a dobou splatnosti. Jelikož pobíráte jenom mateřskou, musíte hledat půjčku z kategorie půjček bez příjmu, která jako jediná je ochotna tento fakt akceptovat. Zároveň je důležité, kolik peněz vlastně potřebujete. Pokud si vystačíte jen s pětistovkou nebo tisícovkou, volte půjčku ze sekce drobných půjček tzv.mikropůjček, které si bez jakéhokoli papírování sjednáte pouze online. Jestliže požadujete větší půjčku, pak je otázka za jakých podmínek je společnost ochotna vám půjčku poskytnout. Někde možná budou požadovat větší záruky splacení a to v podobě ručení další osobou a nebo případně zástavou nemovitosti. Záleží tedy jen na vás, jakou konkrétní situaci řešíte a jaké máte možnosti.

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez doložení příjmu jsou specifickým produktem nebankovních společností, které nevyžadují potvrzení o příjmu z klasického zaměstnaneckého poměru, a proto jsou vhodné i pro ženy na mateřské dovolené. Jedná se zpravidla o rychlé online půjčky, kde si kompletně celý úvěr vyřídíte za pár minut jen na internetu. Nemusíte cokoli dokládat, o schválení půjčky je rozhodnuto na základě plně automatizovaného systému. Některé společnosti navíc nahlíží do registru dlužníků, aby si ověřili platební schopnost žadatele. Pokud zde máte záznam, avšak veškeré vaše závazky jsou již dávno uhrazeny, nemusí to být zásadní problém. U rychlých online půjček je však třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Případně u některých společností lze využít i různých benefitů navíc, existují společnosti, které vám jako prvnímu žadateli nabídnou první půjčku zdarma zcela bez poplatku. Splatnost je pak rozložena na několik dnů či týdnů, zpravidla do jednoho měsíce. Rychlou online půjčku si lze nechat vyplatit na bankovní účet a nebo přímo v hotovosti. Přitom lze využít i různé alternativní metody, kdy si pro peníze zajdete do nejbližší trafiky nebo zajedete na čerpací stanici. Zcela pryč jsou doby, kdy bylo nutné čekat na poštovní složenku. V každém případě však platí, že peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o ně požádáte.

Ženy na mateřské dovolené mají sice možnosti půjček trochu omezené, ale vždy se dá nalézt solidní úvěrová společnost, která vám nabídne půjčku přesně dle vašich potřeb. Avšak nikdy se zbytečně nezadlužujte nad rámec svých možností a vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete. Do budoucna si tak ušetříte nemalé problémy.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.