GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Jste momentálně bez práce a nedokážete vyjít s penězi? Potřebovali byste půjčit alespoň nějakou korunu? Pak by vám jistě vytrhla trn z paty jakákoli malá půjčka. Půjčit si dnes peníze můžete doslova na každém rohu, jen jako nezaměstnaní a tudíž bez doložitelného příjmu to nemáte na úvěrovém trhu dvakrát jednoduché. Ovšem to na druhou stranu neznamená, že byste si nemohli sjednat půjčku. Možností je nespočet, jen musíte zvolit vhodnou společnost. V opačném případě počítejte s tím, že s úvěrovou žádostí jen stěží uspějete. Pokud čekáte na další pracovní příležitost a prozatím jsou nabídky více než mizivé, je zcela samozřejmé, že jste na štíru s penězi. Podpora v nezaměstnanosti není nijak vysoká a i když jste obdrželi tučné odstupné, přeci jen se peníze postupem času rozkutálejí. Ani úspory nejsou bezedné, takže pokud se náhle objeví nečekaný výdaj, zkrátka malér je na světě. Co naplat, i takové věci se musí řešit a určitě je daleko lepší sjednat si rychlou půjčku než nedostát svým závazkům a odevzdat se do role dlužníka. Tím si nijak nepomůžete, spíš jen zbytečně přijdete o další peníze díky sankcím a úrokům z prodlení. U koho nejlépe si mohou lidé bez práce půjčit peníze?

Chci půjčit

Půjčka pro nezaměstnané

Lidé bez práce buďto pobírají podporu v nezaměstnanosti, a pokud na ni nemají nárok, případně ji už vyčerpali, jsou odkázáni jen na výplatu dávek hmotné nouze. Jejich výše však dokáže pokrýt jen základní životní potřeby, takže pokud toto období trvá delší čas a nemáte ani občasnou brigádu, potřeba financí se neustále zvyšuje. Z toho důvodu nejsou právě úvěrové společnosti nakloněny půjčkám lidem bez práce, jelikož nemají jak doložit svůj příjem. Zejména banky na tyto klienty pohlíží jako na lidi bez dostatečného příjmu, kteří spadají mezi značně rizikovou klientelu. Pokud nemáte v peněžence kreditní kartu, případně sjednaný kontokorent u běžného účtu, je zcela zbytečné se v bance o cokoli pokoušet. Navíc, banka vám jen tak tisícovku na pár dní nepůjčí, když už, tak se většinou jedná o klasický úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc korun. A zbytečně se zadlužovat nad rámec svých možností jen proto, že teď nemáte na zaplacení složenek není dvakrát rozumné. Z tohoto důvodu je podstatně lepší a efektivnější porozhlédnout se po půjčce v nebankovní sféře, kde máte určitě větší šanci na úspěch.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní společnosti jsou všeobecně známy svým benevolentním přístupem ke klientům, tudíž nemají tak přísné podmínky jako banky. Půjčku si zde mohou sjednat i lidé se záznamem v registru nebo nezaměstnaní, kteří nemají jak doložit svůj příjem. Zejména malé rychlé mikropůjčky jsou pohotovým zdrojem chybějících finančních prostředků. U některých nebankovních společností jsou dokonce první žadatelům poskytovány zdarma a bez poplatku, takže můžete ještě výrazně ušetřit. Navíc, půjčit si můžete kolik chcete, třeba jen pětistovku do další výplaty a nikomu nemusíte sdělovat, na co peníze využijete. Kvůli nebankovní půjčce nemusíte nikam na kamennou pobočku a půjčku si sjednáte doma jen za pomoci internetu a mobilního telefonu. Žádost o půjčku podáte přímo na konkrétním webu dané úvěrové společnosti , kde je k tomuto účelu pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje, posuvníkem si nastavíte kolik peněz požadujete a nastavíte dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji obratem vyhodnotí a vás informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li výsledek kladný, peníze ihned odchází na bankovní účet, případně jsou okamžitě připraveny k vyzvednutí v hotovosti.

Sjednat půjčku

Online půjčka bez 1 Kč

Nebankovní online půjčka je připravena vám kdykoli pomoci. Tyto půjčky jsou dostupné ve dne v noci, 7 dní v týdnu i ve svátek. To je možné díky automatizovanému systému, který je neustále v provozu. Ke sjednání půjčky nemusíte mít žádného ručitele, dokládat ani skenovat žádné dokumenty. Schválení půjčky probíhá jen na základě vámi poskytnutých informací, tudíž se obejde i bez potvrzení o příjmu. Takovou rychlou půjčku si můžete sjednat třeba i o víkendu. Jen pozor, aby se jednalo o skutečnou víkendovou půjčku. Některé nebankovní společnosti totiž umožňují sjednání půjčky i během víkendu, jen v průběhu celého procesu můžete narazit na požadavek o převodu 1 Kč z vašeho bankovního účtu na účet dané úvěrové společnosti. Ono nejde ani tak o tu jednu korunu nebo celou transakci, jen některé banky neprovádí své finanční operace i během víkendu, a tak se vlastně  dokončení půjčky pozdrží až do prvního pracovního dne. Tím pádem víkendová půjčka zcela ztrácí svůj efekt, jelikož vy se dostanete k penězům vlastně až v pondělí. Avšak tradiční převod s jednou korunou neprovádí všechny nebankovní společnosti, naopak mezi nimi naleznete i velmi akční poskytovatele. Ty ke sjednání půjčky vůbec nevyžadují číslo vašeho bankovního konta a peníze vám připraví rovnou v hotovosti. Tu si vyzvednete buď v nejbližší trafice nebo na čerpací stanici, a to jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nikomu nemusíte předkládat doklad totožnosti a nic dalšího vyplňovat. Vidíte sami, že i jako nezaměstnaní máte nespočet možností, jak svízelnou situaci ohledně financí řešit.

Půjčky pro nezaměstnané nabízí řada solidních nebankovních společností, které poskytují půjčky bez poplatku předem a férových podmínek.