Máte exekuci a nikde vám nechtějí půjčit peníze? Na jednu stranu se není čemu divit, dlužníci to nemají na úvěrovém trhu právě jednoduché. Pokud tedy chcete se žádostí uspět, pak musíte v prvé řadě oslovit tu správnou společnost. Jinak budete podávat jednu žádost za druhou a když vám každou zamítnou, určitě nebudete v očích úvěrových společností spadat mezi v důvěryhodné klienty. Jak z toho ven? Pokud máte exekuci a tím pádem je i vaše osoba evidována v centrálním registru klientských informací, musíte tomuto faktu podřídit také vhodný úvěrový produkt. Půjčky jsou všeobecně řazeny dle kategoríí a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Pokud máte tedy exekuci na krku, pak musíte vsadit na půjčky pro lidi v exekuci a zvolit takovou úvěrovou společnost, která dokáže tuto skutečnost tolerovat. Jestliže máte v úmyslu sjednat si půjčku a vyplacenými pěněžními prostředky zároveň splatit všechny dluhy v rámci exekučního řízení, pak k tomuto účelu můžete využít služby oddlužovacích společností, které se touto problematikou přímo zabývají. Nejenže vám poskytnou potřebný úvěr, ale zároveň i veškerý právní servis, který je pro vyřízení celé exekuční záležitosti naprosto nutný. Kromě toho vás mohou zastupovat při jednáních s věřiteli, případně na úřadech a svým profesionálním přístupem mnohé ovlivnit.

Nebankovní půjčky v exekuci

Nebankovní půjčky se od bankovní konkurence odlišují zejména tím, že jsou ke svým žadatelům více benevolentní a nemají tak přísné podmínky jako tradiční bankovní domy. Z toho důvodu jsou také pro lidi exekuci prvořadým záchytným bodem, jelikož banky nejsou nakloněny poskytovat půjčky zadluženým lidem. A už vůbec ne těm, kteří mají exekuci  a nebo jsou v insolvenci. Proto je zcela zbytečné se domáhat bankovního úvěru a je daleko efektivnější vydat se rovnou jinou cestou. Soukromý sektor nabízí více možností a je připraven řešit individuální situaci každého klienta. Pokud k výběru vhodného úvěrového produktu využijete různé online srovnávače či kalkulátory půjček, pak si můžete úplně jednoduše hned porovnat, za jakých podmínek jsou konkrétní společnosti ochotny poskytnout půjčku i ledem v exekuci. Někde vás možná odradí příliš vysoká úroková sazba, jinde krátká doba splatnosti nebo vysoké sankční poplatky při nesplácení. U některých typů úvěrů je vyžadováno ručení další osobou a nebo majetkem. Je to zcela pochopitelné, soukromé firmy musí riziko vynaložené investice srazit na co nejnižší minimum. Je tedy jen a jen na vás, na jaké podmínky jste ochotni přistoupit a jak daleko můžete zajít.

Chci půjčit

Rychlá půjčka v exekuci

Pokud jste v exekuci a potřebujete rychle půjčit jen pár drobných třeba na nezbytné výdaje, zaplacení složenek, nájmu nebo jiných nenadálých výdajů, můžete si u nebankovní společnosti sjednat rychlou online půjčku. Ta zpravidla spadá do kategorie úvěrů, které nenahlíží do registru dlužníků. Avšak každá finanční společnost si musí dopředu ověřit platební schopnost žadatele, takže pokud toleruje záznam v registru dlužníků, může požadovat například doložení příjmu. To naštěstí nemusí být jen ve formě potvrzení o příjmech ze zaměstnání, ale může se jednat o jakýkoli příjem, který měsíčně pobíráte. Třeba vám chodí sociální dávky, dostáváte podporu v nezaměstnanosti, jste na mateřské, v důchodu nebo studujete. Šanci na úspěch má každý, záleží jen na konkrétních okolnostech klienta.

Online půjčka bez administrativy

Jestliže podáte žádost o půjčku u společnosti, která dokáže akceptovat právě probíhající exekuční řízení, pak si můžete celou půjčku kompletně sjednat jen na internetu. Nemusíte kvůli tomu ani na pobočku, tak jak je to obvyklé u bankovních úvěrů. Tím pádem uspoříte spoustu času, vše vyřídíte jednoduše během chvilky. Rychlá online žádost má podobu interaktivního formuláře, v němž vyplníte své identifikační údaje, telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem na webu si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě projde schvalovacím procesem, které probíhá pomocí plně automatizovaného systému. Je-li vám půjčka schválena, obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím pádem stvrdíte svůj skutečný zájem o půjčku. Následně ihned odchází peníze na bankovní účet. Pokud máte kvůli exekuci zablokováno i bankovní konto, není problém nechat si půjčku vyplatit v hotovosti. Přitom nemusíte čekat na poštovní poukázku nebo chodit pro peníze na pobočku, vyplatí vám je třeba v trafice nebo na čerpací stanici.

Půjčka ze soukromých zdrojů

Určitou alternativou nebankovních půjček je také půjčka od soukromé osoby, která zpravidla přichází na řadu ve chvíli, kdy vás odmítá jedna finanční společnost za druhou. Pokud najdete solidní soukromou osobu, lze i toto řešení považovat za naprosto přijatelné. Na  rozdíl od jiných velkých finančních firem, které mají své standardní podmínky, si můžete sjednat takovou půjčku, která bude vyhovovat jen a jen vám. Výše úvěru není nijak omezena, půjčit si můžete kolik chcete a podmínky splácení si vyjednáte přesně dle svých potřeb. Soukromého investora nezajímá vaše finanční minulost, ani to, proč máte dluhy a kolik vyděláváte. Pro něj je poskytnutá půjčka investicí, která se mu v dohodnutém termínu se ziskem vrátí zpět. A to je důvod, proč půjčuje své volné peněžní prostředky, které by jinak ležely někde ladem na účtu a nijak by se mu nezhodnotily. Avšak dříve než podepíšete úvěrovou smlouvu, danou soukromou osobu si řádně ověřte. Poptejte se známých, na sociálních sítích, v různých internetových diskuzích a teprve potom se rozhodujte. Vězte, že špatná smlouva vás v extrémním případě může připravit i o veškerý majetek. Proto jednejte s rozvahou a vše dobře uvažte.

Přestože to možná na první pohled vypadá, že lidem v exekuci nemůže nikdo půjčit peníze, opak je pravdou. Pokud zvolíte vhodnou společnost, můžete mnohé finanční problémy spojené s exekucí zdárně vyřešit.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.