Kategorie ‘Cetelem’

Společnost Cetelem se do povědomí českého národa vryla především díky svému symbolu – zelené postavě připravené kdykoliv finančně pomoci v rámci nabízené půjčky. Firma nabízí rozdílné typy produktů, zajímat nás však momentálně bude pouze půjčka Cetelem. I konsolidace úvěru či kreditní karta však stojí za pozornost klientů.

Profil společnosti

Nejprve se seznámíme se samotným poskytovatelem známým pod označením Cetelem. Jde o nebankovní organizaci zabývající se úvěrovými produkty. Na našem trhu přitom působí více než 15 let, což značí o pevném a stabilním zázemí. Pokud se pro tuto firmu rozhodnete, získáváte záruku seriózní půjčky bez skrytých poplatků. Za subjektem Cetelem stojí významná banka BNP Paribas. S tou se sice v ČR běžně nesetkáte, věřte však, že ve Francii má své pobočky podobně jako bankovní domy u nás. Bohatými zkušenostmi z finančního světa proto Cetelem skutečně disponuje.

Půjčka Cetelem a její hlavní rysy

Mezi největší výhodu představovaného úvěru patří absence dokládání využitíPůjčka Cetelem získaných prostředků. Ať již toužíte po novém autě, rekonstrukci bytu, drahé televizi či zcela jiném přání, vždy vám tzv. osobní půjčka vyjde ráda vstříc. Mezi  nejlukrativnější způsob vyřízení přitom patří metoda vyplnění online formuláře či zavolání do call centra firmy. V případě, že žádný z těchto způsobu nepreferujete, stačí navštívit libovolnou pobočku. Nutno však podotknout, že sjednání půjčky přes internet není nijak složité. O veškerou administrativu se v podstatě postará jediná smlouva, kterou musí klient podepsat a odeslat ji. Po uplynutí několika málo pracovních dní přitom již míří k bankomatu a dané peníze vybírá. Opět se zde přitom objevuje rys seriózního úvěru. Zatímco pochybné společnosti se snaží klient přimět k podpisu nevýhodné smlouvy, zde máme na prostudování tolik času, kolik je budete chtít. Plně se proto seznamte s podmínkami a ujistěte se, že svoji půjčku v daném termínu skutečně zvládnete splatit. V případě pochybností se jako vhodné řešení jeví snížení sumy na pro vás přijatelnější hodnotu, která tolik neohrozí rodinný rozpočet.