Kategorie ‘Home Credit’

Pro řadu osob je získání půjčky okamžitě automaticky spojeno s nemalými náklady, jenž musí být uhrazeny. Na příkladu firmy Home Credit je však jasně dokázáno, že tomu tak rozhodně vždy být nemusí. Zmíněný významný hráč na trhu s úvěry nabízí speciální kreditní kartu Premia. Pokud model úvěru spojeného s platební kartou neznáte, věřte se funguje jako vždy připravená finanční injekce. Jednoduše si vyřídíte dotyčný platební prostředek a bude jej používat k úhradě zboží a služeb. Jakmile zatoužíte po produktu, jenž si nemůžete momentálně dovolit, poskytne vám Premia okamžitou pomoc. Protože se ve své podstatě jedná o předem připravený a schválení úvěr, jeho využití je skutečně extrémně rychlé a jednoduché. Naplno postačí, když s danou kartou zaplatíte u vybraného prodejce. S momentálním nedostatkem peněz navíc pomáhá bezúročné období. Pokud do stanovené doby deficit finančních prostředků vyrovnáte, neplatíte žádné navýšení. Pokud se tak nestane, automaticky se závazek promění v klasickou půjčku se splátkami.

Slevy u partnerských prodejců

Kreditní karta Home Credit Premia funguje jako peněženka ochotná kdykolivKreditní karta vydat své útroby, přináší však navíc i další výhody. I když za její schválení a vydání neplatíte ani korunu, přináší pravidelné úspory. Až příště u obchodníka spatříte logo MasterCard, rozhodně ji vytáhněte. Z celkové částky totiž zpátky do rodinného rozpočtu přinese 1 %. Tyto bonusové odměny se postupně sčítají a po dosažení hranice 100 Kč dochází k jejich výplatě prostřednictvím poukázky zaslané poštou. Chcete-li se do sbírání bonusů skutečně opřít, využijte kartu Premia během platby u vybraných partnerů. U nich se totiž výše zpětné odměny může dosáhnout až deseti procent, což rozhodně pocítíte.

Společnost Home Credit se bezpochyby řadí mezi významné poskytovatele úvěrů nejen na našem trhu. Tomu pochopitelně odpovídá i množství klientů, kteří ke vzájemné komunikaci s firmou mohou využít řadu nejrůznějších kanálů, jenž si na následujících řádcích nyní společně představíme. Neslouží přitom pouze pro sjednání nové půjčky či kreditní karty,  ale také dokáží přinést odpovědi na nejrůznější otázky.

Home Credit a osobní návštěva pobočky

Mezi nejtypičtější způsob kontaktování pověřeného pracovníka Home Credit patří cesta do pobočky. Ta se však pochopitelně nenachází v každém městě, a proto se hodí znát i další způsob, jak dosáhnout kýženého cíle. Dojde tak k úspoře nákladů na vaší straně, protože nebudete muset podniknout cestu do mnohdy vzdálené pobočky.

Infolinka

Telefonní call centrum disponuje dostatkem zkušených operátorů, jenž jsou schopni pomoci se získáním půjčky, spotřebitelského úvěru nebo financováním nákupu auta. Stačí jen vytočit správné číslo:

  • 800 999 900 – univerzální lehce zapamatovatelné číslo
  • 800 700 762 – pro sjednání půjčky
  • 840 155 155 – pro informace o sjednané půjčce
  • 841 132 321 – linka zaměřená na financování vozu

Povšimněte si především předvolby 800, jenž symbolizuje tzv. zelenou (bezplatnou) linku, kdy náklady spojené s hovorem hradí volaný účastník, tedy společnost Home Credit.

Emailová korespondence

Ať již se váš dotaz týká čehokoliv,  rozhodně neuděláte chybu, když jej odešlete na pomoc@homecredit.cz

Online chat

Přímo na webu Home Credit naleznete patrně nejzajímavější cestu ke kontaktování operátora. Jde o chat v reálném čase. Ten pochopitelně vůči obligátnímu telefonnímu hovoru kompletně postrádá sebemenší náklady a přináší funkční prostředí pro vedení dialogu.

Součást každého rodinného rozpočtu představuje finanční rezerva. Ne vždy však situace umožňuje její vytvoření či zachování. Jmenujme například nejrůznější nečekané výdaje za opravy, jenž nesnesou odklad. Peněžence však sebevědomí dokáže přinést i jiný prostředek, jenž jen hmotné papírové peníze. Kreditní karta Home Credit jako její kolegyně, která vám byla vydána v bance. Neslouží však k čerpání prostředků z účtu, ale figuruje jako dopředu schválený a připravený úvěr, jenž použijete přesně v tu chvíli, jenž se vám to nejvíce hodí. Navíc kreditní karta Home Credit přichází včetně bohaté sítě partnerů, u kterých zajistí zajímavé slevy na zboží. Nejen, že tedy získáte produkt, jenž pro vás momentálně symbolizuje neúměrně finanční zatížení, ale navíc jeho koupě může vyjít levněji.

Dlouhé bezúročné období

Obrovskou výhodu kreditní karty Home Credit lze spatřit v její flexibilnosti. Pakliže s ní u obchodníka zastoupíte hotovost, neznamená to automaticky vznik půjčky. Začíná totiž nejprve běžet období bez úroku, jenž trvá rovných 51 dní. Během něj stačí peníze vrátit. Pakliže tak neučiníte z libovolného důvodu, přemění se závazek na běžný úvěr s předem stanovenými podmínkami. K dohodnutému datu poté začíná jeho pravidelné splácení.

Společnost Home Credit patrně není třeba představovat. Ve finančním světě si získala dobré jméno především díky poskytování spotřebitelských úvěrů, jenž tvoří významnou oblast působení firmy. K oblíbenosti produktů vedou především jasné a transparentní podmínky. I když se jedná o nebankovní společnost, rozhodně to neznamená, že se setkáte s neseriózním přístupem, ba právě naopak. K získání představy o nákladech spojených s dotyčným úvěrem slouží speciální kalkulačka. Ta přebírá základní vstup v podobě výše cílové částky, doby splácení a sumy, jenž budete každý měsíc využívat k postupnému snižování svého závazku. V době psaní tohoto textu kalkulačka zohledňovala i další parametr.  Home Credit půjčka totiž umožňovala získat každý rok polovinu zaplacených úroků zpět. Tato zajímavé výhoda každého klienta motivovala k poctivému splácení, protože byl odměněn nemalou vzpruhou do finančního rozpočtu.

Kalkulačka znamená pro půjčku Home Credit nezanedbatelný benefit

Pakliže s úvěry od méně známých nebankovních firem či soukromých investorů nemáte zkušenosti, je třeba se připravit na nutnost pečlivě prostudovat všechny podmínky smlouvy, zda-li skutečně korespondují s dohodnutými parametry. V případě Home Credit půjčka  jasně dopředu udává, jak se bude podílet na rodinném rozpočtu daného klienta. V každém případě proto úvěrová kalkulačka symbolizuje pomůcku, jenž rozhodně stojí za pozornost.

Společnost Home Credit patří mezi seriózní věřitele, kterým můžete během získávání půjčky důvěřovat. Firma se postupně vyprofilovala v silného hráče, jenž se zaměřuje na široké portfolio produktů Řada lidí zná červeno-bílé logo především v souvislosti s nákupem zboží. Dozajista nebude problém nalézt elektro či e-shop, jen s Home Credit spolupracuje a nabízí možnosti získat daný produkt na splátky. Pakliže však hledáte hotovost namísto koupě spotřebiče či elektroniky, stále vám dokáže rychlá Home Credit půjčka pomoci. Díky absenci dokládání účelu se totiž hodí pro naprosto libovolnou příležitost.

Registr dlužníků

Komplikaci pro některé klienty může představovat nahlížení do registrů dlužníků. Jak však uvádí webové stránky poskytovatele, tento krok není automaticky vždy prováděn. Doslove je uvedeno, že Home Credit půjčka může využít dotazování do úvěrových registrů. Typicky půjde o SOLUS a speciální nebankovní registr. Z uvedených informací se lze domnívat, že nahlížení do registru Home Credit aplikuje v případě náročnějšího úvěru, jenž již pro firmu symbolizuje určitou míru rizika. Protože se však jedná o nebankovní společnost, nemusí nalezení záznamu automaticky znamenat důvod k zamítnutí půjčky.

Burza půjček

Pakliže vám takový přístup nevyhovuje, můžete vyzkoušet naši bezplatnou burzu půjček. V ní jednoduše specifikujete, že hledáte úvěr bez nahlížení do registru dlužníků a udáte cílovou sumu a optimální výši měsíční splátky.