Kategorie ‘Nebankovní půjčky’

Potřebujete si půjčit peníze a nechcete chodit nikam na pobočku? Není problém, v dnešní době si můžete půjčit peníze úplně jednoduchým způsobem. Dokonce k tomu nepotřebujete mít ani vlastní bankovní účet. Stále ještě totiž existují lidé, kteří z nějakého důvodu bankovním účtem nedisponují. Třeba lidé z okruhu starší generace jsou plně přesvědčení o tom, že jejich peníze budou v bezpečí někde úplně jinde než v bance a prostě těmto finančním institucím nedůvěřují a své peníze jim nesvěří. Naproti tomu jsou zase lidé, kteří by účet využívat chtěli, ale nemohou, například proto, že je momentálně obstaven exekutorem, tudíž se ke svým financím nedostanou. Pro tyto osoby je pak značný problém sjednat si půjčku, jelikož některé společnosti vyplácí půjčku pouze na vlastní bankovní účet. Naštěstí jsou tu ale i jiné možnosti a jednotlivé nebankovní subjekty myslí i na lidi, kteří se potýkají s různými životními problémy. Pro ně je pak malá půjčka vyplacená složenkou na adresu jako dělaná. Kde ji získat a jak o ni požádat?

Stačí vám jen malá půjčka?

Pokud se dostanete do finančních problémů, častokrát vám chybí jen malá suma peněz, která by pokryla nejnutnější životní náklady před výplatou nebo zaplatila neodkladné složenky. Půjčky určené například na zařízení domácnosti, koupi auta nebo dovolenou, jsou více plánovanou investicí do budoucna a jejich žadatelé mají svoji finanční strategii více promyšlenou. V běžném životě však ale mnohem více chybí jen pětistovka či tisícovka v  peněžence, a tak i malé půjčky mají svůj smysl. Vždy vám pomůžou v té největší nouzi a dokonce se k nim dostanete i na cestách, třeba když se vám znenadání pokazí auto a navíc je svátek… Malá půjčka je tu tedy pro každého, kdo potřebuje rychle půjčit peníze a nemá nikoho, kdo by mu s financemi alespoň na krátkou dobu pomohl. Malé drobné půjčky jsou typickým úvěrovým produktem nebankovních společností a spadají do specifické kategorie mikropůjček, která má již předem jasně dané podmínky. Ty jsou stanoveny tak, aby co nejméně zatěžovaly žadatele. Takové malé půjčky se úplně obejdou bez ručení, nevyžadují žádné papírování a na internetu si je sjednáte doslova za pár minut. Stačí mít jen po ruce mobilní telefon. Malou půjčku si můžete nechat vyplatit několika způsoby, na bankovní účet v hotovosti do ruky a nebo prostřednictvím poštovní poukázky.

Chci půjčku

Půjčka v hotovosti na složenku

Chcete-li jen malou půjčku v řádu několika tisícikorun a jste předem připraveni několik dnů vyčkat na hotovost, pak není problém, abyste si sjednali půjčku složenkou na adresu. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde má podobu rychlého interaktivního formuláře. V něm uvedete své identifikační údaje, jméno, příjmení, adresu bydliště, telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem na webu si zvolíte přesnou sumu, kterou požadujete a dobu splatnosti. Vše lze nastavit individuálně, nikdo vám neurčuje kolik peněz si máte půjčit. Jakmile žádost odešlete, o jej další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji ihned vyhodnotí a vás vzápětí informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, pak okamžitě dochází k vyplacení peněz. Pokud tedy preferujete hotovost a přejete si peníze odeslat poštovní poukázkou na vaši adresu bydliště, pak okamžitě odchází peněžní prostředky složenkou na vaši adresu. V tomto případě ale počítejte s tím, že bude dost dlouho trvat, než se hotovost dostane až k vám. Časová náročnost je dána konkrétními doručovacími schopnostmi české pošty a tak zpravidla se peněz dočkáte do třech pracovních dnů. Navíc, takovou půjčku si můžete sjednat i během víkendu nebo ve svátek, jelikož automatizovaný systém je neustále v provozu, ale peníze odejdou na vaši adresu až následující první pracovní den. Pokud vám to takto vyhovuje, pak máte půjčku více než jistou.

Malá půjčka pro každého

Nebankovní společnosti poskytují jednotlivé půjčky za zcela odlišných podmínek, což je zřejmé i z toho, když si jejich úvěrové produkty porovnáte prostřednictvím online srovnávače půjček. Zde je již na první pohled zřejmé, že se půjčky liší nejen ve výši úrokové sazby, ale také doby splatnosti. Dále je možno zpozorovat, že u půjček lze využít i různé benefity navíc, které se projevují například v podobě předčasného splacení bez sankce nebo první půjčky zdarma bez poplatku. Proto se určitě vyplatí věnovat samotnému výběru půjčky dostatečnou pozornost a využít třeba právě probíhající akční nabídku, která dokáže poplatky spojené s poskytnutím úvěru srazit až na totální minimum. Vzhledem k tomu, že všechny finanční společnosti si musí předem ověřit platební schopnost žadatele, každá společnost k tomuto požadavku přistupuje jinak. Někdo nahlíží do registru dlužníků, jiný se informuje o vašich příjmech ale v zásadě platí, že všechny nebankovní společnosti posuzují žádosti dle individuálních kritérií. Z toho důvodu má každý šanci na úspěch. Přitom je samozřejmé, že čím méně peněz požadujete, tím jsou podmínky pro poskytnutí úvěru jednodušší. Pokud si vystačíte třeba jen s pětistovkou, často je riziko takto poskytnutého úvěru vyváženo jen vyšší úrokovou sazbou a půjčku si sjednáte bez nahlížení do registrů a jakéhokoli zbytečného papírování.

Půjčka vyplacená prostřednictvím poštovní poukázky je půjčka bezúčelová a peněžní prostředky můžete tedy využít na cokoli. Její služby oceníte zejména ve chvíli, kdy nemáte k dispozici bankovní účet a přesto požadujete vyplacenou hotovost. Půjčku si vždy sjednejte u solidní nebankovní společnosti, která dodržuje zásady zodpovědného půjčování.

Měli jste tento měsíc velká vydání a z minulé výplaty vám nezbylo téměř nic? Počítáte doslova každou desetikorunu v peněžence a bankovní konto zeje prázdnotou? Pokud máte kreditní kartu nebo případně povolený kontokorent u běžného účtu, dá se říci, že máte ještě vyhráno. Banka vás pustí do minusu a vy chybějící částku jednoduše použijete. Když ji navíc stihnete vrátit během bezúročného období, není v podstatě co řešit. Tento bankovní úvěrový produkt využívá řada lidí, jelikož ani úspory nejsou bezedné a jen tak lehce nějaké peníze do zásoby nenašetříte. Pořád je co platit, složenky na lednici nepočkají, nechcete-li si je zbytečně navýšit o další sankční poplatky a úroky z prodlení. Peníze dokážete určitě využít i jinak. Když se ale nemůžete spolehnout na banku, případně bankovním účtem ani nedisponujte nebo jej máte třeba momentálně zablokovaný kvůli exekuci, pak se musíte poohlédnout po jiném zdroji příjmů. Jestliže máte možnost půjčit si peníze od rodiny, pak zpravidla není co řešit, ale ne každý takovou možnost má. A nebo ji ani využít nechcete, jelikož byste se museli zpovídat proč a nač potřebujete peníze. Jediné na co se v krizi můžete spolehnout je půjčka od nebankovní společnosti. Ta je prakticky neustále po ruce, ve dne v noci. Máte-li chytrý telefon a jste připojeni k internetové síti, během chvilky se vám mohou peníze připsat na účet.

Jakou půjčku zvolit

Pokud v kalendáři netrpělivě odškrtáváte dny do výplatního termínu, pak jistě potřebujete půjčit alespoň malou sumu peněz, abyste vyšli a pokryli základní životní náklady celé rodiny. Možná by vám stačila pětistovka nebo tisícovka, to je celkem jedno, ale určitě se nepotřebujete zabývat půjčku v řádu několika desítek či stovek tisíc korun. Nejste si jisti, zda vám vůbec někdo tak málo peněz půjčí? Půjčí, nebojte se, jen zavítejte mezi nebankovní subjekty a podívejte se, co kdo nabízí. Nebankovní společnosti jsou připraveny zejména na klienty, kteří se nacházejí v obtížných životních situacích a kterým banka s půjčkou nepomůže. Navíc, klasická bankovní půjčka vám nikdy jen tak tisícovku neposkytne. A právě tohoto faktu jsou si nebankovní společnosti plně vědomi a nabízí klientům malé půjčky, rychle, jednoduše a za velmi snadných podmínek. Dokonce mezi nimi najdete i specifickou kategorii půjček do výplaty, která patří mezi běžné mikropůjčky, což jsou typické nebankovní úvěrové produkty. S výběrem konkrétní půjčky vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček na internetu, kde po zadání vašich požadovaných kritérií se ihned před vámi objeví seznam úvěrových produktů aktuálně dostupný na trhu. Z přehledné nabídky si pak už jen snadno vyberete. Už na první pohled je zřejmé, že půjčky jednotlivých společností se navzájem liší nejen úrokovou sazbou, dobou splatnosti, ale i případnými benefity navíc. Čas od času se zde objevují i různé akční nabídky, které by bylo škoda nevyužít. Půjčku vám dokážou zlevnit na totální minimum.

Chci půjčit

Malá půjčka pro všechny

Malé půjčky nebo také mikropůjčky jsou primárně určeny k tomu, aby svým žadatelům okamžitě poskytly peněžní prostředky. Proto kvůli nim nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku, ale vše si ujednáte sami doma na internetu. Nemusíte se zabývat žádnou administrativou, není nutno skenovat žádné doklady či někde shánět ručitele. Vše probíhá hladce jednoduchou online cestou. Vzhledem k tomu, že se jedná jen o malou částku v řádu tisícovek, nebankovní společnosti zpravidla nenahlíží ani do registru dlužníků a nepožadují potvrzení o příjmech či výpis z bankovního účtu. I když dle zákona si musí všechny úvěrové společnosti předem ověřit platební schopnost žadatele, řada subjektů k tomuto požadavku přistupuje zcela rozdílně. To je důvodem k tomu, proč je také u nebankovních společností každá žádost o půjčku posuzována na základě individuálních kritérií. Pokud bude chtít společnost informaci o zdroji vašich příjmů, můžete bez problému uvést jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Akceptovány jsou příjmy i z krátkodobé brigády, výplata sociálních dávek, mateřské, rodičovského příspěvku, podpory v nezaměstnanosti, důchodu, atd. To v praxi znamená, že i když jste momentálně bez klasického zaměstnaneckého poměru, pořád máte šanci na to, abyste půjčku získali. Do určité míry i v případě, kdy je na vaši osobu uvalena exekuce nebo jste v insolvenci. Výjimku tvoří jen osoby, u nichž je již na první pohled evidentní, že jsou zadluženi až po uši a pohybují se na pokraji dluhové pasti. Pak je jen v jejich vlastním zájmu, že jim společnost žádost o půjčku zamítne. Každá solidní úvěrová společnost se totiž snaží dodržovat zásady zodpovědného půjčování a tím chránit své klienty.

Rychlá půjčka ihned na účet

Před výplatou hrají peníze v každé domácnosti dost podstatnou roli a obzvlášť v případě jejich nedostatku. Pokud se rozhodnete vzít si půjčku, požadujete, aby byla vyplacena ihned a její sjednání vám zabralo minimum času. Takové požadavky splňují všechny půjčky do výplaty. Navíc půjčku si můžete sjednat kdykoli, ve dne v noci, o víkendu nebo i ve svátek. Jakmile vám půjčku schválí, o čemž je rozhodnuto jen pomocí plně automatizovaného systému, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet. Vzhledem k tomu, že společnosti mají své účty v řadě českých bank a výplata půjčky probíhá vždy ze stejné banky jako má klient, není problém, abyste peníze měli na účtu za několik málo minut. Jelikož se jedná o peněžní transakci v rámci jedné banky, která se řídí svými interními předpisy, pak je často možné peníze převést i během víkendu. Nebankovní společnosti ale myslí i na klienty, kteří účet v bance nemají a umožňují jim půjčit si peníze i bez bankovního účtu. V takovém případě jsou peněžní prostředky vyplaceny v hotovosti například v trafice na terminálech Sazky nebo na čerpací stanici. K jejich vyzvednutí potřebujete jen znát elektronický kód, který obdržíte krátkou SMS zprávou. Možností, jak i před výplatou rychle přijít k penězům je nespočet a opravdu není nutno mít nouzi.

Malou půjčku poskytuje řada velkých certifikovaných společností, které jsou pro vás vždy zárukou kvalitních služeb. Zpravidla se jedná o drobnou sumu s dobou splatnosti na několik dnů až jeden měsíc. Pokud se při splácení dostanete do problémů, je možno si půjčku za poplatek prodloužit.

Nevychází vám domácí rozpočet? S obavami sledujete, jak neustále ubývají peníze v peněžence? Bankovní konto taktéž zeje prázdnotou a výplatní termín je pořád v nedohlednu? Chtělo by to nějaké finance doplnit, abyste svůj denní režim dostali trochu do pohody? Pokud si nechcete půjčovat od kolegů v práci, kamarádů či někoho z rodiny, zkuste půjčku. Ta vám poskytne daleko více diskrétní řešení a nemusíte se nikomu zpovídat, proč vám momentálně chybí peníze. Kde si ale sjednat vhodnou půjčku, která by opravdu řešila váš současný finanční problém? Všude kolem se to nabídkami na různé půjčky a úvěry jenom hemží, jenomže, která půjčka je ta pravá ořechová? Nechcete přeci hypotéku, ani spotřebitelský úvěr, chcete půjčit jen pár korun, abyste s penězi vyšli do výplaty, pokryli základní životní potřeby rodiny a zároveň poplatili složenky. Když půjdete do banky, nabídnou vám klasický bankovní úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc korun. Nač by vám ale byl, když by vám stačila třeba jen pětistovka. Zbytečně se zadlužovat a brát si vysoký úvěr jen z důvodu pokrytí základních životních výdajů také není dvakrát rozumné. Takže co teď? Určité možnosti existují, jen o nich musíte vědět. Pojďme se na ně tedy podívat.

Drobná půjčka v bance

Představa, že přijdete na pobočku banky a půjčí vám jen tak například tisícovku je naprosto scestná. Jakákoli bankovní půjčka je totiž vázána na běžný účet, bez něj vám žádná banka půjčku neposkytne. I když si ale účet u banky sjednáte, neznamená to automaticky, že také dostanete půjčku. V prvé řadě musíte splnit náročná kriteria, která každou úvěrovou žádost doprovázejí. Pro případ, že byste potřebovali půjčit jen malou sumu peněz, je dobré požádat banku o vydání kreditní karty či si nechat povolit kontokorent u běžného účtu. Jestliže tedy disponujete těmito úvěrovými produkty, pak bez problému v době předvýplatové finanční krize můžete účet přečerpat do předem sjednaného limitu. Danou sumu musíte ale během bezúročného období opět vrátit zpět, jinak zaplatíte poměrně vysoké sankční poplatky a úroky. Pokud ale nemáte tyto možnosti k dispozici, je zcela zbytečné řešit jakoukoli malou půjčku v bance. Daleko efektivnější bude, když se po půjčce poohlédnete u konkurence, která vám za velmi jednoduchých podmínek půjčí i jen pár stovek do výplaty.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka do výplaty

Nebankovní společnosti jsou si plni vědomi toho, že se jejich klienti nacházejí v různých problematických životních situacích, které jsou pro ně značnou finanční zátěží. Dá se říci, že se všeobecně specializují na klienty, pro které je bankovní půjčka naprosto nemožná. Z toho důvodu mají své úvěry rozděleny do řady kategorií a například půjčky před výplatou jsou jednou z nich. Jejich nabídku naleznete u řady velkých certifikovaných společností, avšak každá z nich je poskytuje za trochu jiných podmínek. V zásadě se shodují ale na jednom. Vzhledem k tomu, že se jedná o tak malou půjčku zpravidla ani nekontrolují registry dlužníků, nevyžadují potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, nemusíte mít ručitele a kompletně celou půjčku si vyřídíte jen v prostředí internetu. Určitý rozdíl lze spatřovat ve výši úrokové sazby nebo doby splatnosti, případně různých benefitů navíc. Například jsou společnosti, které vám půjčku jako prvnímu žadateli poskytnou zcela zdarma bez poplatku. Když si například půjčíte na 14 dní, vrátíte přesně tolik, kolik jste obdrželi na účet. Ani o korunu víc. Proto je dobré před samotným podáním žádosti o úvěr se nejprve seznámit s aktuální nabídkou a využít momentálních akčních nabídek.

Online půjčka ihned na účet

Pokud vám peníze schází před výplatou je pro vás rychlost určitě prvořadým kriteriem při sjednání půjčky. Peníze potřebujete hned teď ne až za týden a podle toho budete také volit typ půjčky. Požadavky na rychlost na plné čáře splňují právě rychlé online půjčky, které po vás nevyžadují nic víc než připojení k internetové síti a mobilní telefon. Vše ostatní zvládnou hravě sami. Žádost o rychlou online půjčku podáte přímo na webových stránkách úvěrové společnosti. K tomuto účelu je zde pro vás již připraven formulář, v němž vyplníte jen své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem na webu si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Poté kliknete na tlačítko “odeslat” a žádost ihned prochází schvalovacím procesem. Jelikož vše probíhá pomocí plně automatizovaného systému, můžete si půjčku sjednat kdykoli a kdekoli. Třeba v sobotu o půlnoci v parku na lavičce. V ničem nejste omezeni. Nemusíte skenovat žádné doklady, nikdo po vás nic nepožaduje. Pokud jste společností dotázání na vaše příjmy, můžete bez problému uvést jakékoli pravidelné měsíční příjmy, nemusí se jen jednat o běžný zaměstnanecký poměr. Úvěrové firmy akceptují výplatu sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, stipendia, atd. To znamená, že půjčka je snadno dostupná pro každého. Jakmile obdržíte informaci o schválení půjčky, což bývá zpravidla několik málo minut, odchází peníze ihned na bankovní účet. A to i během víkendu. Aby nikde nenastala žádná časová prodleva mají nebankovní společnosti svá konta zřízeny v řadě českých bank a půjčku vyplácí ze stejné banky jako má klient. Takže samotná peněžní transakce pak probíhá v rámci jedné banky, což je záležitost jen několika málo minut. Vidíte sami, že i před výplatou si můžete velmi jednoduše obstarat chybějící peněžní prostředky, které zabrání tomu, abyste strádali.

Malou půjčku před výplatou nabízí řada certifikovaných nebankovních společností za férových podmínek a vždy na základě jasné a transparentní smlouvy. Jen si vždy půjčte tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a zbytečně se nezadlužujte nad rámec svých možností.

Jaká to je malá půjčka? Každý si pod tímto pojmem představuje něco jiného. Někdo pokládá za malou půjčku pětistovku, jiný několik tisícovek a někdo by si vystačil jen s několika málo desítkami tisíc korun. Všeobecně se dá říct, že malá půjčka je taková, kterou dokážete v dohledné době také splatit, nejlépe za pár dnů či týdnů. Většinou se jedná o záležitost v řádu tisícovky, která má za úkol okamžitě vyřešit jakýkoli nenadálý výdaj. Například vám pochybí peníze pár dnů před výplatou nebo přijde nečekaná složenka, či je třeba neodkladně řešit pokažený spotřebič v domácnosti. Také oprava auta co s ním jezdíte denně do práce nevyjde právě nejlevněji. Pokud už v domácím rozpočtu nezbývají peníze a veškeré úspory jsou na nule, pak je půjčka jediným možným efektivním řešením. Daný problém zprovodíte ze světa jedna dvě a půjčku pak v pohodě splatíte. Jenomže, ve chvíli, kdy si potřebujete půjčit často zjistíte, že vlastně ani nevíte, po kterém úvěrovém produktu sáhnout. Půjčky se na vás valí ze všech stran, z rádia, televize, plakáty jsou oblepené tramvaje, autobusy, zastávky hromadných dopravních prostředků nebo nákupní centra. Možná vám některá z nich utkvěla v paměti, ale je to opravdu ta pravá pro vás? Ono totiž není půjčka jako půjčka, a vy si chcete přeci půjčit peníze co nejlevněji a za co nejlepších podmínek.

Malá půjčka od banky

Máte-li vedený účet v bance a snažíte se zároveň nalézt nejlepší půjčku pro sebe, pak možná nejprve ze všeho zapátráte ve svém online bankovnictví a budete se snažit zjistit, jaké možnosti vám banka nabízí. Často zjistíte, že prakticky nulové. Banka vám jen tak tisícovku nepůjčí pokud nevlastníte kreditní kartu  a nebo nemáte předem sjednaný kontokorent k běžnému účtu. V těchto případech lze účet přečerpat do povoleného limitu a půjčit si jen drobnou částku. Pokud ale uvažujete o klasické bankovní půjčce, pak vězte, že vám banka nabídne vždy úvěr daleko vyšší v desítkách či stovkách tisíc korun a to jen za předpokladu, že dokážete naplnit jejich striktní podmínky. To znamená projít lustrací v bankovním i nebankovním registru dlužníků a mít dostatečný příjem. Nesmíte být zadluženi, v exekuci nebo insolvenci. Proč si ale zbytečně sjednávat příliš vysoký úvěr, když tolik peněžních prostředků ani nepotřebujete? Není to zbytečné se takto zadlužovat? Když se totiž porozhlédnete v soukromém sektoru, najednou zjistíte, že vám půjčí přesně tolik, kolik chcete a za velmi jednoduchých podmínek. Půjčku si zde sjednáte jedna dvě. Nestojí to za to?

Chci půjčku

Drobná nebankovní půjčka

Nebankovní poskytovatelé půjček působí na úvěrovém trhu zejména proto, aby svým klientům pomohli převážně v kritických situacích. V těch jim zpravidla i jen pár korun doslova vytrhne trn z paty. Proto nikomu předem neurčují, kolik si mají půjčit, konkrétní částku si určí klient sám a zároveň také dobu, za kterou je schopen půjčku splatit. Vzhledem k tomu, že malé půjčky jsou mezi zákazníky poměrně často vyhledávané, jsou také velmi jednoduché na vyřízení. Půjčit si třeba jen pětistovku do výplaty můžete za pár minut a nepotřebujete k tomu nic víc než připojení k internetu a mobilní telefon. U tak malé půjčky nemusíte mít žádného ručitele, nikdo nevyžaduje po vás doklad o příjmech ze zaměstnání a registry dlužníků bývají zpravidla opomíjeny. Avšak na druhou stranu je třeba počítat s tím, že riziko sjednaného úvěru je třeba něčím vyvážit. Takže za tak malou rychlou půjčku zaplatíte vyšší úroky a doba splatnosti bude stanovena na několik dnů. Je tedy jen a jen na vás, zda vám takové podmínky vyhovují či nikoli. Pokud řešíte naléhavou životní situaci, dá se na ně přistoupit. Malé půjčky jsou u nebankovních společností specifickou kategorií tzv. mikropůjček, které mají již předem jasně dané podmínky. V prvé řadě se obejdou bez jakékoli administrativy a u některých společností můžete využít různé benefity navíc. Ne náhodou zde nebankovní společnosti nabízí například první půjčku zdarma bez poplatku. Prostě splatíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili, takže v konečném výsledku navíc nezaplatíte ani korunu. Z toho důvodu je třeba prvotnímu výběru vhodného poskytovatele věnovat obzvlášť velkou pozornost a nejprve se zaměřit na online srovnávač půjček, který s výběrem nejvhodnějšího úvěrového produktu v mnohém pomůže.

Online půjčka v hotovosti nebo na účet

Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že musí být co nejblíže svým klientům, a proto nabízí kompletní sjednání půjčky jen v prostředí internetu. Navíc budete potřebovat pouze mobilní telefon. Rychlou online půjčku si sjednáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen rychlý interaktivní formulář. V něm uvedete své identifikační údaje, emailovou adresu, telefonní číslo, kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Poté žádost odešlete a ta je v kteroukoli denní či noční dobu okamžitě zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne ihned o schválení půjčky. O výsledku schvalovacího procesu jste záhy informováni emailem a je-li kladný na mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, který přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté jsou peníze ihned vyplaceny na bankovní účet a nebo v hotovosti. Přitom ani druhá alternativa není nijak časově náročná a peníze držíte v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Pro hotovost si můžete zajít třeba do nejbližší trafiky na rohu co si běžně kupujete noviny a nebo si zajedete na čerpací stanici. Zde vám peníze předá přímo do ruky obsluha platebního terminálu na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nic víc nepotřebujete, vše probíhá naprosto anonymně, nikomu se nemusíte ničím prokazovat. Dokonce k vyplacení peněz v hotovosti nemusíte mít ani vlastní bankovní účet, takže pokud jej chcete z nějakého důvodu obejít a nebo jím třeba momentálně nemůžete disponovat, máte možnost. Malé půjčky jsou zpravidla bezúčelové úvěry, které lze využít na cokoli. Nikomu nemusíte tedy sdělovat, jak s vyplacenými peněžními prostředky v budoucnu naložíte.

Malé půjčky poskytuje řada solidních renomovaných nebankovních společností, u nichž se absolutně nemusíte obávat nekvalitních služeb. Vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a splatnost půjčky dobře uvažte dle svých individuálních možností.

Jste na mateřské dovolené a potřebovala byste rychlou finanční výpomoc? Nevíte na koho se nejlépe obrátit? Nezoufejte, řešení existuje. Matky na mateřské to nemají po ekonomické stránce dvakrát jednoduché. Obzvlášť ženy samoživitelky musí obracet každou korunu. Mateřská zcela zákonitě nedosahuje ani výše průměrného platu a pokud se musíte ještě navíc spoléhat na výživné od otce, rozpočet je napnutý k prasknutí. Kromě toho náklady na dítě neustále rostou s jeho věkem, a to je také hlavní důvod, proč řada matek velmi brzy přemýšlí o návratu do zaměstnání. Jenomže to je zároveň spojeno se zajištěním péče o dítě, a tak pokud není po ruce babička a musíte si platit chůvu, je otázka, nakolik je pro vás takové řešení výhodné. Avšak i přesto v době mateřské přichází spoustu nečekaných situací, které vám dokážou zaběhnutý domácí rozpočet pěkně rozhodit. Pak přichází na řadu půjčka, která má za úkol zacelit díru ve financích. Ideální je, pokud si můžete půjčit od rodiny nebo kamarádek, ale ne každý má takovou možnost. Jako největší pomocník v nouzi se pak různé finanční instituce přihlásí o slovo. Jenomže, ne každý je ochoten ženám na mateřské půjčit, i když vám její výplata chodí pravidelně na účet. Na koho se tedy máte obrátit, abyste se žádostí o půjčku uspěli hned napoprvé?

Kdo půjčí na mateřské

První co vás napadne bude asi banka a především ta, kde máte vedený svůj běžný účet a kam vám chodí výplata mateřské. Pokud si myslíte, že zavedený účet je pro vás při žádosti o půjčku nějaká výhoda, bohužel se mýlíte. Pokud totiž pobíráte jen mateřskou, jste bankou označeni jako osoba s nedostatečným nebo velmi nízkým příjmem a těm banky jednoduše půjčky neposkytují. Určitým řešením snad může být kreditní karta nebo sjednání kontokorentu u běžného účtu, jestliže už dávno těmito úvěrovými produkty nedisponujete, můžete jejich služby využít. Ale v mnoha případech bývá daleko lepší, když si takovou finanční pojistku vyřídíte ještě v době, než na mateřskou nastoupíte. V mnoha ohledech je to snadnější. Když pak potřebujete jen nějakou tisícovku, můžete bez problému účet přečerpat do předem povoleného limitu, avšak peníze musíte v bezúročném období opět vrátit na účet. Jinak zaplatíte poměrně vysoké úroky a sankční poplatky. Chcete-li od banky nějakou klasickou půjčku v řádu několika desítek či stovek tisíc korun, třeba na rekonstrukci stávajícího bydlení nebo vybavení domácností, jen s příjmem mateřské si nevystačíte. Avšak bankovní domy nejsou jedinou institucí na úvěrovém trhu, kde by vám mohli půjčit peníze. Pořád máte možnost využít služeb bankovní konkurence, která vám nabídne svoji přívětivější tvář.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka pro ženy na MD

Renomované nebankovní společnosti jsou co se týká kvality poskytovaných služeb na tom úplně stejně jako banky, proto není nejmenší důvod se jich jakkoli obávat. Dokonce je u nich vyřízení půjčky podstatně jednodušší. Nebazírují tolik na administrativě, často ani nekontrolují registry dlužníků a půjčku si vyřídíte pěkně v pohodlí svého domova. Nemusíte kvůli tomu chodit na pobočku kamenné společnosti a zbytečně ztrácet svůj drahocenný čas. Půjčku si sjednáte během několika málo minut na internetu kdykoli potřebujete. Nebankovní půjčky jsou snadno dostupné 24 hodin denně i v době víkendu nebo ve svátek. Jen je otázka, u koho si půjčku vlastně vyřídíte. Nebankovních společností je na trhu nespočet a tudíž výběr samotné půjčky je neuvěřitelně široký. Abyste se na trhu co nejlépe zorientovali, je dobré k tomuto účelu využít různé online srovnávače či kalkulátory půjček na internetu, které vám s výběrem vhodného úvěrového produktu pomohou. Jednotlivé půjčky se totiž navzájem liší mezi sebou nejen svými podmínkami, ale také úrokovou sazbou a dobou splatnosti. Jelikož pobíráte jenom mateřskou, musíte hledat půjčku z kategorie půjček bez příjmu, která jako jediná je ochotna tento fakt akceptovat. Zároveň je důležité, kolik peněz vlastně potřebujete. Pokud si vystačíte jen s pětistovkou nebo tisícovkou, volte půjčku ze sekce drobných půjček tzv.mikropůjček, které si bez jakéhokoli papírování sjednáte pouze online. Jestliže požadujete větší půjčku, pak je otázka za jakých podmínek je společnost ochotna vám půjčku poskytnout. Někde možná budou požadovat větší záruky splacení a to v podobě ručení další osobou a nebo případně zástavou nemovitosti. Záleží tedy jen na vás, jakou konkrétní situaci řešíte a jaké máte možnosti.

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez doložení příjmu jsou specifickým produktem nebankovních společností, které nevyžadují potvrzení o příjmu z klasického zaměstnaneckého poměru, a proto jsou vhodné i pro ženy na mateřské dovolené. Jedná se zpravidla o rychlé online půjčky, kde si kompletně celý úvěr vyřídíte za pár minut jen na internetu. Nemusíte cokoli dokládat, o schválení půjčky je rozhodnuto na základě plně automatizovaného systému. Některé společnosti navíc nahlíží do registru dlužníků, aby si ověřili platební schopnost žadatele. Pokud zde máte záznam, avšak veškeré vaše závazky jsou již dávno uhrazeny, nemusí to být zásadní problém. U rychlých online půjček je však třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Případně u některých společností lze využít i různých benefitů navíc, existují společnosti, které vám jako prvnímu žadateli nabídnou první půjčku zdarma zcela bez poplatku. Splatnost je pak rozložena na několik dnů či týdnů, zpravidla do jednoho měsíce. Rychlou online půjčku si lze nechat vyplatit na bankovní účet a nebo přímo v hotovosti. Přitom lze využít i různé alternativní metody, kdy si pro peníze zajdete do nejbližší trafiky nebo zajedete na čerpací stanici. Zcela pryč jsou doby, kdy bylo nutné čekat na poštovní složenku. V každém případě však platí, že peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o ně požádáte.

Ženy na mateřské dovolené mají sice možnosti půjček trochu omezené, ale vždy se dá nalézt solidní úvěrová společnost, která vám nabídne půjčku přesně dle vašich potřeb. Avšak nikdy se zbytečně nezadlužujte nad rámec svých možností a vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete. Do budoucna si tak ušetříte nemalé problémy.