GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Kategorie ‘Nebankovní půjčky’

Schází vám finance a přemýšlíte nad dobrou půjčkou? Půjčit si v dnešní době peníze je poměrně snadné. Různé reklamní slogany na vás útočí ze všech stran a tak člověk snadno nabude dojmu, že vám půjčku dají na každém rohu. Kdekdo slibuje nejnižší úroky na trhu, dlouhou dobu splatnosti, případně další benefity navíc. Když pak ale dojde na věc a opravdu si chcete sjednat půjčku, najednou zjistíte, že může nastat problém. Někde si vás prolustrují v registru dlužníků, jinde zase chtějí doložit vaše příjmy nebo požadují ručitele či zástavu nemovitosti. A najednou tápete. Půjčka, kterou jste již ve svých představách měli na dosah, se najednou vzdaluje. Když chcete uspět s úvěrovou žádostí hned napoprvé, je určitě dobré se nejprve seznámit nejen s nabídkou trhu, ale i s podmínkami, kterými jednotlivé úvěrové společnosti sjednání dané půjčky podmiňují. Je dobré mít alespoň minimální přehled o tom, co kdo požaduje a podle toho půjčku přizpůsobit vašim možnostem. To znamená, že když máte například záznam v registru dlužníků, nepůjdete tam, co se bez lustrace vaší osoby neobejdou. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je sice povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele, ale jak to učiní, je zcela na ní. Také je třeba vzít v úvahu, kolik peněz vlastně požadujete. Určitě jednodušší podmínky můžete očekávat u malé půjčky než u několika milionového úvěru na podnikání.

Chci půjčit

Půjčka od banky

Lidé jsou zvyklí řešit veškeré finanční záležitosti v bance, a tak když je konto na nule, začnou přemýšlet o bankovní půjčce. Bankovní domy nabízí přímo při založení běžného účtu rovnou i tradiční úvěrové produkty jako je kreditní karta či kontokorent, které v případě potřeby můžete bez problému využít. Účet tak můžete přečerpat do předem sjednaného limitu a navíc má kreditní karta bezúročné období, takže pokud se vám podaří půjčku splatit v termínu, nezaplatíte prakticky žádné poplatky. Použití kreditní karty jistě přináší svůj efekt zejména při krátkodobém nedostatku financí, kdy si vystačíte jen s několika tisícovkami. Pokud požadujete větší půjčku, pak vám banka nabídne klasický úvěr. Při podání žádosti se to však bez prvotní lustrace vaší osoby neobejde stejně jako bez potvrzení o příjmu. A to musí být nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru a v adekvátní výši k půjčce. Pokud vyhovíte těmto dvěma základním požadavkům, pak se vám otevírá naděje na bankovní půjčku.

Bankovní půjčka se zástavou

U banky si můžete sjednat půjčku prakticky v jakékoli výši, tedy od malých spotřebitelských půjček až po mnoha milionové úvěry. Ještě je třeba připomenout, že banky si ověřují také míru zadluženosti klienta. To znamená, že pokud jste v exekuci, insolvenci či jinak nedokážete splácet vaše závazky, banka vám další půjčku již neposkytne. Když máte například u banky sjednanou hypotéku a chtěli byste další spotřebitelskou půjčku na zařízení domácnosti, může banka usoudit, že je míra zadluženosti vaší osoby již natolik vysoká, že zde hrozí vážné riziko, že byste další půjčku nedokázali splácet. Pokud u banky požádáte o klasický úvěr v řádu desítek či stovek tisíc korun, bude po vás požadovat další záruky splacení. Ty mohou mít podobu ručitele neboli spolužadatele o půjčku a nebo bude nutno zastavit nemovitost. Vyřízení takové půjčky však u banky představuje zdlouhavý administrativní proces, kdy musíte doložit kromě jiného i veškeré podklady k dané nemovitosti (výpis z katastru nemovitostí, kupní nebo darovací smlouvu, cenový odhad,…). Hodnota ručení by však vždy měla adekvátně odpovídat výši půjčky. To znamená, že za půjčku dvaceti tisíc korun nebudete hned ručit domem v hodnotě deseti milionů korun. Bude-li však půjčka podložena ručením, může vám banka nabídnout lepší úrokovou sazbu nebo nabídnout další benefity třeba v podobě delší doby splatnosti či odkladu splátek na určitou dobu. To vše už záleží na posouzení vašich individuálních možností.

Sjednat půjčku

Neschválili vám půjčku v bance?

Bankovní předpisy pro sjednání půjčky jsou natolik přísné, že není celkem ojedinělé, aby žadatel s půjčkou u banky neuspěl. V takovém případě se řada klientů obrací rovnou na nebankovní společnosti, kde jsou podmínky více benevolentní. Najdete zde úvěrové společnosti, které ani nenahlíží do registru dlužníků a pokud ano, pak je na individuálním posouzení, zda vám půjčku schválí či nikoli. Máte-li tedy veškeré závazky splaceny, naděje na úspěšné schválení žádosti je poměrně vysoká. Nebankovní společnosti také pokaždé nelpí na dokládání vašich příjmů, zejména u malých mikropůjček stačí jen uvést informaci o vašich příjmech a žádost je dále posouzena za pomoci plně automatizovaného systému. Velkou předností nebankovních půjček je rovněž to, že si je bez sebemenší administrativy sjednáte jen na internetu a nemusíte kvůli tomu chodit nikam na pobočku. Půjčky jsou snadno dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu, o víkendu i ve svátek. Kromě klasického převodu na bankovní účet je možno požádat o vyplacení peněz v hotovosti, které probíhá v rozsáhlé síti čerpacích stanic nebo trafik. Máte-li tedy mobilní telefon s připojením k internetové síti, je i půjčka neustále s vámi a po ruce. Nemůže se tak stát, že byste zůstali bez prostředků.

Bankovní společnosti mají pro schválení půjčky velmi přísné podmínky. Pro neúspěšné žadatele se tak nabízí rozsáhlé možnosti nebankovních půjček a úvěrů, které jsou v mnoha směrech jednodušší a tudíž snadněji dostupné pro široký okruh žadatelů.

Půjčka v pravou chvíli dokáže zachránit kde co. S její pomocí rychle vyplatíte exekuci, v termínu dodržíte splatnost složenek či jiné faktury. Aby půjčka splnila svůj prvořadý efekt, musí být především rychlá a jednoduše vyřízená. Nikdo nestojí o to, aby vyřizováním půjčky trávil nejméně týden, sháněl různá razítka a potvrzení a pak čekal několik dní, zda vám vůbec půjčku schválí či nikoli. Kdepak, moderní půjčka musí být více akční. Jen taková opravdu v tíživé finanční situaci pomůže. Nevíte kde ji hledat? Je to jednoduché. Půjčku si v dnešní době kompletně vyřídíte jen na internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na kamennou pobočku a ztrácet tak svůj drahocenný čas čekáním ve frontě lidí, kteří jsou na tom úplně stejně jako vy. Stejným způsobem jako spravujete své finanční záležitosti pomocí online bankovnictví si sjednáte rychlou půjčku. Peníze vám ihned pošlou na bankovní účet, případně připraví k vyzvednutí v hotovosti. Některé nebankovní subjekty totiž myslí i na klienty, kteří třeba z důvodu obstavení bankovního konta exekutorem nemohou dočasně užívat svůj účet v bance, a proto by bylo pro ně poměrně problematické půjčku získat. Zkrátka řešení se vždycky najde. Podle svých potřeb a možností stačí jen vybrat vhodného poskytovatele, který bude splňovat vaše náročné požadavky.

Chci půjčit

Půjčka pro dlužníky

Dlužníci to nemají na úvěrovém trhu dvakrát jednoduché. Je samozřejmé, že když máte ještě další nesplacené závazky, které se už jen stěží vejdou do napjatého rodinného rozpočtu, potřeba dalších peněz přibývá. Finanční společnosti nejsou právě nakloněny půjčovat peníze už tak po uši zadluženým lidem. Na jednu stranu se je snaží ochránit před dluhovou pastí a na druhou se obávají o návratnost svých investic. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si totiž každá úvěrová společnost musí ověřit předem platební schopnost žadatele. Jak to učiní je zcela na ní. Některé společnosti k tomuto účelu používají registry dlužníků, jiné zase vyžadují doklad o vašich příjmech. Velké certifikované nebankovní společnosti důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování a tím pádem se zvyšuje kvalita jejich poskytovaných služeb.

Nebankovní půjčka

Půjdete-li s nadějí pro půjčku do banky a přitom máte další dluhy, nepočítejte s tím, že dobře pořídíte. Banky zásadně nepůjčují lidem v exekuci, insolvenci či jinak nesplacenými závazky. Tyto informace si samozřejmě ověří hned při žádosti o půjčku, takže pokud jste v registru evidováni, vaše bonita klesá na totální minimum. Podstatně větší šanci na úspěch máte u nebankovních společností, které se snaží pomoci právě lidem v nouzi. Nemají tak přísné striktní podmínky jako v bance, takže zde mohou půjčku získat i lidé v probíhajícím exekučním řízení. U nebankovních společností jsou úvěrové produkty řazeny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Máte-li tedy další závazky a potřebujete novou půjčku, pak určitě volte úvěr ze sekce půjček v exekuci či půjček pro dlužníky. U těchto úvěrových produktů jsou již předem podmínky splácení nastaveny tak, aby jim dokázali vyhovět i lidé s dalšími nesplacenými dluhy.

Rychlá půjčka na ruku

Exekuce dokáže nejednomu člověku pěkně obrátit život naruby. Pokud přistoupíte na splátkový kalendář a každý měsíc je vám o exekuční srážky pokrácena výplata, mnoho peněz na živobytí vám nezbývá. Kromě toho vám zcela jistě bankovní účet zablokoval exekutor, takže vlastně ani nemáte přístup ke svým penězům. Řada nebankovních společností vyplácí půjčku na bankovní účet a dokonce některé z nich vyžadují ověření bankovního konta. To se provádí pomocí klasické peněžní transakce s jednou korunou, kdy ze svého účtu pošlete jednu korun na účet poskytovatele půjčky. Pokud se majitel bankovního konta neshoduje s osobou žadatele, přestože máte půjčku schválenou, peníze vám nevyplatí. Takže přemýšlet o tom, že si necháte peníze odeslat na účet někoho z rodiny nebo přátel nic neřeší. Takto se k penězům nedostanete. Řešení se nalézá zcela někde jinde a to v podobě půjčky bez bankovního účtu. Tam po vás nikdo číslo bankovního konta vyžadovat nebude.

Sjednat půjčku

Půjčka bez bankovního účtu

Půjčka bez bankovního účtu je velmi efektivním úvěrovým produktem, který se hodí zejména tehdy, pokud potřebujete konto v bance z nějakého důvodu obejít a nebo máte momentálně omezena dispoziční práva k účtu, třeba z důvodu probíhající exekuce. Takovou půjčku si vyřídíte velmi rychle jen na internetu, kde podáte přímo na webových stránkách poskytovatele jednoduchou žádost. Ta má podobu krátkého formuláře, v něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Posuvníkem na webu si zvolíte kolik peněz požadujete a nastavíte dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji neprodleně vyhodnotí a vás informuje o výsledku. Je-li vám půjčka schválena, peníze jsou ihned připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Můžete si pro ně zajít do nejbližší trafiky nebo vyzvednout na čerpací stanici. Peníze vám vždy předá přímo do ruky obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který obdržíte SMSkou. Nemusíte se nikomu prokazovat dokladem totožnosti, ani vyplňovat další stohy papírů. Půjčka je k dispozici prakticky kdykoli, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže se nemůže stát, že byste třeba i o víkendu zůstali bez peněz. Půjčka bez bankovního účtu spadá mezi klasické drobné mikropůjčky, jejichž splatnost je rozložena dle výše vypůjčené částky na několik dní až jeden měsíc.

Pokud dlužíte, neznamená to, že byste si nemohli sjednat adekvátně svým možnostem další půjčku. Jen je třeba zvolit vhodného poskytovatele, který dokáže akceptovat vaše další nesplacené závazky.

Jste momentálně bez práce a nedokážete vyjít s penězi? Potřebovali byste půjčit alespoň nějakou korunu? Pak by vám jistě vytrhla trn z paty jakákoli malá půjčka. Půjčit si dnes peníze můžete doslova na každém rohu, jen jako nezaměstnaní a tudíž bez doložitelného příjmu to nemáte na úvěrovém trhu dvakrát jednoduché. Ovšem to na druhou stranu neznamená, že byste si nemohli sjednat půjčku. Možností je nespočet, jen musíte zvolit vhodnou společnost. V opačném případě počítejte s tím, že s úvěrovou žádostí jen stěží uspějete. Pokud čekáte na další pracovní příležitost a prozatím jsou nabídky více než mizivé, je zcela samozřejmé, že jste na štíru s penězi. Podpora v nezaměstnanosti není nijak vysoká a i když jste obdrželi tučné odstupné, přeci jen se peníze postupem času rozkutálejí. Ani úspory nejsou bezedné, takže pokud se náhle objeví nečekaný výdaj, zkrátka malér je na světě. Co naplat, i takové věci se musí řešit a určitě je daleko lepší sjednat si rychlou půjčku než nedostát svým závazkům a odevzdat se do role dlužníka. Tím si nijak nepomůžete, spíš jen zbytečně přijdete o další peníze díky sankcím a úrokům z prodlení. U koho nejlépe si mohou lidé bez práce půjčit peníze?

Chci půjčit

Půjčka pro nezaměstnané

Lidé bez práce buďto pobírají podporu v nezaměstnanosti, a pokud na ni nemají nárok, případně ji už vyčerpali, jsou odkázáni jen na výplatu dávek hmotné nouze. Jejich výše však dokáže pokrýt jen základní životní potřeby, takže pokud toto období trvá delší čas a nemáte ani občasnou brigádu, potřeba financí se neustále zvyšuje. Z toho důvodu nejsou právě úvěrové společnosti nakloněny půjčkám lidem bez práce, jelikož nemají jak doložit svůj příjem. Zejména banky na tyto klienty pohlíží jako na lidi bez dostatečného příjmu, kteří spadají mezi značně rizikovou klientelu. Pokud nemáte v peněžence kreditní kartu, případně sjednaný kontokorent u běžného účtu, je zcela zbytečné se v bance o cokoli pokoušet. Navíc, banka vám jen tak tisícovku na pár dní nepůjčí, když už, tak se většinou jedná o klasický úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc korun. A zbytečně se zadlužovat nad rámec svých možností jen proto, že teď nemáte na zaplacení složenek není dvakrát rozumné. Z tohoto důvodu je podstatně lepší a efektivnější porozhlédnout se po půjčce v nebankovní sféře, kde máte určitě větší šanci na úspěch.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní společnosti jsou všeobecně známy svým benevolentním přístupem ke klientům, tudíž nemají tak přísné podmínky jako banky. Půjčku si zde mohou sjednat i lidé se záznamem v registru nebo nezaměstnaní, kteří nemají jak doložit svůj příjem. Zejména malé rychlé mikropůjčky jsou pohotovým zdrojem chybějících finančních prostředků. U některých nebankovních společností jsou dokonce první žadatelům poskytovány zdarma a bez poplatku, takže můžete ještě výrazně ušetřit. Navíc, půjčit si můžete kolik chcete, třeba jen pětistovku do další výplaty a nikomu nemusíte sdělovat, na co peníze využijete. Kvůli nebankovní půjčce nemusíte nikam na kamennou pobočku a půjčku si sjednáte doma jen za pomoci internetu a mobilního telefonu. Žádost o půjčku podáte přímo na konkrétním webu dané úvěrové společnosti , kde je k tomuto účelu pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje, posuvníkem si nastavíte kolik peněz požadujete a nastavíte dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji obratem vyhodnotí a vás informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li výsledek kladný, peníze ihned odchází na bankovní účet, případně jsou okamžitě připraveny k vyzvednutí v hotovosti.

Sjednat půjčku

Online půjčka bez 1 Kč

Nebankovní online půjčka je připravena vám kdykoli pomoci. Tyto půjčky jsou dostupné ve dne v noci, 7 dní v týdnu i ve svátek. To je možné díky automatizovanému systému, který je neustále v provozu. Ke sjednání půjčky nemusíte mít žádného ručitele, dokládat ani skenovat žádné dokumenty. Schválení půjčky probíhá jen na základě vámi poskytnutých informací, tudíž se obejde i bez potvrzení o příjmu. Takovou rychlou půjčku si můžete sjednat třeba i o víkendu. Jen pozor, aby se jednalo o skutečnou víkendovou půjčku. Některé nebankovní společnosti totiž umožňují sjednání půjčky i během víkendu, jen v průběhu celého procesu můžete narazit na požadavek o převodu 1 Kč z vašeho bankovního účtu na účet dané úvěrové společnosti. Ono nejde ani tak o tu jednu korunu nebo celou transakci, jen některé banky neprovádí své finanční operace i během víkendu, a tak se vlastně  dokončení půjčky pozdrží až do prvního pracovního dne. Tím pádem víkendová půjčka zcela ztrácí svůj efekt, jelikož vy se dostanete k penězům vlastně až v pondělí. Avšak tradiční převod s jednou korunou neprovádí všechny nebankovní společnosti, naopak mezi nimi naleznete i velmi akční poskytovatele. Ty ke sjednání půjčky vůbec nevyžadují číslo vašeho bankovního konta a peníze vám připraví rovnou v hotovosti. Tu si vyzvednete buď v nejbližší trafice nebo na čerpací stanici, a to jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nikomu nemusíte předkládat doklad totožnosti a nic dalšího vyplňovat. Vidíte sami, že i jako nezaměstnaní máte nespočet možností, jak svízelnou situaci ohledně financí řešit.

Půjčky pro nezaměstnané nabízí řada solidních nebankovních společností, které poskytují půjčky bez poplatku předem a férových podmínek.

Hledáte dobrou půjčku? Nejlépe takovou, jejíž splatnost byste si mohli rozložit na delší dobu? Pak zkuste využít online srovnávač půjček a zadat do systému vaše požadavky. Obratem se před vámi zobrazí široká škála bankovních i nebankovních půjček a úvěrů, z níž si velmi snadno vyberete půjčku pro sebe. Už na první pohled je totiž patrné, kolik zaplatíte na úrocích, jak dlouhá bude doba splatnosti, případně další benefity, jež společnost k půjčce nabízí. Podle svých možností a potřeb tak velmi hravě vyberete půjčku přesně pro sebe. Je-li vašim prvořadým kritériem delší doba splatnosti a potřebujete půjčit několik desítek či stovek tisíc korun, jistě naleznete vhodného poskytovatele. Jen při výběru samotné půjčky nezapomínejte zohlednit celkové náklady na půjčku, které zahrnují nejen úrokovou sazbu, ale i různé poplatky. To máte třeba poplatek za vyřízení úvěrové žádosti, její schválení, za transakci peněžních prostředků, vedení úvěrového účtu či pravidelné zasílání výpisů. Když si tyto jednotlivé položky sečtete dohromady, dají vám pěknou sumu, a možná vás její výše překvapí. Z toho důvodu si dejte na výběru konkrétní půjčky hodně záležet a počítejte, nakolik se vám daná půjčka vyplatí.

Chci půjčit

Půjčka bez registru

Největší problém při schvalování žádosti o půjčku dokáže natropit jen záznam v registru dlužníků. Všechny úvěrové společnosti totiž mají ze zákona povinnost předem si ověřit platební schopnost žadatele a k tomuto účelu využívají právě centrální registr klientských informací. Jakmile zjistí, že je v něm vedena vaše osoba, nastává problém. Třeba u tradičních bankovních domů je už jen tento fakt důvodem k tomu, aby vám půjčku zamítli. A to ani nedojde na doložení vašich příjmů. Zato u nebankovních společností mají podstatně větší pochopení a snaží se ke klientovi přistupovat individuálně. Pokud je zřejmé, že sice máte záznam v registru, ale nepatříte mezi chronické dlužníky, pak nebankovní společnost dokáže nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám poskytne. Třeba za cenu větší úrokové sazby  a nebo nutnosti ručení. To už vše záleží na podmínkách konkrétní půjčky. Solidní nebankovní společnosti totiž důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se své klienty ochránit před dluhovou pastí. Z toho důvodu předluženým lidem, u nichž je jasné, že již není v jejich možnostech další půjčku utáhnout, úvěrovou žádost v jejich vlastním zájmu zamítnou.

Půjčka přes internet

Každý nedostatek financí si žádá akční řešení, a proto lidé dávají přednost jednoduchým půjčkám, které vyřídí pohodlně bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky jen doma s pomocí mobilního telefonu a internetu. Tomuto faktu se tedy snaží nebankovní společnosti přizpůsobit a své úvěrové produkty poskytují online bez jakéhokoli zbytečného papírování. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu a posuvníkem na webu si nastavíte kolik peněz požadujete a jakou chcete dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který ji ihned vyhodnotí a vás do několika málo minut informuje o výsledku. Je-li vám půjčka schválena, pak na svůj mobilní telefon obdržíte stručnou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté peníze okamžitě odchází na bankovní účet, případně jsou za pomoci různé alternativní metody připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Jen na základě elektronického kódu, bez nutnosti prokazování vaší totožnosti si můžete peníze vyzvednout třeba v nejbližší trafice nebo si pro ně můžete zajet na čerpací stanici. Tyto rychlé online půjčky jsou zpravidla malé půjčky tzv. mikropůjčky, které slouží k rychlému pokrytí nenadálých výdajů. Půjčky jsou k dispozici 24 hodin denně o víkendu i ve svátek. Jejich splatnost se zpravidla pohybuje kolem jednoho měsíce, ale není problém si půjčku za mírný poplatek i prodloužit dle vašich potřeb.

Sjednat půjčku

Dlouhodobá půjčka

Kromě rychlých mikropůjček, které vám půjčí okamžitě třeba jen pětistovku do výplaty na pár dní si můžete u nebankovních společností na internetu sjednat jakoukoli dlouhodobou půjčku v řádu desítek, stovek či milionu korun. I tak velkou půjčku zvládnete vyřídit online, avšak počítejte s tím, že požadovaná suma bude vyžadovat také adekvátní záruky splacení v podobě ručení. To znamená , že za půjčku v řádu několika set tisíc korun budete ručit třeba nemovitostí. Ale když si půjčíte jen padesát tisíc korun, přeci jen po vás nikdo po vás nemůže požadovat ručení domem v hodnotě několika milionu korun. Taková půjčka si plně vystačí třeba jen s ručitelem, který se stane v podstatě spolužadatelem o půjčku. Velkou předností nebankovních půjček je možnost individuálního přístupu ke klientovi, a proto si vždy můžete vyjednat tak dlouhou lhůtu splatnosti, jak sami požadujete. Délce splácení budou samozřejmě odpovídat i další podmínky a úroková sazba. Záleží tedy jen a jen na vašich možnostech a potřebách a uvážení, nakolik se  vám daná půjčka vyplatí. Dlouhodobé půjčky jsou většinou půjčky na pořízení nebo rekonstrukci bydlení, investice do podnikání či jiné cíle, které chcete financovat. V případě, že máte záznam v registru využijte možnosti takových společností, které do registru dlužníků nenahlíží vůbec a spokojí se jen s doložením vašich příjmů. Podle poskytnuté záruky splacení je pak ohodnocena celková bonita klienta. I dlouhodobou půjčku si bez zdlouhavého papírování dokážete vyřídit velmi rychle.

Rychlé dlouhodobé půjčky poskytuje řada solidních nebankovních společností, stačí si jen vybrat z jejich rozsáhlé nabídky. V nebankovním sektoru jistě oceníte možnost individuálního přístupu ke klientovi, čímž si nastavíte podmínky splácení dle vlastních potřeb.

Máte půjček plnou hlavu a už vážně nevíte, kterou splátku hradit dřív? Rodinný rozpočet vám nevychází natolik, abyste dokázali dostát všem svým závazkům? Pak je nutné celou situaci podchytit včas. Pokud byste totiž přestali půjčky platit a pravidelná úhrada splátek by tak začala přerůstat v dlužnou částku, absolutně ničím si nepomůžete. Spíš naopak. V prvé řadě si uvědomte, že nesplácení navýší vaši původní vypůjčenou sumu o další úroky z prodlení a sankční poplatky, takže v konečném výsledku se vám původní půjčka několikanásobně prodraží. V extrémním případě může dojít až na exekuci vašeho majetku, kdy se k tomu všemu přidají ještě poměrně tučné náklady exekučního řízení. Všechny tyto zbytečné problémy si můžete ušetřit, pokud situaci podchytíte včas a nebudete hrát roli mrtvého brouka. Vždy se nabízí možnost konsolidace půjček, která dokáže vašemu rodinnému rozpočtu výrazně ulevit. Díky ní nejenže ušetříte, ale hlavně budete mít veškeré své finanční záležitosti pod kontrolou. Konsolidaci půjček využívá řada klientů úvěrových společností třeba i tehdy, když chtějí sjednat další půjčku. Je to mnohem efektivnější než si vyřizovat úplně novou půjčku, jejíž schválení se opět odvíjí i od informací z centrálního registru klientských informací o vašich dalších závazcích.

Chci půjčit

Co znamená konsolidace půjček

Pojem konsolidace půjček neznamená nic jiného, než sloučení všech stávajících půjček a úvěrů do jednoho úvěrového produktu. Tím vznikne úplně nová půjčka se zcela novými podmínkami, které si přizpůsobíte svým aktuálním potřebám. Snížíte si dle potřeby měsíční splátky a prodloužíte dobu splatnosti. Současně vám společnost může nabídnout lepší úrokovou sazbu, takže v konečném výsledku vás nová půjčka vyjde podstatně levněji. Konsolidaci půjček lze však provést jen za podmínky, že jednotlivé splátky půjček nepřerostly v dlužnou částku a nejsou tedy po termínu splatnosti. Dluhy totiž už konsolidací nezachráníte, pak už by vám zbýval snad jen osobní bankrot. Z toho důvodu je nezbytné na nic nečekat a jednat hned, jakmile zjistíte, že už prostě splácet nezvládáte. Když mají lidé díru v rozpočtu a často nevědí co hradit dřív, splátky půjček jsou většinou až na posledním místě. A to je právě chyba. Tím se zbytečně díky sankcím připravujete o další peníze.

Co můžete konsolidovat

V dnešní době je zcela běžné, že řada rodin platí hypotéku, leasing na auto, používá kreditní kartu a má třeba spotřebitelskou půjčku. Všechny tyto půjčky jsou spojeny nejen s úrokovou sazbou , ale také s různými poplatky, které musíte zaplatit za sjednanou půjčku. To máte například, poplatek za schválení úvěrové smlouvy, posílání měsíčních výpisů, samotnou transakci peněžních prostředků, atd. Když sečtete dohromady tyto jednotlivé položky u každé půjčky, dají vám nemalou sumu. Možná vás až překvapí, že se nejedná jen o drobné stovkové položky, ale částky jdou až do tisíců. A spočítejte si , kolik to hodí třeba za rok. A ty peníze platíte přesto, že nemusíte. Přitom konsolidovat můžete jakékoli bankovní i nebankovní úvěrové produkty bez výjimky, což v praxi znamená, že bez problému sloučíte splátky hypotéky a dluhy z kreditních karet se spotřebitelskou nebankovní půjčkou. Tím vznikne jedna jediná půjčka, za kterou budete platit poplatky jen jednou. Kromě toho si můžete i nový úvěr navýšit, takže získáte ještě potřebné peníze navíc.

Sjednat půjčku

Jak provést konsolidaci půjček

Konsolidaci půjček provádí řada úvěrových společností a jejich rozsáhlou nabídku jednoduše naleznete především v prostředí internetu. Zde pomocí online srovnávače půjček si po zadání vašich kritérií naleznete vhodného poskytovatele. Online srovnávač půjček vám ihned přehledně zobrazí nabídky různých úvěrových společností a vy tak okamžitě zjistíte podmínky, za jakých je půjčka poskytnuta. O konsolidaci půjček potom požádáte přímo na konkrétním webovém portále. K tomuto účelu je zde už pro vás předem připravený jednoduchý formulář, ten vyplníte, zadáte své identifikační a kontaktní údaje a stručně popíšete půjčky, které chcete zahrnout do konsolidace. Žádost odešlete a ta je okamžitě vyhodnocena plně automatizovaným systémem, který vás obratem informuje o schválení úvěru. Je-li vám konsolidace půjček schválena, pak jste neprodleně kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti, se kterým se dohodnete na podrobnostech. Počítejte s tím, že bude nutné doložit podklady k jednotlivým půjčkám, to znamená smlouvy, datum poslední splátky, atd. Jestli dáte přednost osobní komunikaci na pobočce a nebo vše vyřídíte rychlou elektronickou cestou, je už na vás. Možné je cokoli. Nový poskytovatel půjčky na základě informací o vašich stávajících půjčkách a úvěrech vyplatí veškeré vaše závazky u daných subjektů a celkovou částku převede do nové půjčky jejíž splácení bude probíhat za nově ujednaných podmínek. Pokud chcete, není problém si nový úvěr ještě navýšit. Měsíční splátky si přizpůsobíte svým potřebám nebo případně odložíte na určitou dobu, prodloužíte dobu splatnosti a vyjednáte třeba lepší úrokovou sazbu. Není výjimkou, že vám nová společnost nabídne třeba i další benefity navíc.

Konsolidace pro každého

Sloučením všech půjček do jednoho úvěrového produktu můžete jen získat a je na vás, zda zvolíte bankovní či nebankovní společnost. Jen v případě nebankovních subjektů bude pro vás díky benevolentním podmínkám celá situace mnohem snazší než v bance. Obzvlášť v případě, jestliže máte například záznam v registru dlužníků nebo z pohledu banky nedostačující příjmy. O konsolidaci půjček tedy mohou požádat i klienti, kteří momentálně nedisponují pravidelným příjmem ze zaměstnání, jsou třeba v evidenci úřadu práce, pobírají nemocenskou nebo mají jen příjmy z brigády. Do tohoto okruhu spadají rovněž matky na mateřské, důchodci, studenti, začínající podnikatelé, apod. Z toho tedy vyplývá, že konsolidace půjček je vhodná prakticky pro každého.

Půjčku si vždy sjednejte u velké certifikované společnosti, která dodržuje zásady zodpovědného půjčování a půjčky poskytuje s férovými podmínkami na základě jasné a transparentní smlouvy.