Kategorie ‘Nebankovní půjčky’

Zaskočili vás neočekávané výdaje? Nebo marně čekáte na výplatu? Pěknou paseku může nadělat i nemocenská, výplata podpory v nezaměstnanosti či sociálních dávek, jelikož se nikdy neshoduje s termínem výplaty, na který jste zvyklí. Když máte rozpočet napnutý k prasknutí a úspory mizivé, pak vám dokáže i sebemenší maličkost nabourat zaběhnutý domácí rozpočet. Přijde složenka s doplatkem za energie, vyúčtování za služby spojené s užíváním bytu, vysoká faktura za telefon a nebo letitý spotřebič v domácnosti náhle vypoví svoje služby. Co pak? Pomohlo by vám i jen pár tisícovek, ale nevíte kde je vzít? Určité možnosti nabízí půjčka od banky, ale pouze za předpokladu, že máte v peněžence kreditní kartu a nebo povolený kontokorent u běžného účtu. V takovém případě lze účet přečerpat do předem povoleného limitu a půjčit si rychlé peníze od banky. Jen myslete na to, že je dobré je nejlépe vrátit v bezúročném období, jen tak se vám půjčka vyplatí. Naopak opožděná platba se vám díky poměrně vysokým sankcím může pěkně prodražit. Ovšem ne každý může ale využívat možnosti bankovních úvěrových produktů. Jednak z toho důvodu, že není úplně automatické, aby každý člověk měl účet v bance a jednak také proto, že jsou i lidé, kteří účet v bance sice mají , ale třeba z důvodu exekuce jím nemohou disponovat. Nezbývá jim tedy nic jiného než se poohlédnout po půjčce někde jinde. Avšak každá banka zpravidla podmiňuje půjčku založením běžného konta, což může být už první kámen úrazu. Avšak nemusíte zoufat. Bankovní domy nejsou jedinou institucí na trhu, kde si lze sjednat půjčku. Jsou tu ještě nebankovní společnosti, které co se týče kvality poskytovaných služeb bankám pěkně šlapou na paty.

Chci půjčit

Malá nebankovní půjčka

Pokud se oprostíte od konzervativního pohledu na půjčky a připustíte, že existuje i jiná možnost než jen bankovní půjčka, pak se můžete porozhlédnout po široké nabídce trhu v okruhu nebankovních půjček. Až sami poznáte, jak je to s nimi jednoduché, určitě oceníte jejich služby. Nebankovní společnosti k nabídce svých služeb využívají především prostředí internetu, protože je jim jasné, že zde jsou k zákazníkům nejblíže. Nejenže si zde velmi snadno vyberete půjčku přesně pro sebe, ale rovnou i celou vyřídíte. Nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku, stát dlouhé minuty ve frontě a celou záležitost vyřizovat s dalšími netrpělivými klienty za zády. Nebankovní půjčku si vyřídíte pěkně doma, v klidu, kde na vás nikdo nespěchá a vše si můžete řádně promyslet. K výběru nejvhodnější půjčky využijte nejprve online srovnávač půjček, který vám najde půjčku přesně dle vašich požadavků během několika málo sekund. Jakmile budete mít aktuální nabídku bankovních i nebankovních půjček před sebou, stačí si jen porovnat konkrétní podmínky a pustit se do vyřízení půjčky. Půjčky se navzájem liší nejen výší úrokové sazby, ale také dobou splatnosti a dalšími podmínkami, které dokážou celkovou cenu za půjčku srazit až na totální minimum. Proto vybírejte velmi pečlivě a určitě nebude od věci, když využijete i právě probíhající akční nabídku.

Sjednat půjčku

Online půjčka na účet

Nebankovní společnosti fungují v povědomí lidí jako rychlí poskytovatelé nebankovních půjček tzv. mikropůjček. Ty vám dokážou během několika málo minut převést chybějící pětistovku či tisícovku okamžitě na účet. Avšak žádat můžete i o úvěr daleko vyšší, není problém sjednat si půjčku v řádu několika desítek tisíc korun. Co k tomu potřebujete? Nic víc než internet a mobilní telefon. Malé půjčky nevyžadují žádné ručení, jak další osobou, tak ani majetkem. Ono by také nebylo adekvátní, kdybyste za půjčenou tisícovku do výplaty měli ručit celým domem v hodnotě několika milionů korun. Avšak riziko poskytnutého úvěru je třeba něčím vyvážit, a proto společnosti využívají vyšší úrokovou sazbu. Je tedy zcela na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Pokud s ní vyřešíte daný problém, který by mohl přerůst v další další nesplacené dluhy, pak byste na poplatcích a sankcích zaplatili podstatně více, než na úrocích z půjčky. Online půjčku si jednoduše vyřídíte jen elektronickou cestou, nemusíte dokládat žádná potvrzení ani skenovat žádné doklady. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký interaktivní formulář. V něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její okamžité zpracování se postará plně automatizovaný systém, který je v provozu ve dne v noci. Proto není problém si půjčku sjednat kdykoli po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu. Tím se také nebankovní půjčka zásadně liší od té bankovní. Po schválení žádosti odchází peníze automaticky na váš bankovní účet.

Rychlá půjčka bez papírování

Pro mnoho klientů nebankovních společností je rychlost při sjednání půjčky prioritou. Je to celkem samozřejmé, pokud vaše peněženka už nevydá ani korun a potřebujete vše vyřídit rychle. Z toho důvodu se některé společnosti ani nezdržují kontrolou registru dlužníků, případně pokud je zde vaše osoba vedena, není tato informace rozhodujícím kriteriem pro schválení půjčky. Ovšem v případě, že zjistí, že jste zadluženi až po uši a nezvládáte splácet, pak jen ve vašem vlastním zájmu vám další půjčku neposkytnou. Každá finanční společnost si musí totiž předem ověřit platební schopnost žadatele, avšak je zcela na ní, jak to učiní. Současně je třeba zmínit, že každá nebankovní společnost posuzuje jednotlivé podané žádosti individuálně a přihlíží k možnostem klienta. Proto máte vždy možnost vyjednat si půjčku s takovými podmínkami, aby vyhovovaly jen a jen vám. U malé půjčky není ani nutno dokládat potvrzení o výši příjmu tak jako v bance. U většiny firem stačí poskytnout informaci o tom, jaké máte pravidelné měsíční příjmy. Přitom nebankovní společnosti jsou ochotny akceptovat i jiné příjmy než z klasického zaměstnání. Může se jednat o brigádu, výplatu sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, atd. Z toho důvodu dokáže na nebankovní půjčku snadno dosáhnout široký okruh žadatelů.

Půjčka ihned na účet je ideálním řešením každé nenadálé finanční krize. Nikde nemusíte uvádět, na co peníze z půjčky využijete, půjčka je tedy bezúčelová. Rychlé malé půjčky jsou dostupné i během víkendu nebo ve svátek, tudíž se lze na ně kdykoli spolehnout.

Máte před výplatou a v peněžence už ani korunu? Marně přemýšlíte, jak s penězi vyjdete? Měli jste tento měsíc větší vydání, které spolklo veškeré vaše úspory? Co naplat, nějak si poradit musíte. Na druhou stranu buďte rádi, že jste dokázali dostát všem svým závazkům a ožehavou finanční situaci zdárně vyřešili. Nikomu nic nedlužit je kolikrát k nezaplacení. Avšak není nutné, abyste si kvůli tomu utahovali do výplaty opasky. Vypomoci vám může půjčka sjednaná jen na krátkou dobu, která oživí váš běžný rozpočet domácnosti a kterou v pohodě z následující výplaty uhradíte. Co pro to musíte udělat? Nic víc než podat jednoduchou žádost. Ovšem za předpokladu, že dáte přednost nebankovní půjčce před tou bankovní. Máte-li ale v peněžence kromě běžných platebních karet i kartu kreditní, možná nebude od věci využít jejich rychlých služeb. Záleží jen na tom, zda částka, kterou vám může poskytnout bude pro vás dostačující. Další možností je kontokorent u běžného účtu, pokud ho máte předem sjednaný jako jednu z úvěrových služeb, můžete své konto přečerpat do stanoveného maximálního limitu. Pakliže ale žádnými bankovními úvěrovými produkty nedisponujete, nezbude vám nic jiného, než se s prosbou o malou půjčku obrátit na někoho z rodiny či přátel a nebo využít daleko více diskrétní řešení a vyřídit si rychlou nebankovní půjčku. To zvládnete za pár minut a peníze máte na účtu.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka do výplaty

Když se rozhlédnete po trhu s půjčkami, najednou zjistíte, že existuje tolik půjček a úvěrů, že ani sami nevíte co si máte z té záplavy vybrat. Jednotliví poskytovatelé se předhání v originalitě svých reklamních sloganů a snaží se ze všech sil zaujmout zákazníky různými akčními nabídkami. Avšak v rámci nich se vám může podařit pořídit půjčku s maximální možnou úsporou a není výjimkou, že třeba i úplně zadarmo bez poplatku. Když si třeba půjčíte jen na 14 dní, vrátíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili a navíc nezaplatíte ani korunu. A to je tedy super nabídka, nemyslíte? Zvlášť v případě, kdy je před výplatou a vám stačí třeba jen tisícovka, dvě, tři,… Pořád je to efektivnější řešení, než počítat každý krajíc chleba a nedočkavě sledovat telefon, kdy vám přijde SMSka oznamující peníze na účtu. Abyste si vybrali půjčku s co nejlepšími podmínkami pro sebe, můžete pro tyto účely využít různé online srovnávače či kalkulátory půjček na internetu, s jejichž pomocí půjčku vyberete jedna dvě. Do systému zadáte jen vaše požadavky na půjčku, tedy půjčku do výplaty, a vzápětí se vám zobrazí rozsáhlý seznam všech odpovídajících úvěrových produktů. Již na první pohled zaznamenáte, jak se půjčky mezi sebou liší nejen výší úrokové sazby a doby splatnosti, ale i různými benefity navíc. Dle svých možností pak už snadno vyberete půjčku šitou na míru přesně pro vás. Vyřídit si ji pak dokážete za pár minut.

Okamžitá online půjčka

Pokud vám chybí před výplatou peníze, jediné co vás tíží, je čas. Půjčku potřebujete vyřídit rychle, jednoduše, bez zbytečných průtahů a komplikovaných žádostí. To vše vám nabízí nebankovní online půjčka, která spadá do specifické kategorie nebankovních mikropůjček. Ty jsou sice vázány vyšší úrokovou sazbou a splatností až do doby jednoho měsíce, ale zato máte peníze za pár minut na účtu, nemusíte nic složitě vyřizovat. Kromě toho mají tyto půjčky daleko jednodušší podmínky než velmi vysoké úvěry a nekladou na žadatele tak vysoké nároky jako standardní bankovní půjčky. Online půjčku si kompletně vyřídíte jen na internetu za pomoci mobilního telefonu, nemusíte mít ani žádného ručitele, případně ručit nějakým majetkem. To by stejně v případě vypůjčené pětistovky celkem postrádalo smysl. Navíc, online půjčka je vám kdykoli k dispozici. Jejich služeb můžete využít po dobu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, během víkendu i ve svátek. To je dáno tím, že o zpracování žádosti se postará plně automatizovaný systém, který nemá žádnou omezenou pracovní dobu. Online půjčka vám tedy pomůže v jakékoli nenadálé finanční tísni.

Sjednat půjčku

Rychlé půjčky bez registru

Vzhledem k tomu, že půjčky do výplaty počítají spíš s menší částkou, která jejich klientům chybí, není nutno, aby každá společnost nahlížela do registru dlužníků. Jak si ověří platební schopnost žadatele je zcela na ní. Také je třeba podotknout, že nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně, a tak máte vždy šanci na úspěch. V případě malé půjčky existují společnosti, které do registru nenahlíží vůbec a nebo případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Avšak riziko poskytnutého úvěru na druhou stranu vyváží vyšší úrokovou sazbou. Je tedy jen a jen na vás, zda na takové podmínky přistoupíte či nikoli. Některé firmy jsou zase ochotny záznam v registru dlužníků tolerovat za předpokladu, že máte již veškeré své závazky uhrazeny a vaše jméno zde přetrvává jen z důvodu nutnosti několikaleté evidence. Pokud je evidentní, že nepatříte mezi chronické dlužníky a za krkem nemáte několik exekucí, pak nad vámi dokáží přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. Případně se vás někde mohou dotázat na vaše příjmy. Avšak není se čeho obávat, zde určitě pochodíte daleko víc než v bance, která za adekvátní doklad považuje pouze potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru. Nebankovní společnosti se zpravidla spokojí s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Ten může mít podobu brigády, výplaty podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, rodičovského příspěvku, mateřské, důchodu, stipendia, atd. Malá online půjčka je tedy snadno dostupná pro široký okruh žadatelů, jen musíte zvolit takového poskytovatele, který je ochotný vaši konkrétní situaci akceptovat. V takovém případě nemůžete narazit na problém. Půjčky bez registru jsou půjčky bezúčelové, takže nikde není nutno uvádět, na co peníze potřebujete a jak s nimi naložíte. Je to jen a jen na vás.

Abyste měli jistotu kvalitních služeb, sjednejte si vždy půjčku u velké renomované společnosti, která na trhu působí již řadu let. Takové subjekty poskytují půjčky jen na základě jasné a transparentní smlouvy s férovými podmínkami.

Víte přesně kolik ještě zbývá dnů do výplaty? Stejně tak máte spočítáno, že i kdybyste se snažili sebevíc, nemůžete prostě s penězi vyjít? Chtělo by to nějakou krátkodobou finanční injekci, abyste nabrali nový vítr do plachet? Možností, jak se dostat k penězům je několik, záleží jen na vašich možnostech. Můžete si vzít práci navíc a nechat si zaplatit peníze přímo na ruku, půjčit si pár stovek od kamarádů či rodiny a nebo se rovnou poohlédnout po vhodné půjčce. Vždyť reklamní slogany na vás koukají ze všech stran a snaží se vás přesvědčit o tom, že půjčit si je více než snadné. Ano je pravda, že možnosti půjček dnes využívá mnoho lidí a nelze na nich spatřovat nic špatného. Samozřejmě pouze tehdy, pokud k nim přistupujete zodpovědně a nelepíte dluh dluhem, což je poměrně malý krok k tomu, abyste se ocitli na dně dluhové pasti. Půjčit si drobnou finanční částku před výplatou, jestliže jste s penězi nevyšli, je určitě rozumné. Obzvlášť, pokud peněžními prostředky máte uhradit složenky či jiné faktury, které nesnesou odkladu a přivedly by vás mezi dlužníky. Nakonec, zaplatit je musíte tak jako tak, jen pokud to bude až po splatnosti, původní částka se pěkně navýší o další sankce a úroky. A to je tedy naprosto zbytečné. V tomto směru vás půjčka vyjde daleko levněji. Pokud přemýšlíte o půjčce, pak nejprve zvažte, koho zvolíte jako svého potenciálního věřitele. Ne každá finanční společnost vám dokáže nabídnout to, co od půjčky před výplatou očekáváte. Tedy rychlost, jednoduchost, půjčku bez poplatku a úroku vyřízenou bez jakékoli administrativy. Jsou však firmy, které dokáží vaše požadavky hravě naplnit. Kde je najdete?

Chci půjčit

Půjčky bez poplatku

Pokud sáhnete hned po první půjčce co na vás vyskočí z reklamy na internetu, nemusí se vám to právě vyplatit. V každém případě je dobré si nejprve udělat malý přehled o aktuální nabídce bankovních i nebankovních úvěrových produktů a na základě zjištěných informací se teprve rozhodovat. K tomuto účelu slouží různé online srovnávače a kalkulátory půjček, kde jednoduše do systému zadáte vaše požadavky na půjčku a hned se před vámi zobrazí odpovídající úvěrové produkty. Z přehledného seznamu snadno zjistíte, s jakými úroky, dobou splatnosti či dalšími benefity navíc firmy půjčky nabízí. Když si navzájem porovnáte všechna pro a proti, určitě brzy najdete takovou půjčku, která bude pro vás ideální půjčkou před výplatou. Nebankovní společnosti disponují přímo celou specifickou kategorií půjček do výplaty, které se svými podmínkami řadí mezi jednoduché mikropůjčky. Ty vám půjčí zpravidla několik tisícovek na dobu až jednoho měsíce, avšak za rozličných podmínek a úroku. U mikropůjček neplatíte žádné poplatky předem a může se vám podařit, že narazíte třeba na nějakou právě probíhající akční nabídku. Ta vám dokáže poplatky za půjčku srazit až na totální minimum, takže v konečném výsledku vás půjčené peníze vyjdou zcela zdarma. Prostě vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, ovšem v dohodnutém termínu. Jinak jsou sankce poměrně vysoké.

Rychlá půjčka do výplaty

Nebankovní společnosti se oproti bankám vyznačují větší pružností a není pro ně problém, vám žádost o půjčku schválit během několika málo minut. Jak je to možné? Jednoduše, extrémní rychlost je dána jednak způsobem zpracování a také podmínkami, za kterých je půjčka poskytnuta. Nebankovní půjčku jste totiž schopni si celou kompletně vyřídit na internetu, takže prostě kdekoli, kde máte k dispozici internetový signál a po ruce mobilní telefon. Za tohoto předpokladu si v pohodě vyřídíte i rychlou půjčku do výplaty, kvůli které nemusíte nikam chodit na pobočku. Kdybyste měli takový malý úvěr vyřizovat týden, stejně by půjčka do výplaty zcela postrádala svůj smysl. Za tu dobu by se vám výplata třeba už dávno připsala na účet. A právě z toho důvodu má svoji online podobu, takže sednete doma k počítači a na webových stránkách společnosti, od níž chcete půjčku, podáte rychlou žádost. K tomuto účelu už zde máte připravený krátký formulář, v něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon pro další komunikaci, a posuvníkem na webu si nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. Kliknete na tlačítko ”odeslat” a vyčkáte pár minut. Poté obdržíte vyrozumění o schválení či neschválení půjčky. Je-li odpověď kladná, současně na váš mobilní telefon přijde SMS zpráva s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím pádem stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze jsou následně ihned odeslány váš bankovní účet a nebo vyplaceny v hotovosti. Velmi dobré je nechat si tímto způsobem půjčku předschválit a využít ji až v případě, kdy peníze opravdu potřebujete. K vyplacení půjčky stačí pak už jen odeslat SMSku v příslušném tvaru, takže peníze máte na účtu během několika málo minut.

Sjednat půjčku

Víkendová půjčka

Vzhledem k tomu, že si nebankovní půjčku můžete vyřídit jen v prostředí internetu, není problém, abyste se k penězům nedostali i během víkendu nebo ve svátek. Nejste omezeni žádnou pracovní dobou, plně automatizovaný systém, za jehož pomoci je každá žádost zpracována, pracuje bez problému ve dne v noci. Peníze máte tedy vždy na dosah a dokonce existují firmy, které ani nepodmiňují sjednání půjčky vlastnictvím bankovního účtu. Přitom peníze máte připraveny k vyzvednutí za stejnou dobu, jako kdyby se jednalo o klasický bankovní převod. Jen si pro ně budete muset zajít do trafiky a nebo zajet na benzinku. Zde vám je jen na základě elektronického kódu z SMSky vyplatí obsluha platebního terminálu. Celá záležitost probíhá naprosto anonymně, nikomu se nemusíte prokazovat žádnými doklady a vyplňovat nějaké další žádosti. Stoprocentní diskrétnost je zaručena, ani samotná půjčka se vás neptá, na co peníze potřebujete a jak je využijete. To znamená, že v žádosti není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Za vyplacení peněz v hotovosti neplatíte žádné poplatky navíc, stejně tak ani při podání žádosti.

Rychlá půjčka před výplatou má za úkol vyřešit jakýkoli akutní nedostatek peněz. Z toho důvodu patří rychlost a jednoduchost k jejím přednostem. Půjčku si vyřídíte bez jakéhokoli papírování a nutnosti ručení za pár minut. Jen si si vždy půjčte tolik peněz, kolik opravdu nutně potřebujete a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik.

Dlouhodobá půjčka se může na první pohled jevit jako nejlepší půjčka na trhu. Ovšem vše má svá úskalí. Chcete si půjčit jen pár tisícovek s co nejdelší dobou splatnosti? Pak je to sice možné, ale doba splacení musí adekvátně odpovídat hodnotě půjčky. Těžko vám někdo půjčí pětistovku do výplaty na období pěti let. Na druhou stranu je však vždy možnost vyjednat si individuální podmínky, v podstatě vše záleží na dohodě obou stran, co jsou ochotny akceptovat a co je už za hranicí jejich možností a představ. Půjčit si 20000 Kč můžete jak u banky, tak i nebankovní společnosti, ovšem každá z nich vám peníze poskytne za zcela rozdílných podmínek. Dá se všeobecně konstatovat, že u nebankovní společnosti to budete mít co se týče vyřízení úvěru podstatně jednodušší. Pokud totiž nemáte za sebou bezchybnou platební morálku a v minulosti jste se potýkali se splacením svých závazků, pak může být vaše osoba registrována v registru dlužníků, což je v případě bankovní půjčky dostačujícím důvodem k tomu, aby vám žádost o úvěr neschválili. I když lustrací projdete, nemáte ještě vyhráno. Další zádrhel může nastat ohledně vašich příjmů. Jste-li momentálně bez práce, na mateřské nebo máte jen dočasnou brigádu, u banky s žádostí o půjčku nepochodíte. Striktní bankovní předpisy uvádí doložení pouze příjmu z trvalého zaměstnaneckého poměru a ty navíc musí odpovídat hodnotě půjčky. Takže projít zdlouhavým administrativním procesem bankovní půjčky není jen tak. Záleží tedy na vás, zda se  obrníte trpělivostí a podstoupíte tento proces a nebo se rovnou vydáte pro půjčku jinam.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka vyplacená ihned

Na úvěrovém trhu kromě tradičních bankovních domů působí i řada nebankovních společností, které poskytují půjčky za daleko jednodušších podmínek a nekladou na žadatele tak vysoké nároky. Bez sebemenších potíží vám během chvilky půjčí i 20000 Kč, se splatností, na jaké se dohodnete. Samozřejmě v určitých mezích. Soukromé firmy nebazírují tolik na administrativě a k přiklepnutí půjčky si vystačí jen se základními informacemi o žadateli. Peníze jsou schopny vám ihned po schválení bez jakékoli časové prodlevy odeslat na bankovní účet a nebo rovnou vyplatit v hotovosti. Přitom nemusíte čekat na poštovní složenku, peníze vám třeba kurýr doveze až k vám domů a nebo si pro hotovost zajdete do nejbližší trafiky či zajedete na čerpací stanici. Za těchto okolností můžete mít peníze z půjčky ještě týž samý den, kdy o půjčku požádáte. Nemusíte čekat ani přes víkend do prvního pracovního dne. Nebankovní online půjčka je v pohotovosti ve dne v noci a vždy připravena vám pomoci v nenadálých finančních obtížích. Dokonce k jejímu sjednání nemusíte mít ani účet v bance, takže pokud jej chcete z nějakého důvodu obejít nebo jím vůbec nedisponujete, máte jedinečnou možnost, jak rychle přijít k penězům.

Snadná online půjčka

Pokud požadujete půjčku v hodnotě několika tisícovek, nejvíc však 20000 Kč, můžete si takovou půjčku v pohodě vyřídit sami doma na internetu a nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku. Nebankovní společnosti počítají již dopředu i s klienty, kteří žádají jen o malé půjčky, a proto se jim snaží vyřízení žádosti co nejvíce ulehčit. V prvé řadě si musíte najít vhodného poskytovatele a s tím vám může nejlépe pomoci online srovnávač nebo kalkulátor půjček. Zde po zadání vámi požadovaných kritérií okamžitě vidíte, která půjčka by byla pro vás nejlepší. Nabídku aktuálně dostupných úvěrových produktů máte za pár sekund zobrazenu před sebou a můžete si porovnat, co kdo nabízí. Již na první pohled je patrné, jak se půjčky navzájem liší. Jednak výší úrokové sazby, dobou splatnosti, případně i dalšími benefity navíc. Není výjimkou, že se nebankovní společnosti snaží potenciální klienty zaujmout výhodnou akční nabídkou. A tak nabízí třeba prvním žadatelům půjčku zdarma nebo půjčku na 14 úplně bez poplatku a úroku. I půjčka 20000 Kč si přijde na své. Z takového přehledu si už pak velmi snadno vyberete a následně si půjčku vyřídite jen s pomocí internetu. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde má podobu krátkého interaktivního formuláře. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem na webu si zvolíte sumu, kterou chcete půjčit a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována za pomoci plně automatizovaného systému a vy jste neprodleně informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, můžete dokončit poslední krok při sjednání půjčky a požádat o vyplacení peněz. K tomu potřebujete jen kód z SMSky, kterou jste obdrželi současně  si informací o schválení půjčky. Je to velmi snadné a vyřízení rychlé online půjčky vám opravdu nezabere víc jak pár minut času.

Sjednat půjčku

Dlouhodobá nebankovní půjčka

Vzhledem k tomu, že každá nebankovní společnost posuzuje každou podanou žádost individuálně, máte vždy přiležitost vyjednat si takové podmínky, jaké vám budou vyhovovat. Pokud požadujete například půjčku na dlouhou dobu, pak počítejte s tím, že na základě tohoto kriteria budou upraveny i podmínky sjednání půjčky. Peníze získáte třeba s jinou úrokovou sazbou nebo za cenu nemožnosti předčasného splacení či jednorázového zaplacení bez sankce. Záleží tedy na vás, na co jste ochotni přistoupit a co se vám právě hodí. Důležité je také zmínit to, že některé nebankovní společnosti ani nekontrolují registry dlužníků a nevyžadují potvrzení o příjmu ze stálého zaměstnaneckého poměru. Proto se vám nabízí daleko více možností, jak snadno a jednoduše si vyřídit půjčku do 20000 Kč. Avšak každá finanční společnost si musí dle zákona dopředu ověřit platební schopnost žadatele. Pokud ale zjistí, že nejste zadluženi až po uši a splatit půjčku je zcela v rámci vašich možností, pak není důvod proč vám peníze neposkytnout i se záznamem v registru dlužníků či s jiným příjmem než ze zaměstnání. Některé firmy tolerují i příjmy formou výplaty sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, atd. Také začínající podnikatelé to mají u nebankovní společnosti s vyřízením půjčky podstatně jednodušší a mají větší šanci na úspěch. I jim se může do začátku 20000 Kč hodit a nemusí kvůli tomu podstupovat složitou administrativu obnášející třeba doložení bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a pojišťovnám.

Ať už žádáte o jakoukoli půjčku, vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik dokážete v dohledné době splatit. Nikdy nepřeceňujte své možnosti, nemuselo by se vám to právě v budoucnu vyplatit.

Trápí vás nedostatek financí? Potřebujete rychle založit a nevíte, na koho se nejlépe obrátit? Nikdo z rodiny nepomůže, ani kolegové v práci, kamarádi či známí? Pak si můžete bez problému sjednat rychlou půjčku, která vám navíc nabízí diskrétní řešení, Nikomu se nemusíte zpovídat, na co a proč potřebujete peníze. Ať už je váš důvod jakýkoli, rychlá půjčka vás problému zbaví jedna dvě. Nevěříte? Zkuste to. Samozřejmě, že vše se odvíjí od toho, kam pro půjčku půjdete. Pokud se rozhodnete navštívit svoji banku, pak je to doslova sázka do loterie. Banky bývají s akčním řešením finančních problémů poněkud na štíru, a tak se musíte v prvé řadě obrnit značnou dávkou trpělivosti. Také se připravte na velmi náročný a zdlouhavý administrativní proces, který začíná lustrací vaší osoby v registru dlužníků. Pokud zde objeví vaše jméno, máte po půjčce jedna dvě. Bankovní domy totiž velice nerady půjčují peníze zadluženým lidem a už jen samotný fakt, že jste evidováni v registru dlužníků snižuje vaši bonitu na totální minimum. Jestliže ale nemáte za sebou žádnou špatnou finanční minulost, pak budete muset bance doložit doklad o příjmu ze zaměstnání. Jste-li právě bez práce, na mateřské nebo v důchodu, opět v bance se žádostí o půjčku nepochodíte. Avšak ani v takových případech není nutno zoufat. Na trhu působí nespočet nebankovních společností, které jsou připraveny vám okamžitě poskytnout své služby. Stačí je jen oslovit.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je všude kolem vás a možná vám v hlavě utkvěl některý z reklamních sloganů, který vás zaujal po cestě v tramvaji, nákupním centru nebo televizi. Konkurence na trhu s půjčkami je veliká, a tak se společnosti snaží co nejvíce zaujmout své potenciální klienty. Boj o zákazníka je velmi tvrdý, a proto jedna společnost předhání druhou. Každá slibuje půjčku za co nejvýhodnějších podmínek. Když pak chcete doopravdy půjčku, často  ani nevíte po které sáhnout. Najednou jste bezradní a zjistíte, že správně se zorientovat v tak rozsáhlé nabídce opravdu není jen tak. Abyste si práci usnadnili a při výběru půjčky nešlápli vedle, existuje na internetu online srovnávač půjček, který vám samotný výběr velmi usnadní. Na příslušných webových stránkách zadáte do vyhledavače vaše požadavky na půjčku a záhy se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Hned na první pohled je patrné, jak se mezi sebou liší: úrokovou sazbou, dobou splatnosti, případně i dalšími benefity navíc.  Z nich si už pak snadno vyberete půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků.

Rychlá půjčka vyplacená ihned

Nebankovní půjčky jsou pro lepší orientaci řazeny dle kategorií a každá z nich je vhodná pro danou životní situaci. Najdete zde půjčky do výplaty, bez kontroly registru dlužníků, bez příjmu, pro ženy na mateřské, nezaměstnané a také rychlé půjčky vyplacené ihned. Ty jsou určeny především k řešení jakéhokoli akutního nedostatku financí a dle toho mají již předem stanoveny podmínky. V prvé řadě se jedná o čas. Máte-li prázdnou peněženku, určitě nestojíte o půjčku, kterou budete vyřizovat týden. Kdepak, za pár minut musí být po všem. A to vám dokáže rychlá nebankovní půjčka splnit. Taková extrémní rychlost je dána zejména tím, že celou půjčku si lze kompletně vyřídit jen v prostředí internetu a nemusíte kvůli tomu nikam na kamennou pobočku. Také nároky na administrativu jsou téměř nulové, nemusíte skenovat žádné doklady ani mít ručitele. Obzvlášť, pokud si vystačíte jen s několika tisícovkami a požádáte přímo o mikropůjčku. Po schválení žádosti jsou vám peníze okamžitě převedeny na bankovní účet a hotovost si můžete vybrat v nejbližším bankomatu. Avšak existují také nebankovní společnosti, které vyplacení půjčky nepodmiňují vlastnictvím účtu v bance a jsou schopny vám připravit peníze hotově. Stačí si pro ně dojít do nejbližší trafiky a nebo zajet na čerpací stanici. Zde si peníze z půjčky vyzvednete jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá naprosto diskrétně. A nebo můžete využít kurýrních služeb, kdy některé firmy doručí půjčku přímo až k vám domů. Záleží tedy na konkrétním poskytovateli a jeho možnostech.

Sjednat půjčku

Online půjčka bez registru a bez příjmu

Aby rychlá půjčka skutečně splnila svůj účel a peníze jste měli ihned k dispozici, stačí vám k jejímu vyřízení jen připojení k internetové síti a mobilní telefon. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde má podobu velmi krátkého formuláře. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo pro další komunikaci, a posuvníkem na webu si zvolíte výši úvěru a dobu splatnosti. Poté žádost odešlete a o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který je v provozu ve dne v noci. Tím pádem si můžete rychlou půjčku vyřídit kdykoli, i o víkendu nebo ve svátek. Nejste omezeni žádnou otevírací dobou pobočky. Schvalovací proces trvá v řádu několika málo minut a o jeho výsledku jste neprodleně informováni. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMS s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. V případě malé mikropůjčky většina nebankovních společností ani nekontroluje registry dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu. Avšak riziko takto poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Ta bývá zpravidla až jeden měsíc. Pokud se dostanete do problémů se splátkami, sankce za neplnění podmínek úvěrové smlouvy jsou velmi tvrdé. Proto velmi dobře uvažte své možnosti, abyste si do budoucna nenadělali problémy, které by pro vás mohly mít dalekosáhlé důsledky. Velmi snadno takové neuvážené malé půjčky končí exekucí v desítkách tisíc korun. Máte-li ale vše promyšleno, pak nelze proti krátkodobé finanční výpomoci nic namítat, jelikož dokáže efektivně oživit rodinný rozpočet a vyřešit řadu problémů spojených s financemi.

Rychlá půjčka v hotovosti je zpravidla půjčka neúčelová, takže vyplacené peněžní prostředky můžete použít na cokoli. Půjčku si sjednejte vždy jen u velké renomované společnosti, která nepožaduje poplatky předem a své služby poskytuje na základě jasné a transparentní smlouvy.