Kategorie ‘Nebankovní půjčky’

Jste momentálně bez práce a do kapsy máte hluboko? Není se čemu divit, podpora v nezaměstnanosti, případně sociální dávky zdaleka nedosahují výše ani průměrného platu. Pokud není žádná práce v dohledu, část měsíčních výdajů bezpochyby pokryjí i úspory, avšak ani ty nejsou bezedné. Pokud jste bez práce delší dobu, viditelně ubývají a když přijde nějaký nenadálý výdaj, jen stěží hledáte peníze na jeho úhradu. Však to jistě znáte, přijde roční vyúčtování od dodavatelů energií, za služby spojené s užíváním bytu, případně nějaký spotřebič v domácnosti vypoví službu a malér je na světě. S nezaplacenými fakturami není radno si zahrávat. Nejenže vám třeba hrozí odpojení od distribuční sítě, ale riskujete i záznam vaši osoby v nechvalně proslulém registru neplatičů, který vám při žádosti o půjčku dokáže nadělat pěknou paseku. Svým závazkům se stejně tak jako tak nevyhnete, proto nemá smysl cokoli odkládat a platit zbytečné sankční poplatky za nezaplacené složenky. Daleko lepší je sjednat si půjčku, která během chvilky zprovodí váš problém ze stolu. 20 tisíc korun je optimální částka na to, abyste s klidným svědomím dostáli svým závazkům a půjčku v budoucnu bez problému splatili. Jenomže, víte vůbec, na koho se s žádostí o půjčku nejlépe obrátit? Půjdete do banky nebo zkusíte nebankovní společnosti, jejichž reklamu máte všude okolo na očích. Někde hlásají jak vám půjčí zadarmo, jinde máte půjčku za minutu,… Jak to ale s půjčkami ve skutečnosti je?

Kam jít pro půjčku

Nedostatek financí donutí každého člověka přemýšlet o půjčce, otázka je, kde a kolik si vlastně půjčit. Potřeby žadatelů o půjčku jsou různorodé, proto není problém půjčit si jen tisícovku  a nebo si sjednat úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc. Finančních institucí působí na trhu nespočet, stačí si jen vybrat. Pokud s půjčkami nemáte žádné větší zkušenosti, určitě nebude dobré hned kliknout na první reklamu na internetu, ale napřed se s možnostmi úvěrového trhu blíže seznamte. Půjčky jsou totiž rozděleny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Přeci když potřebujete půjčit jen dvacet tisíc korun, nepůjdete hned do banky žádat o hypotéku a zastavovat kvůli tomu nemovitost. První, co si musíte ujasnit je bankovní a nebankovní půjčka. Ne že by vám v bance nepůjčili dvacet tisíc, ale možná vás překvapí, jaké podmínky je nutno naplnit, abyste takovou částku získali. V prvé řadě si vaši osobu prolustrují v bankovním i nebankovním registru dlužníků a jakmile zjistí, že zde máte záznam, už jste okamžitě vyřazeni z kola ven. Pokud projdete, narazíte na požadavek doložení příjmu. A právě ten, v případě, že jste nezaměstnaní, může opět způsobit problém. Jako nezaměstnaný jste považováni za osobu s nedostatečným příjmem, tudíž i vaše bonita je sražena na totální minimum a nedosáhne v žádném případě hranice možné pro schválení úvěru. Takže jednoduše řečeno, nezaměstnaní nemají šanci u banky uspět se žádostí o půjčku. Ovšem tím vaše cesta k dvaceti tisícům zdaleka nekončí, právě naopak. Právě teď, kdy jste zjistili, že jinou možnost nemáte, se před vámi otevírá široká škála nebankovních půjček  a úvěrů, které mají své podmínky již předem nastaveny tak, aby jim vyhověli i žadatelé, pro které je bankovní půjčka naprosto nedostupná.

Chci půjčku

Půjčka pro nezaměstnané

U nebankovních společností narazíte přímo na specifickou kategorii půjček, určených lidem bez práce. Pokud si vyberete poskytovatele z této sekce, máte velmi vysokou naději, že získáte svých požadovaných 20 tisíc korun. Jedná se zpravidla o společnosti, které schválení půjčky nepodmiňují doložením vašeho příjmu a jsou schopny akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Ten může být vyplácen formou podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek nebo malého přivýdělku v podobě krátkodobé brigády. Avšak riziko poskytnutého úvěru bude chtít společnost nějak podložit. Z toho důvodu některé firmy nahlíží do registru dlužníků. Pokud projdete a nejste zde vedeni, můžete v pohodě dosáhnout na standardní podmínky půjček pro nezaměstnané. Avšak je-li vaše osoba vedena v evidenci, bude dost záležet na tom, jakého charakteru tento záznam je. Jestliže totiž zjistí, že máte na svém kontě několik nesplacených závazků a exekucí a tudíž není ve vašich schopnostech ani zdaleka splatit další půjčku, společnost vám půjčku neschválí. Pokud ale máte všechny dluhy uhrazeny a vaše jméno zde přetrvává jen z důvodu několikaleté evidence dlužníků, pak nad vámi mohou přimhouřit oko a půjčku vám poskytnout. Z toho důvodu je také každá žádost o nebankovní půjčku posuzována individálně a vy vždy máte možnost vyjednávat. Někdy vám půjčku poskytnou třeba i za cenu vyššího úroku a kratší doby splatnosti a pak je jen a jen na vás, zda na takové podmínky přistoupíte.

Půjčka ze soukromých zdrojů

Další možností, jak si mohou nezaměstnaní lidé půjčit peníze, jsou půjčky od soukromých investorů. Ty jsou adekvátní alternativou nebankovních půjček, a zpravidla přichází na řadu ve chvíli, kdy všechny vaše pokusy u jiných finančních společností selhaly. S rozsáhlou nabídkou půjček ze soukromých zdrojů se setkáte na různých inzertních servrech, kde se to nabídkami jen hemží. Avšak můžete zvolit i opačnou strategii a sami půjčku poptávat. I soukromé osoby aktivně vyhledávají potenciální žadatele o půjčku a hledají možnosti  a příležitosti, kde své volné peněžní prostředky investovat. Možná, že narazíte na velmi výhodnou nabídku, ale v každém případě si soukromého investora nejprve prověřte. Poptejte se na sociálních sítích, známých, atd. velkou výhodou půjčky od soukromého investora je možnost sjednat vždy takové podmínky, které vám budou vyhovovat. Nikoho nezajímá vaše finanční minulost, kolik vyděláváte a jestli ještě někde někomu něco dlužíte. Důležité je dodržet pouze podmínky, které jste si vzájemně ujednali. Avšak vždy počítejte s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Soukromý investor vám půjčuje peníze jen proto, aby se mu se ziskem vrátily zpět.

I když jste nezaměstnaní, můžete si sjednat půjčku v různorodé výši, jen je třeba, abyste oslovili vhodnou společnost,. Nikomu nemusíte sdělovat na co peníze potřebujete a pokud momentálně nedisponujete vlastním bankovním účtem, můžete si u některých společností nechat peníze vyplatit v hotovosti.

Nepochodili jste v bance a odešli s nepořízenou? Pak bude problém buď v registru nebo v nedostatečných příjmech. Ale přesto to nevzdáváte a neustále usilujete o půjčku? Jen nevíte na koho se vlastně obrátit, abyste se žádostí uspěli hned napoprvé? Poradíme, je to jednodušší než jste si mysleli. Zkuste svoji pozornost v nebankovní sféře a poohlédněte se po půjčce v soukromém sektoru. Není důvod k jakýmkoli obavám. Nebankovní společnosti jsou na stejné úrovni jako banky a docela i velmi silnou konkurencí. Proč tomu tak je? Solidní nebankovní společnosti se všeobecně specializují na klienty, kteří nedokáží vyhovět standardním bankovním podmínkám a tudíž jakákoli bankovní půjčka nebo úvěr je pro ně naprosto nedostupná. Tohoto faktu jsou si právě vědomi soukromé finanční společnosti, které mají pro své klienty daleko větší  pochopení a je jim jasné, že se lidé často nachází ve složitých finančních problémech. Stačí, aby vám jen exekutor zablokoval bankovní účet  a můžete se rázem během hodiny ocitnout bez prostředků. Ano je sice pravda, že nějakou minimální částku si můžete odčerpat, ale ta zdaleka nepokryje vaše nutné každoměsíční náklady. Na exekuci pak ve většině případů navazuje i vaše evidence v registru dlužníků, což může být právě při žádosti o půjčku nemalý problém. Ale naštěstí ne všechny úvěrové firmy jsou tak striktní a poskytují půjčky i lidem se záznamem v registru. Jaké to jsou?

Půjčka bez registru

Pokud se rozhlédnete po trhu s půjčkami, možná to na vás bude působit dojmem, že vám půjčí prakticky kdokoli cokoli. To je pravda jen z části, přeci jen všechny půjčky mají své podmínky. Pokud potřebujete půjčku bez kontroly registru dlužníků, musíte zvolit takovou společnost, která dokáže tento fakt akceptovat. S výběrem vhodné půjčky vám nejlépe pomohou různé srovnávače půjček na internetu, které vám velmi jednoduše po zadání vámi požadovaných kritérií zobrazí půjčky vhodné právě pro vás. Tím máte spoustu práce ušetřenu a nemusíte se probírat podmínkami u každé konkrétní půjčky co vám přijde pod ruku. Některé společnosti kontrolují registry dlužníků hlavně z toho důvodu, aby si ověřili, zda je ve schopnostech klienta požadovanou půjčku splatit. A právě tady můžete narazit na individuální přístup. Pokud máte veškeré dluhy uhrazeny a vaše jméno jenom přetrvává v evidenci po dobu dalších let, mohou nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. Pokud ale zjistí, že jste zadluženi až po uši, nestíháte splácet a dlužíte prakticky každému na koho se jen podíváte, pak vám ve vašem vlastním zájmu půjčku zamítnou. Takový počin je zcela v souladu s podmínkou zodpovědného půjčování, která charakterizuje všechny velké renomované nebankovní společnosti.

Chci půjčit

Rychlá půjčka na cokoli

Půjčky bez nutnosti kontroly registru dlužníků jsou zpravidla malé půjčky, tzv. mikropůjčky, které je možno si v prostředí internetu sjednat jedna dvě. Jedná se většinou o částky v řádu několika tisícikorun, které mají za úkol pomoci svým žadatelům ve velmi svízelných finančních situacích. Při žádosti o půjčku neprobíhá kontrola registru, nemusíte dokládat žádná potvrzení a vše probíhá jen rychlým elektronickým způsobem. Žádost podáte přímo na webových stránkách společnosti u níž si chcete sjednat půjčku. Ta má podobu krátkého interaktivního formuláře, kde vyplníte jen své identifikační údaje, emailovou adresu a telefonní číslo pro další komunikaci a posuvníkem na webu si zadáte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení půjčky. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Tímto způsobem si můžete nechat půjčku také předschválit a využít teprve tehdy až ji budete skutečně potřebovat. Některé společnosti ani ke sjednání takové malé půjčky nevyžadují vlastnictví bankovního účtu a peníze vám bez problému vyplatí v hotovosti, třeba i o víkendu. Přitom nemusíte čekat na poštovní poukázku, řada společností používá i jiné alternativní způsoby. Stačí si pro hotovost zajít do nejbližší trafiky a nebo dojet na čerpací stanic. Zde vám hotovost předá do ruky přímo obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou.

Nebankovní půjčka bez zástavy

U nebankovní společnosti si můžete sjednat půjčku prakticky v jakékoli výši, ničím nejste omezeni. Kromě klasických mikropůjček soukromé firmy nabízí půjčky i úvěry v řádu několika set tisíc nebo milionu korun. Je samozřejmé, že i když v některých případech neprobíhá kontrola registru dlužníků, je nutno společnosti poskytnout vyšší záruky splacení. Ty mohou mít podobu ručitele jako dalšího spolužadatele o půjčku a nebo zástavu nemovitosti. Pokud nechcete za  půjčku nikým ani ničím ručit, pak lze riziko poskytnutého úvěru vyvážit doložením vašich příjmů, případně vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. To už vše záleží na individuální dohodě. I půjčku bez zástavy si vyřídíte jednoduše na internetu, zejména také proto, že není třeba řešit žádnou rozsáhlou administrativu. I požadavky na doložení příjmu jsou u nebankovních společností značně rozdílné. Někde bazírují jen na příjmech z trvalého zaměstnaneckého poměru, jinde si vystačí i s příjmy z dočasné brigády nebo můžete doložit jakékoli příjmy v podobě výplaty sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu stipendia, atd. Naproti tomu jsou také firmy, které si vaše příjmy ověří telefonicky sami třeba na mzdové účtárně firmy kde pracujete, a tak máte o starost méně. Půjčku v jakékoli výši si můžete bez problému sjednat jen v prostředí svého domova a nemusíte kvůli tomu nikam na pobočku.

Půjčku bez registru a zástavy si sjednejte vždy u renomované nebankovní společnosti, u níž máte jistotu kvalitních služeb. Půjčky jsou poskytovány na základě jasné transparentní smlouvy, bez poplatku předem a nikdo před vámi nic neskrývá.

Máte-li záznam v registru, může to být v případě žádosti o půjčku značný problém. Takový fakt v některých případech nevyváží ani další záruky splacení třeba v podobě ručitele, zástavy majetku nebo doložení příjmu. Obzvlášť u tradičních bankovních domů se často shledáte s odmítavou odpovědí. Jenomže s registrem dlužníků to není zase tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Mnoho jedinců, kteří se zde shodou životních událostí ocitli, nepatří ani zdaleka mezi chronické neplatiče, kteří by se záměrně vyhýbali plnění svých závazků. Však to jistě znáte, firma zkrachuje, propustí zaměstnance nebo nemá na výplaty a váš finanční rozpočet zaznamená první trhliny. Nějaký čas jedete na úspory, ale ani ty nejsou bezedné a prostě jednoduše jednoho dne dojdou. Když se pak dostanete do situace, kdy nevíte zda zaplatit napřed složenky nebo pokrýt základní životní potřeby rodiny, dluhy začnou narůstat. A zde je právě kámen úrazu. Jeden měsíc nezaplatíte fakturu za telefon, dodavatelům energií, druhý, třetí a už je vaše osoba vedena v registru. Opravdu k tomu stačí málo, a proto není možno házet všechny dlužníky do jednoho pytle. Jenomže, nakolik je vaše evidence v registru oprávněná, to už nikdo posuzovat nebude, a určitě ne v bance. Této skutečnosti jsou si ale vědomi nebankovní společnosti, které se snaží lidem pomoci i v takových situacích a žádost o půjčku neposuzují jen na základě evidence v registru dlužníků.

Nebankovní půjčka bez nahlížení do registru

Všechny nebankovní společnosti se snaží žádost o půjčku svým klientům co nejvíce usnadnit, a tak se velmi často stávají záchytným bodem i pro lidi, kteří nemají absolutně žádnou šanci dosáhnout na bankovní půjčku. I když je podle novely zákona o spotřebitelském úvěru zákonnou povinností všech finančních společností dopředu si ověřit platební schopnost žadatele, nerozhodují o půjčce jen podle toho, zda jste v evidenci vedeni či nikoli. Za určitých okolností jsou nebankovní společnosti ochotny tento fakt tolerovat. Jedná se zejména o případy, kdy vaše jméno přetrvává v registru i poté, co jste své dluhy uhradili. Bohužel, tomu nahrává i skutečnost, že registry dlužníků evidují informace o dlužnících i po několik dalších let. Dobrou zprávou určitě je, že každá žádost je posuzována především individuálně, a proto i když máte dluhy, záleží také na tom, jakého jsou charakteru. Je samozřejmé, že opravdovým neplatičům, lidem s několika exekucemi, v insolvenci, jen tak někdo půjčku neposkytne. Každá firma se snaží riziko návratnosti vynaložené investice eliminovat na nejnižší možnou míru a v případě malých půjček třeba volí například vyšší úrokovou sazbu nebo kratší dobu splatnosti. Je pak jen na zákazníkovi, zda na takové podmínky přistoupí a opravdu se mu to vyplatí. Nakonec, i když nestačíte hradit splátky půjčky včas, vždy si můžete splatnost prodloužit, ovšem za další poplatek. Avšak vždy je to lepší než přestat platit úplně a nechat dluhy narůstat do astronomických rozměrů. Na sankcích a úrocích z prodlení byste stejně nakonec zaplatili daleko víc, než za pouhý poplatek za prodloužení úvěrové smlouvy.

Chci půjčit

Online půjčka bez ručení

Nebankovní půjčky jsou pro svoji jednoduchost mezi klienty ve značné oblibě. Stačí jen pár kliků na internetu a půjčku si sjednáte jedna dvě. Z toho důvodu je mezi lidmi poměrně rozšířený názor, že nebankovní společnosti půjčí doslova každému. Je to sice pravda, ale všeho s mírou. Přeci jen určité podmínky musíte naplnit. Chcete-li půjčku v řádu několika stovek tisíc, případně milionu korun, není to nemožné, ale záruky splacení budou podstatně vyšší než u malé mikropůjčky do výplaty. U vyšší sumy je třeba poskytnout společnosti ručení formou další osoby a nebo zástavou majetku. Avšak i zde platí, že i velkou půjčku si jednoduše vyřídíte na internetu. Podáte jednoduchou online žádost, v ní uvedete své identifikační a kontaktní údaje a vyčkáte pár minut na schválení. Je-li vám půjčka přiklepnuta, následně jste kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti a s ním se dohodnete na dalších podrobnostech. Buď bude nutno doložit váš příjem, případně doklady týkající se zástavy nemovitosti nebo ručitele. Dokumenty lze zaslat běžnou elektronickou cestou, pokud se nechcete zdržovat osobní návštěvou pobočky. Případně některé úvěrové společnosti nabízí možnost návštěvy obchodního zástupce přímo ve vaší domácnosti. Ale to už záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. Jelikož u malých půjček není vyžadováno ručení, může u některých společností vzejít požadavek na zvýšení bonity klienta formou doložení potvrzení o příjmu. Ale i to může mít různorodou podobu. Nemusí se jednat jen o příjmy z klasického zaměstnání, svoji šanci mají i lidé, kteří mají příjmy z krátkodobé brigády, pobírají mateřskou, rodičovský příspěvek, podporu v nezaměstnanosti, stipendium, důchod, atd. Důležité je, aby  se jednalo o nějaký pravidelný měsíční příjem, pak vám může společnost nabídnout i lepší úrokovou sazbu a přijatelnější podmínky splácení.

Půjčka od soukromého investora

Pokud máte trable s registrem dlužníků a chcete se v každém případě vyhnout jeho kontrole, můžete vložit své naděje do  půjčky od soukromé osoby. Tu si vždycky sjednáte jen na základě individuálních podmínek, které jsou ochotny akceptovat obě strany. Nemusíte tedy dodržovat žádné standardní podmínky bank či některých nebankovních společností, pokud vám v žádném případě nevyhovují. Soukromého investora nezajímá vaše platební minulost, nezkoumá registry dlužníků a nepotřebuje vědět kolik vyděláváte. Důležité je, abyste mu půjčku v dohodnutém termínu splatili. Takové služby jsou ale na druhou stranu vyváženy podstatně vyšším úrokem. S nabídkou soukromých investorů se setkáte zejména na různých inzertních servrech, kde můžete zvolit i obrácený postup a sami půjčku poptávat. Avšak v každém případě buďte velmi opatrní a dříve než podepíšete smlouvu o půjčce, nejprve si daného investora prověřte. Poptejte se známých na zkušenosti, zapátrejte na sociálních sítích a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Do budoucna si tak ušetříte nemalé problémy.

Půjčka bez registru a bez ručení je velmi často malá neúčelová půjčka, kterou můžete využít na cokoli. Vzhledem k tomu, že si ji na internetu bez jakékoli obtěžující administrativy sjednáte za pár minut, může být pro vás rychlým zdrojem peněžních prostředků.

Spěcháte na peníze a všude po vás chtějí doložit příjem? Což o to, nějaký byste měli, ale jeho výše a celková kriteria neodpovídají standardním požadavkům bank a některých nebankovních společností? Bohužel, každá úvěrová firma si pod pojmem “potvrzení o příjmu” představuje něco úplně jiného. Někdo je ochotný akceptovat pouze příjmy z klasického zaměstnaneckého poměru, výpis z bankovního účtu a jiný přistoupí třeba i na příjmy z dočasné brigády. Proč jsou takové rozdíly v podmínkách jednotlivých společností? Těžko říct, každá firma se snaží eliminovat riziko poskytnutého úvěru na totální minimum a naopak zvýšit návratnost vynaložené investice na maximum. K dosažení co nejlepších výsledků pak používá různé metody, které se společnost od společnosti liší. Pokud jste tedy momentálně bez práce,  na mateřské, v důchodu nebo studujete, musíte využít takové možnosti půjček, které nevyžadují dokládání vašich příjmů. Jde to, jen je třeba vědět, jak na to a půjčku získáte jedna dvě.

Jakou půjčku vybrat

Pokud je nedostatek financí skutečně akutní, je lepší neztrácet čas a obrátit se rovnou na nebankovní společnost, která vám půjčku sjedná doslova za pár minut. Obzvlášť v případě, kdy vám stačí jen pár tisícovek. Nebankovní společnosti jsou dominantní zejména ve sféře tzv. mikropůjček, kdy si můžete za poměrně jednoduchých podmínek půjčit třeba jen pětistovku do výplaty nebo i několik tisíc na zaplacení složenek. Vše je možné a výběr neskutečně velký. O tom vás přesvědčí také rozsáhlá nabídka převážně na internetu, kde se to mimo jiné reklamou na nebankovní půjčku jenom hemží. Konkurence je velká a boj o zákazníka velmi tvrdý, každý se snaží uspět. Jen v té záplavě všemožných půjček a úvěrů se člověk usilující o co nejméně nákladnou půjčku stěží orientuje. Proto je dobré využít online srovnávače půjček nebo také kalkulátory, které vám s výběrem nejvhodnějšího produktu nejsnáze pomohou. Tato služba je zdarma a od vás nevyžaduje nic víc, než na příslušných webových stránkách zadat své požadavky na půjčku a vyčkat pár sekund. Poté se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Už na první pohled je patrné, že se dost podstatně liší nejen různými benefity navíc, ale také výší úroků a dobou splatnosti. Proto vybírejte velmi pečlivě dle svých reálných možností a nenechte se zlákat hned první nabídkou co se vám namane.

Chci půjčku

Rychlá půjčka vyplacená ihned

Chcete-li opravdu rychlou půjčku, pak vybírejte z kategorie půjček bez 1 Kč. Zde jsou podmínky poskytnutého úvěru již dopředu upraveny tak, aby odpovídaly požadavkům náročné klientely. Pro ni je rychlost, jednoduchost a minimální poplatky prioritou. Některé společnosti totiž vyžadují v průběhu sjednání půjčky obvyklou transakci s 1 Kč, kdy po schválení půjčky musíte na bankovní účet poskytovatele převést jednu korunu, aby si daná společnost ověřila, že se jedná skutečně o váš bankovní účet. Na tomto požadavku nelze spatřovat nic špatného a nic proti němu, jen to, že samotný proces sjednání půjčky  se značně prodlouží. Když odešlete jednu korunu ze svého účtu, záleží pak na vnitřních směrnicicích bankovního ústavu, kdy je schopna požadovanou transakci provést. Pokud tedy například žádáte o půjčku během víkendu, musíte třeba čekat až na následující první pracovní den. Tím pádem ztrácí taková půjčka svůj smysl. Z toho důvodu mají také některé společnosti zřízeny svá konta v řadě českých bank, aby k převodu peněžních prostředků došlo ze stejného účtu jako má klient. To v praxi znamená, že samotná bankovní operace probíhá v rámci jedné banky, což zpravidla dokáže zajistit to, že peníze má klient na účet připsány do několika málo minut. Pokud vás tedy tlačí čas, raději vždy vybírejte takovou společnost, která nevyžaduje zbytečný převod s jednou korunou a peníze z půjčky vám vyplatí ihned. Když chcete půjčku o víkendu, zvolte půjčku ze sekce víkendových půjček, kde máte jistotu, že peníze získáte ihned ať už převodem na účet a nebo vyplacením v hotovosti. Ani druhá alternativa není závislá na poštovní poukázce, pro peníze si můžete zajít třeba do trafiky a nebo zajet pro hotovost na čerpací stanici. Ve všech případech máte peněžní prostředky k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Půjčka bez doložení příjmu

Na první pohled to možná vypadá, že nebankovní společnosti půjčí peníze každému, kdo o ně požádá, ale zase tak úplně jednoduché to není. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru musí si všechny finanční společnosti dopředu ověřit platební schopnost žadatele, avšak je zcela na nich, jak to učiní. Někdo nahlíží jen do registru dlužníků, jiný vyžaduje potvrzení o příjmu. Tento požadavek najdete jak u malých půjček tak i velmi vysokých úvěrů, ale charakter doložení příjmu se zásadně liší. Někdo je ochotný akceptovat jen příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru, případně si je ověří společnost sama na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Jinde tolerují jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Ten může mít podobu krátkodobé brigády, výplaty podpory v nezaměstnanosti, mateřské, rodičovského příspěvku, stipendia, důchod, atd. Tím pádem se půjčka bez nutnosti doložení příjmu stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů. Navíc, většina nebankovních společností posuzuje každou žádost individuálně, a tak vždy máte šanci na úspěch. Nebankovní společnosti se všeobecně zaměřují na klienty, pro něž je dostupnost bankovní půjčky naprosto nulová a právě tomu přizpůsobují i své podmínky.

Online půjčka bez 1 Kč

Nebankovní půjčky se vyznačují především svojí jednoduchostí a minimální administrativní zátěží. Nahrává tomu také fakt, že si celou půjčku sjednáte jen na internetu. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchou online žádost a vyčkáte několik minut na schválení. Je -li odpověď kladná, obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím svůj zájem o půjčku stvrdíte. Takto si lze nechat i půjčku předschválit a využít ji až v situaci, kdy bude skutečně potřeba. V případě nutnosti pak jen odešlete krátkou SMS zprávu, což můžete učinit kdekoli a peníze vám ihned vyplatí na váš bankovní účet. SMS půjčka vám tak dokáže efektivně řešit veškeré vaše finanční záležitosti a pomůže v jakékoli nouzi.

Půjčka bez 1 Kč je bezúčelová, tudíž ji lze použít na cokoli, nikomu nemusíte uvádět účel vyplacených peněžních prostředků. Půjčku si vždy sjednejte u velké renomované společnosti, která je zárukou kvalitních služeb a půjčky poskytuje na základě férových podmínek a transparentní smlouvy.

Exekuce je nemilá záležitost jistě pro každého. Jakmile se vám exekutor zjeví za dveřmi, už nic nenaděláte. Pustit do bytu ho musíte a nesplaceným dluhům se jen stěží vyhnete. Ale i takové vypjaté stiuace mají adekvátní řešení, jehož základem je dohoda obou stran. Záleží jen na vás jakým způsobem chcete dostát svým závazkům, ale určitě je třeba celou situaci řešit hned a nic neodkládat. Můžete se jednak dohodnout na splátkovém kalendáři a nebo můžete jednorázově celou exekuci vyplatit. Ptáte se jak, když nemáte peníze? No přeci půjčkou. Na finančním trhu existují přímo oddlužovací společnosti, které se výplatou exekucí zabývají. Pokud ale dlužíte jen pár tisícovek, můžete požádat i o běžnou spotřebitelskou půjčku a s její pomocí exekuci okamžitě vyplatit. Takové řešení je daleko efektivnjší, než kdybyste exekuci spláceli po několik měsíců. Je totiž třeba si uvědomit, že prodlužováním splátek se vám celkový dluh neustále navyšuje. Musíte zaplatit nejen původní dlužnou částku, ale i úroky z prodlení a sankční poplatky, a nakonec i celé náklady exekučního řízení. A ty v mnoha případech nejsou právě malé. Někdy původní dlužnou částku převýší i několikanásobně, a tak třeba z nezaplacené pokuty za parkování je najednou dluh v řádu desítek tisíc. Když exekuci zaplatíte najednou, dokážete na ní ještě ušetřit. A s tím vám právě pomůže půjčka.

Kde půjčí lidem v exekuci?

Máte-li z důvodu exekuce obstavený bankovní účet je více než evidentní, že žádat o půjčku banku je naprosto zbytečné. Stejně tak, i když můžete sice volně disponovat bankovním účtem, ale vaše osoba je kvůli nesplaceným dluhům evidována v registru neplatičů. Tradiční velké bankovní domy nejsou právě nakloněny poskytovat půjčky zadluženým lidem, jelikož se obávají o návratnost svých investic. Pokud tedy v bance zjistí, že máte další nesplacené závazky, je zbytečné cokoli dál řešit. Určitou nadějí však zůstávají nebankovní společnosti, které jsou připraveny i na klienty v exekuci. Pro tyto případy mají dokonce i půjčky, které ani nevyžadují účet v bance a bez problému vám je vyplatí v hotovosti. Přitom není nutné čekat ani na složenku a trápit se dodacími lhůtami české pošty. Peníze máte připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Jen si budete muset zajít do nejbližší trafiky a nebo zajet na benzinku. Peníze vám vydá obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který obdržíte SMS zprávou. Nemusíte se nikomu prokazovat doklady, vše probíhá naprosto diskrétně a tudíž odpovídá požadavkům osoby v exekuci.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka s exekucí

Nedá se říci, že by všechny nebankovní společnosti automaticky poskytovaly půjčky lidem v exekuci. Je jasné, že každá společnost se snaží minimalizovat riziko poskytnutého úvěru na totální minimum. Avšak dobrou zprávou je, že všechny žádosti jsou posuzovány individuálně, a tak je vždy možné nalézt řešení vyhovující oběma stranám. Z toho důvodu není tedy nemožné získat i v exekuci úvěr v hodnotě několika sta tisíc nebo milionu korun. Jen budete muset za tak velkou půjčku něčím ručit. Buďto to bude vhodná osoba, která se zaváže jako ručitel a nebo zastavíte majetek. Zastavit lze cokoli, družstevní podíl na bytě, byt v osobním vlastnictví, dům, chatu, pozemek, komerční objekt. Dokonce lze zastavit i majetek, který je součástí již probíhajícího exekučního řízení. Pro řadu nebankovních společností není problém díky odpovídající hodnotě nemovitosti celou exekuci vyplatit, tím uvolnit nemovitost k dalším účelům, tedy ručením za novou půjčku a vám poskytnout úvěr v odpovídající výši. Můžete si jej i navýšit o potřebnou částku, takže získáte další peníze jinde, které vhodně upotřebíte. Novou půjčku budete splácet za podmínek, které jste si nově ujednali, exekuci budete mít z krku a tím pádem se zbavíte veškerých dosavadních finančních starostí.

Rychlá půjčka v exekuci

Avšak i v exekuci si můžete sjednat jen malou půjčku v rozsahu stovek či tisíc korun. Pokud vám schází jen pár drobných, pak můžete využít malé nebankovní půjčky tzv. mikropůjčky, které mají velmi jednoduché podmínky. Některé společnosti totiž ani nenahlíží do registru dlužníků a nepožadují potvrzení o příjmu. Tím pádem máte možnost získat rychlý úvěr jen na základě vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti. Nikoho nezajímá vaše platební morálka, zda dlužíte či nikoli. Valná většina těchto drobných půjček je schválena s pomocí plně automatizovaného systému, bez jakéhokoli papírování a vy jste obratem informováni o schválení půjčky. Půjčku si můžete nechat vyplatit v hotovosti a nebo převodem na bankovní účet. Malé půjčky jsou zpravidla dostupné 24 hodin denně i během víkendu, takže se na ně můžete spolehnout v jakékoli finanční tísni.

Půjčka od soukromé osoby

Půjčka od soukromé osoby je určitou alternativou nebankovních půjček a často na ni spoléhají lidé, kteří s žádostí o půjčku nikde jinde neuspěli. Půjčka od soukromé osoby se ve svých podmínkách značně liší. Jednak nemá žádné standardně nastavené podmínky a tudíž je vždy možno si každou půjčku vyjednat na základě individuálních potřeb. Soukromého investora nezajímá vaše platební minulost, jestli máte exekuci nebo někomu dlužíte, ani to, zda někde pracujete. Nikdo nenahlíží do registru dlužníků a nepožaduje po vás kopu papírů. Půjčka je podložena pouze úvěrovou smlouvou a podstatné je dodržet splátkový kalendář na kterém se vzájemně dohodnete. Avšak u půjček od soukromníků je potřeba větší opatrnost, jelikož nikdy nevíte, na koho právě narazíte. Z toho důvodu si každou soukromou osobu nejprve prověřte v různých internetových diskuzích a fórech, poptejte se známých v okolí a teprve potom se rozhodujte. Nikdy nepřistupujte na jednostranně výhodné podmínky a nenechte se ovlivnit časovou tísní. Prostě pokud se vám nebude něco zdát, raději smlouvu o půjčce nepodepisujte a snažte se hledat jinde. Ušetříte si tím do budoucna mnohé problémy, které by vás v extrémním případě mohly připravit i o střechu nad hlavou. U půjček od soukromé osoby můžete sice držet peníze v ruce okamžitě, ale za cenu vyššího úroku a kratší doby splatnosti. Dříve než si takovou půjčku sjednáte, vše důkladně rozvažte.

Lidé s exekucí mají možnosti půjček značně omezené, avšak vždy je možné nalézt vhodného poskytovatele půjčky a adekvátní řešení odpovídající dané situaci. Výše půjčky není nijak omezena, ale samozřejmě, že čím vyšší půjčka, tím jsou požadovány také větší záruky splacení.