Goldenpujcka slevové kódy

Ušetřete na Goldenpujcka.cz. Na Slevovykupon.net jsou slevové kupóny.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Kategorie ‘Nezařazené’

Schází vám momentálně peníze a přemýšlíte o půjčce? Pak jste zvolili jistě správné řešení. Avšak pro sjednání půjčky si musíte zvolit vhodnou úvěrovou společnost. Navzájem se liší nejen různorodou nabídkou úvěrových produktů, ale také podmínkami, za kterých půjčky poskytují. Některé finanční společnosti půjčí doslova každému a jiné naopak si své klienty velmi pečlivě vybírají. Pokud jste již v důchodu, možná narazíte na menší problém týkající se vašeho dosaženého věku. Kromě toho některé společnosti navíc vyžadují doklad o výši příjmu, což může být u někoho výhoda a u jiného vaše minus. Proto dříve než požádáte o půjčku, rozhlédněte se po finančním trhu a trochu blíže se s půjčkami seznamte. Do budoucna se vám to jistě vyplatí. Může se vám podařit ušetřit na poplatcích a nebo narazíte na právě probíhající akční nabídku. Chcete-li jen malou mikropůjčku, jsou firmy, které poskytují první půjčku zdarma. Máte-li již dopředu jasno v tom, jaký úvěr požadujete, bude vaše rozhodování určitě jednodušší.

Jakou půjčku vybrat?

Abyste našli půjčku s nejlepšími podmínkami pro sebe, můžete využít různé online srovnávače a kalkulačky na internetu. Takovou službu jistě oceníte, neboť obcházet všechny pobočky ve městě s dotazem na půjčku vám zabere mnoho času. Na internetu získáte přehled jedna dvě. Do jednoduchého online formuláře zadáte parametry požadované půjčky a ihned se před vámi zobrazí aktuálně dostupné bankovní i nebankovní finanční produkty. Lehce si porovnáte úrokovou sazbu, dobu splatnosti a další podmínky. Žádost o konkrétní půjčku pak podáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Takže to v praxi znamená, že jste schopni během chvilky sjednat si na internetu kompletně celou půjčku. Peníze jsou vám vyplaceny buď na bankovní účet a nebo v hotovosti.

Požádat o půjčku

Půjčka pro důchodce

Některé finanční společnosti mají v nabídce přímo kategorii půjček určených lidem důchodového věku. Tyto úvěry mají již dopředu podmínky nastaveny tak, aby vyhovovali právě důchodcům a seniorům. Půjčky poskytují zpravidla do 75 až 85 let a požadují maximálně doložit váš důchodový výměr. Ten je schopna řada společností akceptovat jako dostačující prokázání vašeho pravidelného příjmu. Vzhledem k tomu, že každá společnost si musí dopředu ověřit vaši platební schopnost, nahlíží do registru dlužníků. Jakmile zjistí, že zde máte negativní záznam, záleží na tom, jak daná společnost k tomuto faktu přistupuje. Avšak je třeba zdůraznit, že všechny žádosti o půjčku se posuzují s přihlédnutím k individuálním okolnostem, takže pokud se jedná jen o malý prohřešek, jsou ochotny přimhouřit oko. Samozřejmě, že když je žadatel chronicky zadlužený až po uši a na první pohled je více než zřejmé, že by další půjčku neutáhl, je v jeho vlastním zájmu, že mu společnost půjčku neposkytne. To se týká také důchodců nebo invalidních důchodců.

Půjčka se zástavou

I jako důchodce si můžete půjčit tolik peněz, kolik chcete. Avšak od výše půjčky se odvíjí její podmínky. Nejjednodušeji si můžete sjednat jakoukoli spotřebitelskou půjčku v podobě mikroúvěru u něhož je doba splatnosti rozložena na několik dní až jeden měsíc. Tak malá půjčka se zpravidla obejde bez jakékoli administrativy, nemusíte ani prokazovat svoje příjmy, avšak riziko poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Peníze z mikropůjčky máte téměř okamžitě, tudíž jejím prostřednictvím lehce pokryjete jakýkoli nenadálý výdaj. Můžete si půjčit třeba jen pětistovku na zaplacení složenek nebo na pokrytí nezbytných výdajů. Ovšem nic nebrání tomu, abyste si sjednali úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc. Když za takovou půjčku poskytnete odpovídající záruky splacení, může vám společnost nabídnout lepší úrokovou sazbu a přijatelnější podmínky. Můžete ručit třeba další osobou jako spolužadatelem a nebo lze zastavit majetek – byt, dům, chatu, pozemek, prostě cokoli. Přitom daná nemovitost nemusí být ani ve vašem výlučném vlastnictví. Stačí když budete mít souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit pro účely poskytnutého úvěru. I velká půjčka je bezúčelová, nemusíte nikomu uvádět na co získané peněžní prostředky využijete. Můžete jet na dovolenou, pustit se do rekonstrukce bydlení či zaplatit dluhy a odvrátit hrozbu exekuce. Půjčka pro důchodce nabízí neomezené možnosti využití.

Jako svého věřitele si vždy zvolte velkou renomovanou společnosti, která je stálicí finančního trhu. Jen tak máte jistotu kvalitních služeb. Půjčte si jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a mějte na paměti, že každý závazek je nutno splatit.

Trápí vás starosti o finance a máte jich plnou hlavu? Potřebujete rychle sehnat nějakou korunu a kamarádi či kolegové v práci se k vám otočili zády? V takové situaci se vám nabízí daleko diskrétnější řešení a to v podobě půjčky. Nemusíte nikomu nic vysvětlovat proč a na co vám chybí peníze. V každém případě platí, že půjčit si menší finanční obnos je vždy jednodušší, než vyřizovat úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc. Samozřejmě, že od výše poskytnutého úvěru se rovněž odvíjí podmínky splácení. Pokud vám stačí jen pár tisícovek na pokrytí nenadálých výdajů nebo vám pochyběly peníze do výplaty, máte možnost využít půjčku, která se obejde bez složitého papírování. Není nutno cokoli dokládat, vše probíhá pouze elektronickou cestou. Kde takovou rychlou půjčku najdete?

Nebankovní půjčka

Jakákoli půjčka v bance se bez patřičné administrativy neobejde. Nejenže musíte prokázat dostatečně vysoký příjem ze stálého zaměstnání, ale také je vaše osoba prolustrována v registru dlužníků. Jestliže nevyhovíte předem zadaným kritériím, žádost je automaticky zamítnuta. Chcete-li si tedy půjčit peníze a přitom nechcete shánět různá potvrzení, pak lze využít nabídky nebankovní společnosti, která disponuje specifickou kategorií půjček bez prokazování příjmů. Přestože si každá úvěrová společnost musí dle zákona ověřit vaši schopnost půjčku splatit, nemusí to být jen na základě prokázání příjmů ze zaměstnání. Nebankovní společnosti zpravidla schvalují každou žádost individuálně. Některé firmy si sami ověří výši vašeho platu u zaměstnavatele, což vám přinese značnou časovou úsporu, a jiné zase požadují záruky splacení v podobě ručení.

Chci půjčit

Online půjčka bez prokazování finančního příjmu

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, pak je zcela zbytečné hledat v okolí nejbližší pobočku nebankovní společnosti. Vše si snadno vyřídíte jen v prostředí internetu, nemusíte vůbec nikam chodit. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, nastavíte výši úvěru, dobu splatnosti a zadáte identifikační údaje vaší osoby. Jakmile žádost odešlete, plně automatizovaný systém se postará o její schválení. Celý proces trvá jen několik minut a o jeho výsledku jste vzápětí informováni. Je-li kladný, peníze ihned odchází na váš účet. Půjčit si můžete libovolnou částku, jestliže vám stačí pětistovka anebo jen pár tisíc, nemusíte dokládat žádná potvrzení ani ničím ručit. Dokonce můžete získat půjčku přímo v hotovosti bez bankovního účtu.

Některé firmy ale vyžadují při podání žádosti nahrát potřebné dokumenty (občanský průkaz, výplatní pásku,…). V tom případě tyto doklady pouze vyfotíte a nahrajete jako přílohu vašeho uživatelského účtu. Avšak ne vždy je prokazování příjmů přímo nutností. V opačném případě, jestliže poskytovatel vyžaduje doklad o výši příjmů, je třeba ještě rozlišit jeho zdroj. Jsou poskytovatelé, kteří se řídí minimální hranicí příjmu, jiní vyžadují příjem jen ze stálého zaměstnaneckého poměru a jiným stačí výměr ze sociálního zabezpečení, důchodový výměr, doložení výše mateřské či rodičovského příspěvku, atd. Možností je spousta. Proto musíte poskytovatele půjčky pečlivě vybírat podle toho, jak jste schopni naplnit jeho podmínky.

Rychlá půjčka bez papírování

Půjčky bez prokazování příjmů jsou mezi klienty poměrně často vyhledávaným finančním produktem, jelikož celý proces sjednání půjčky maximálně zjednodušují a zrychlují. Obvykle můžete mít peníze na svém účtu do 15 minut od schválení žádosti a diskrétně dokážete vyřešit celou finanční záležitost. Určitě není příjemné, když si pracovník nebankovní společnosti telefonicky ověřuje na účetním oddělení firmy, kde pracujete, výši vašeho platu. Stejně tak je poměrně složité dohledávat výplatní pásky za uplynulé období, případně  daňová přiznání, a ty následně skenovat. Z toho důvodu je každá kategorie půjček přizpůsobena konkrétním životním situacím a právě půjčka bez prokazování příjmů je jednou z nich.

Před podáním žádosti o půjčku se důkladně seznamte s podmínkami splácení a nezadlužujte se víc, než je nezbytně nutné.

V peněžence pusto prázdno, v bance na kontě nula, co teď? Hodila by se vám tisícovka, dvě, tři,… a nevíte kde je rychle vzít? Pohotové řešení se nabízí v podobě okamžité nebankovní půjčky. Není nic jednoduššího, celou půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu a za pár minut můžete opět disponovat penězi. Doby, kdy člověk musel na kamennou pobočku banky, jsou už opravdu minulostí.

Nebankovní & bankovní půjčka

Na finančním trhu mají bankovní domy velkou konkurenci v podobě kvalitních certifikovaných společností, jež poskytují služby na úplně stejné úrovni. Mnohdy nabízejí finanční produkty za daleko výhodnějších podmínek, které jsou snadno dostupné širokému okruhu zákazníků. Pokud nevlastníte kreditní kartu, případně nemáte povolený kontokorent k běžnému účtu, můžete na okamžitou půjčku v bance rovnou zapomenout. Banky zdlouhavě prověřují každého žadatele, vyžadují potvrzení o výši příjmů, zkoumají vaši platební morálku a v konečném výsledku vás ohodnotí určitou bonitou. Následně dle její výše rozhodnou o schválení či zamítnutí úvěru. U nebankovních společností naleznete pravý opak. Krátkodobé nebankovní půjčky jsou pro každého, nezaměstnané, důchodce, matky na MD, studenty, podnikatele. I se záznamem v registru dlužníků vám nebankovní půjčky online ihned převedou peníze na váš bankovní účet a ještě navíc ušetříte značnou sumu na poplatcích. Půjčky od zavedených renomovaných společností efektivně vyřeší jakoukoli finanční krizi.

Nebankovní půjčka chrání dlužníky i věřitele

Pokud je pro vás pouze bankovní půjčka symbolem důvěryhodného úvěru, pak je načase toto konzervativní myšlení změnit. Pravidla v oblasti půjčování peněz se dočkají v letošním roce zásadních změn. Poslanci schválili nový Zákon o spotřebitelských úvěrech, jehož účinnost by měla na podzim vejít v platnost. Proto není nejmenší důvod se nebankovních půjček jakkoli obávat, rychlá nebankovní půjčka, je vysoce kvalitním úvěrovým produktem. Podle nového zákona se dlužníci dočkají daleko větší ochrany a věřitelům budou stanoveny přísnější parametry pro poskytnutí půjčky. Soukromé společnosti poskytující půjčky za neférových podmínek dále neobstojí. Změny nastanou rovněž v oblasti hypoték, které již v současné době dosahují nejnižších úrokových sazeb. Předčasně splacená hypotéka bude oproštěna od vysokých sankcí.

Okamžité online půjčky

Nebankovní investiční společnosti se snaží co nejvíce přiblížit svým zákazníkům, a proto nabízí podání žádosti o půjčku přímo na svých webových stránkách. Půjčky jsou klientům poskytovány za zcela specifických podmínek jako jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmů, půjčky bez kontroly registru, půjčky pro nezaměstnané, půjčky před výplatou, půjčky pro problémové klienty, atd. Sebemenší nepředvídaný finanční problém vám okamžitě vyřeší půjčka do 15000 Kč, přitom si sami nastavíte výši úvěru i dobu splatnosti a peníze jsou ihned převedeny na bankovní účet. Každá nebankovní půjčka je jediným způsobem, jak co nejrychleji přijít k penězům. Spoustu zákazníků využívá možnosti první půjčky zdarma.

Stinnou stránkou podnikání je právě vedení účetnictví, které je ovšem pro chod firmy nezbytnou záležitostí. Nebaví vás celé hodiny trávit nad čísly a účetními podklady? Bojíte se chyb a omylů neboť daňové zákony se neustále mění a vy si nejste jisti, zda-li vám něco neuniklo? A co potom teprve daňová kontrola! Odhalené nedostatky v účetní evidenci a následně vyměřené sankce vám budou přidělávat vrásky na čele. Tomu všemu můžete velmi snadno předejít a vedení účetnictví přenechat specializované firmě. Její pracovní tým tvoří samí odborníci, kteří na sebe převezmou veškerou zodpovědnost za vaši účetní agendu. Nejenže zpracují každý přijatý a vydaný doklad, ale pohlídají veškeré termíny pro podání dokladů na úřadech, sledují novinky v zákonech, poradí s daněmi, vypracují daňové přiznání, jednají za vás na úřadech,… A vy se můžete v klidu věnovat své práci a tomu, co vás baví.

Zpracování účetnictví a daňové evidence

Služby poskytované účetní firmou jsou velmi rozsáhlé a určitě není na škodu využít veškerý jejich nabízený servis. Šetříte tím především svůj čas.Účetní firma se spolehlivě postará o zpracování a vedení účetnictví (dříve známé jako jednoduché a podvojné účetnictví). Pro menší a střední firmy, jež mají zaměstnance, je samozřejmostí vedení mzdové agendy včetně vyhotovení výplatních lístků, měsíčních přehledů, mzdových listů či různých potvrzení pro úřady. Účetní firma působí také v oblasti daňového poradenství, vypracuje a podá přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob, odvede DPH, silniční daň. Podnikatelům je v maximální míře usnadněna práce při využití online účetnictví, které umožňuje každodenní dohled nad firmou.

Evidujte příjmy a výdaje online

Vedení účetnictví přes internet patří mezi moderní trendy v podnikání. Využívají jej s oblibou nejen drobní živnostníci, kteří mají potřebnou aplikaci i ve svém telefonu, ale i velké firmy. V účetním systému jste propojeni tak, abyste měli neustálý přístup k účetním datům. Jednotlivé doklady sdílíte s účetní a ta je může rychleji zpracovat. Kdykoliv tak máte k dispozici aktuální přehled o hospodaření vaší firmy, o stavu závazků a pohledávek, uhrazených či neuhrazených fakturách.

Optimalizace daňových odvodů

Spolupráce s účetní firmou je založena na vzájemné důvěře, která je předpokladem očekávaných správných výsledků. Proto při zpracování daňového přiznání se snaží účetní firma nalézt veškeré skryté rezervy, aby uzavřené účetní období vykazovalo očekávaný zisk. Správné zaúčtování odpisů, daňových nákladů a všeobecné daňové poradenství je součástí kvalitně a bezchybně odvedené práce účetní firmy. Přenechat vedení účetnictví na profesionálech je správným krokem pro efektivní rozvoj vašeho podnikání.


Hledáte poskytovatele půjček, kteří vám nabídnou nějaké výhody? První půjčka zdarma je jednou z nejžádanějších výhod. Rozhodně vás k ničemu nezavazuje. Slouží k tomu, aby jste si půjčku vyzkoušeli. Zaujala vás? Fajn, můžete se kdykoliv vrátit a požádat znovu. Nelíbí se vám? Nic se neděje. Pokud jste peníze vrátili včas, už vás na vaše přání nebudou kontaktovat. První půjčka je zdarma, pokud splníte požadavek vrácení v řádném termínu. Jakmile si půjčku prodloužíte, ztratíte výhodu první půjčky. Můžete si vypůjčit až 8 000 korun bez poplatků navíc.

Jednoduchou variantou je půjčka pro studenty, zaměstnance ve zkušební lhůtě a podnikatele. Obvykle jde o skupiny zákazníků, kteří mají problém půjčit si v bance nebo naopak nejsou zastánci dlouhodobého zadlužení. Okamžitá půjčka znamená peníze sice okamžitě, ale vrátit je musíte za několik málo dní. Pro půjčku nikam docházet nemusíte, stačí si požádat online. Další možností je, že vám peníze až domů donese obchodní zástupce, za což si společnost napočítá astronomické poplatky. Splátky posléze hradíte každý měsíc nebo týden do rukou obchodního zástupce. Díky výborným vlastnostem půjčky je vhodná i pro nezaměstnané.

Penize.cz vám poradí

Aby jste se vyhnuli nepoctivcům, můžete využít portál peníze.cz. Ten vám umožní získat ucelený přehled o finančním trhu, o tom, která půjčka či bankovní účet jsou nejlevnější a nejlepší. Poskytovatelé půjček, bankéři i realitní makléři poskytují rozhovory, rady i tipy jak nepřijít o peníze. Mimo jiné zde najdete rady jak si poradit s exekucí, se zaměstnavatelem nebo jak ušetřit. Vytvářet si finanční rezervy je poměrně důležité. Stačí si odkládat alespoň 20% svého příjmu. Vyhnete se tak nutnosti půjčit si peníze pokaždé, když vám chybí do výplaty nebo je potřeba něco opravit či vyměnit v domácnosti.