Kategorie ‘Nezařazené’

Schází vám momentálně peníze a přemýšlíte o půjčce? Pak jste zvolili jistě správné řešení. Avšak pro sjednání půjčky si musíte zvolit vhodnou úvěrovou společnost. Navzájem se liší nejen různorodou nabídkou úvěrových produktů, ale také podmínkami, za kterých půjčky poskytují. Některé finanční společnosti půjčí doslova každému a jiné naopak si své klienty velmi pečlivě vybírají. Pokud jste již v důchodu, možná narazíte na menší problém týkající se vašeho dosaženého věku. Kromě toho některé společnosti navíc vyžadují doklad o výši příjmu, což může být u někoho výhoda a u jiného vaše minus. Proto dříve než požádáte o půjčku, rozhlédněte se po finančním trhu a trochu blíže se s půjčkami seznamte. Do budoucna se vám to jistě vyplatí. Může se vám podařit ušetřit na poplatcích a nebo narazíte na právě probíhající akční nabídku. Chcete-li jen malou mikropůjčku, jsou firmy, které poskytují první půjčku zdarma. Máte-li již dopředu jasno v tom, jaký úvěr požadujete, bude vaše rozhodování určitě jednodušší.

Jakou půjčku vybrat?

Abyste našli půjčku s nejlepšími podmínkami pro sebe, můžete využít různé online srovnávače a kalkulačky na internetu. Takovou službu jistě oceníte, neboť obcházet všechny pobočky ve městě s dotazem na půjčku vám zabere mnoho času. Na internetu získáte přehled jedna dvě. Do jednoduchého online formuláře zadáte parametry požadované půjčky a ihned se před vámi zobrazí aktuálně dostupné bankovní i nebankovní finanční produkty. Lehce si porovnáte úrokovou sazbu, dobu splatnosti a další podmínky. Žádost o konkrétní půjčku pak podáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Takže to v praxi znamená, že jste schopni během chvilky sjednat si na internetu kompletně celou půjčku. Peníze jsou vám vyplaceny buď na bankovní účet a nebo v hotovosti.

Požádat o půjčku

Půjčka pro důchodce

Některé finanční společnosti mají v nabídce přímo kategorii půjček určených lidem důchodového věku. Tyto úvěry mají již dopředu podmínky nastaveny tak, aby vyhovovali právě důchodcům a seniorům. Půjčky poskytují zpravidla do 75 až 85 let a požadují maximálně doložit váš důchodový výměr. Ten je schopna řada společností akceptovat jako dostačující prokázání vašeho pravidelného příjmu. Vzhledem k tomu, že každá společnost si musí dopředu ověřit vaši platební schopnost, nahlíží do registru dlužníků. Jakmile zjistí, že zde máte negativní záznam, záleží na tom, jak daná společnost k tomuto faktu přistupuje. Avšak je třeba zdůraznit, že všechny žádosti o půjčku se posuzují s přihlédnutím k individuálním okolnostem, takže pokud se jedná jen o malý prohřešek, jsou ochotny přimhouřit oko. Samozřejmě, že když je žadatel chronicky zadlužený až po uši a na první pohled je více než zřejmé, že by další půjčku neutáhl, je v jeho vlastním zájmu, že mu společnost půjčku neposkytne. To se týká také důchodců nebo invalidních důchodců.

Půjčka se zástavou

I jako důchodce si můžete půjčit tolik peněz, kolik chcete. Avšak od výše půjčky se odvíjí její podmínky. Nejjednodušeji si můžete sjednat jakoukoli spotřebitelskou půjčku v podobě mikroúvěru u něhož je doba splatnosti rozložena na několik dní až jeden měsíc. Tak malá půjčka se zpravidla obejde bez jakékoli administrativy, nemusíte ani prokazovat svoje příjmy, avšak riziko poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Peníze z mikropůjčky máte téměř okamžitě, tudíž jejím prostřednictvím lehce pokryjete jakýkoli nenadálý výdaj. Můžete si půjčit třeba jen pětistovku na zaplacení složenek nebo na pokrytí nezbytných výdajů. Ovšem nic nebrání tomu, abyste si sjednali úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc. Když za takovou půjčku poskytnete odpovídající záruky splacení, může vám společnost nabídnout lepší úrokovou sazbu a přijatelnější podmínky. Můžete ručit třeba další osobou jako spolužadatelem a nebo lze zastavit majetek – byt, dům, chatu, pozemek, prostě cokoli. Přitom daná nemovitost nemusí být ani ve vašem výlučném vlastnictví. Stačí když budete mít souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit pro účely poskytnutého úvěru. I velká půjčka je bezúčelová, nemusíte nikomu uvádět na co získané peněžní prostředky využijete. Můžete jet na dovolenou, pustit se do rekonstrukce bydlení či zaplatit dluhy a odvrátit hrozbu exekuce. Půjčka pro důchodce nabízí neomezené možnosti využití.

Jako svého věřitele si vždy zvolte velkou renomovanou společnosti, která je stálicí finančního trhu. Jen tak máte jistotu kvalitních služeb. Půjčte si jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a mějte na paměti, že každý závazek je nutno splatit.

Příchozí vyhledávání:

  • seriozní je jeho dluch vudči důchodcům

Trápí vás starosti o finance a máte jich plnou hlavu? Potřebujete rychle sehnat nějakou korunu a kamarádi či kolegové v práci se k vám otočili zády? V takové situaci se vám nabízí daleko diskrétnější řešení a to v podobě půjčky. Nemusíte nikomu nic vysvětlovat proč a na co vám chybí peníze. V každém případě platí, že půjčit si menší finanční obnos je vždy jednodušší, než vyřizovat úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc. Samozřejmě, že od výše poskytnutého úvěru se rovněž odvíjí podmínky splácení. Pokud vám stačí jen pár tisícovek na pokrytí nenadálých výdajů nebo vám pochyběly peníze do výplaty, máte možnost využít půjčku, která se obejde bez složitého papírování. Není nutno cokoli dokládat, vše probíhá pouze elektronickou cestou. Kde takovou rychlou půjčku najdete?

Nebankovní půjčka

Jakákoli půjčka v bance se bez patřičné administrativy neobejde. Nejenže musíte prokázat dostatečně vysoký příjem ze stálého zaměstnání, ale také je vaše osoba prolustrována v registru dlužníků. Jestliže nevyhovíte předem zadaným kritériím, žádost je automaticky zamítnuta. Chcete-li si tedy půjčit peníze a přitom nechcete shánět různá potvrzení, pak lze využít nabídky nebankovní společnosti, která disponuje specifickou kategorií půjček bez prokazování příjmů. Přestože si každá úvěrová společnost musí dle zákona ověřit vaši schopnost půjčku splatit, nemusí to být jen na základě prokázání příjmů ze zaměstnání. Nebankovní společnosti zpravidla schvalují každou žádost individuálně. Některé firmy si sami ověří výši vašeho platu u zaměstnavatele, což vám přinese značnou časovou úsporu, a jiné zase požadují záruky splacení v podobě ručení.

Chci půjčit

Online půjčka bez prokazování finančního příjmu

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, pak je zcela zbytečné hledat v okolí nejbližší pobočku nebankovní společnosti. Vše si snadno vyřídíte jen v prostředí internetu, nemusíte vůbec nikam chodit. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, nastavíte výši úvěru, dobu splatnosti a zadáte identifikační údaje vaší osoby. Jakmile žádost odešlete, plně automatizovaný systém se postará o její schválení. Celý proces trvá jen několik minut a o jeho výsledku jste vzápětí informováni. Je-li kladný, peníze ihned odchází na váš účet. Půjčit si můžete libovolnou částku, jestliže vám stačí pětistovka anebo jen pár tisíc, nemusíte dokládat žádná potvrzení ani ničím ručit. Dokonce můžete získat půjčku přímo v hotovosti bez bankovního účtu.

Některé firmy ale vyžadují při podání žádosti nahrát potřebné dokumenty (občanský průkaz, výplatní pásku,…). V tom případě tyto doklady pouze vyfotíte a nahrajete jako přílohu vašeho uživatelského účtu. Avšak ne vždy je prokazování příjmů přímo nutností. V opačném případě, jestliže poskytovatel vyžaduje doklad o výši příjmů, je třeba ještě rozlišit jeho zdroj. Jsou poskytovatelé, kteří se řídí minimální hranicí příjmu, jiní vyžadují příjem jen ze stálého zaměstnaneckého poměru a jiným stačí výměr ze sociálního zabezpečení, důchodový výměr, doložení výše mateřské či rodičovského příspěvku, atd. Možností je spousta. Proto musíte poskytovatele půjčky pečlivě vybírat podle toho, jak jste schopni naplnit jeho podmínky.

Rychlá půjčka bez papírování

Půjčky bez prokazování příjmů jsou mezi klienty poměrně často vyhledávaným finančním produktem, jelikož celý proces sjednání půjčky maximálně zjednodušují a zrychlují. Obvykle můžete mít peníze na svém účtu do 15 minut od schválení žádosti a diskrétně dokážete vyřešit celou finanční záležitost. Určitě není příjemné, když si pracovník nebankovní společnosti telefonicky ověřuje na účetním oddělení firmy, kde pracujete, výši vašeho platu. Stejně tak je poměrně složité dohledávat výplatní pásky za uplynulé období, případně  daňová přiznání, a ty následně skenovat. Z toho důvodu je každá kategorie půjček přizpůsobena konkrétním životním situacím a právě půjčka bez prokazování příjmů je jednou z nich.

Před podáním žádosti o půjčku se důkladně seznamte s podmínkami splácení a nezadlužujte se víc, než je nezbytně nutné.

Víte, že?

Rychlé vyřízení je jedna z nejdůležitějších předností půjčky na účet už dnes
Sháníte rychlou finanční pomoc, která vám pomůže s překlenutím obtížnějšího období a nevíte, kterou si z množství nejrůznějších produktů vybrat? Pak můžeme jen doporučit nebankovní půjčky na účet už dnes. Jak již vyplývá ze samotného názvu, chlubí se především velmi rychlou dobou dodání peněz na bankovní účet. V případě, že potřebujete určitý obnos opravdu za pět minut dvanáct, jedná se o ideální volbu.

Obejdete se bez nahlížení do registru

Pakliže se z nějakého důvodu obáváte, že by vyřizování nebankovní půjčky na účet už dnes mohlo skončit u nahlížení do registru dlužníku, není třeba si dělat starosti. Tento úvěr se totiž nachází v portfoliu soukromých společností, které k němu nemají přístup. Nutnost ukázat doklad o výši vašeho měsíčního příjmu nebývá podmínkou, záleží však na věřiteli. Peníze přitom očekávejte opravdu v řádech několika mála hodin na svém bankovním kontě.

Vložte si poptávku ještě dnes!

V případě, že vás nebankovní půjčky na účet už dnes zaujaly, není nic jednoduššího, než si prostřednictvím následujícího formuláře vložit poptávku zdarma a bez registrace na burzu půjček. Tu navštěvují samotní věřitelé, kteří se vám jistě ozvou se svoji nabídkou úvěru. Při vkládání nezapomeňte proto uvést kontakt. Samozřejmostí je výše požadované sumy a jméno.

Víte, že?

Nebankovní společnosti nabízející tento typ úvěru nemají přístup k registru dlužníků.
Poměrně oblíbeným produktem v portfoliu mnoha nebankovních společností se staly i půjčky bez registru a příjmu ihned na účet. Tato forma pomoci si vysloužila uznání mezi spokojenými klienty a v případě nutnosti peněžní injekce se jedná o velmi vyhledávaný typ úvěru. Pojďme se s ním proto nyní blíže seznámit.

Nenáročné vyřízení půjčky bez registru a příjmu

Jestliže se nyní zaměříme na administrativní záležitosti, vystačíte si teoreticky pouze s doklady totožnosti. Většina institucí nabízí pro své zákazníky k vyplnění online formulář, kde si nastavíte výši požadované sumy i předpokládané splátky. Následně čekáte na vyjádření zaměstnance posuzujícího jednotlivé půjčky bez registru a příjmu ihned na účet. Jak již vyplývá z názvu, nemusíte se obávat nahlížení do registru nebonitních osob ani dokládání vašeho měsíčního příjmu. Jestliže bude vaše žádost z formálního hlediska vyhovovat ve všech podmínkách, kontaktuje vás společnost a následně již můžete očekávat peníze na účtě v co nejkratší době. Většina firem totiž disponuje účty ve většině českých bank, a proto je převod v rámci jedné z nich opravdu téměř ihned. Poté již můžete tuto neúčelovou půjčku bez registru a příjmu ihned na účet využít na právě potřebné výdaje.

Burza půjček jako jedna z možných cest

Někteří lidé nechtějí vyhledávat danou společnost na vlastní pěst a raději nechají učinit nabídku investory. To je možno i prostřednictvím burzy půjček, kde stačí vložit zdarma a bez registrace poptávku a následně počkat, až se vám nějaký věřitel ozve. Pozor ovšem na serióznost těchto nabídek, raději si firmu nejprve trochu ověřte.

Víte, že?

Tento typ úvěru většinou vyžaduje ručení majetkem z důvodu vyšší poskytované částky.
Jednou z nejtěžších chvílí, která v našem životě může nastat, je rozvod. Zachvátí vás černé myšlenky, smutek, jste podráždění či v depresi. A obdobně jsou na tom i děti, se kterými musíte probrat velmi důležité otázky. Ale zapomenout nesmíte ani na rozdělení celého majetku na polovinu. A nemluvíme tady přitom jen o hmotných věcech, zahrnujeme zde i nejrůznější půjčky, hypotéky a pohledávky z minulosti. Pokud se nechcete vydávat složitou právní cestou, která je navíc finančně náročná, můžete vše se svým protějškem probrat v klidu a bez zbytečných emocí. Nejdůležitější položky, o které je nutné se rozdělit, většinou představuje dům, byt, automobil nebo třeba chata. Většinou bývalí manželé postupují tak, že si nemovitost nechá jeden z nich a partnera vyplatí polovinou hodnoty majetku. Jenže co dělat v případě, že penězi v hotovosti nedisponujete? Pak přichází na scénu půjčky na vyrovnání společného jmění manželů po rozvodu, jenž vám poskytnou finanční injekci.

Kontaktujte nebankovní společnosti

Jestliže se poohlížíte po vhodném subjektu, který půjčky na vyrovnání SJM po rozvodu poskytuje, zaměřte se spíše na nebankovní instituce. S nimi se většinou lze rozumně domluvit, ovšem nezapomeňte se dostatečně informovat o serioznosti takové firmy. Jelikož budete zřejmě žádat o sumu poněkud vyšší, můžete se setkat s nutností ručení nemovitostí. Tou vy ale disponujete, takže by neměl nastat žádný problém. Registr neplatících osob nehraje žádnou roli, jelikož nebankovní společnosti nemají k jeho náhledu přístup. Stačí si tak dávat pozor, aby věřitel, jenž má půjčky na vyrovnání SJM po rozvodu ve svém portfoliu, nebyl žádný podvodník.

Burza půjček jako místo pro půjčky na vyrovnání sjm po rozvodu

Nyní již víte, jak tento speciální typ úvěru funguje, a proto se zaměříme na jeho získání. Doporučit můžeme burzu půjček. Zde vložíte zcela zdarma a bez registrace poptávku, která se ihned objeví na seznamu. Uvedete zde přitom vaše jméno, příjmení, částku, o kterou žádáte a výši splátek, která by vám vyhovovala. Nutný je samozřejmě i kontakt. Poté už jen vyčkáváte, až se vám nějaký soukromník z nebankovního sektoru se svoji nabídkou půjčky na vyrovnání společného jmění manželů po rozvodu ozve.