Hledáte poskytovatele půjček, kteří vám nabídnou nějaké výhody? První půjčka zdarma je jednou z nejžádanějších výhod. Rozhodně vás k ničemu nezavazuje. Slouží k tomu, aby jste si půjčku vyzkoušeli. Zaujala vás? Fajn, můžete se kdykoliv vrátit a požádat znovu. Nelíbí se vám? Nic se neděje. Pokud jste peníze vrátili včas, už vás na vaše přání nebudou kontaktovat. První půjčka je zdarma, pokud splníte požadavek vrácení v řádném termínu. Jakmile si půjčku prodloužíte, ztratíte výhodu první půjčky. Můžete si vypůjčit až 8 000 korun bez poplatků navíc.

Jednoduchou variantou je půjčka pro studenty, zaměstnance ve zkušební lhůtě a podnikatele. Obvykle jde o skupiny zákazníků, kteří mají problém půjčit si v bance nebo naopak nejsou zastánci dlouhodobého zadlužení. Okamžitá půjčka znamená peníze sice okamžitě, ale vrátit je musíte za několik málo dní. Pro půjčku nikam docházet nemusíte, stačí si požádat online. Další možností je, že vám peníze až domů donese obchodní zástupce, za což si společnost napočítá astronomické poplatky. Splátky posléze hradíte každý měsíc nebo týden do rukou obchodního zástupce. Díky výborným vlastnostem půjčky je vhodná i pro nezaměstnané.

Penize.cz vám poradí

Aby jste se vyhnuli nepoctivcům, můžete využít portál peníze.cz. Ten vám umožní získat ucelený přehled o finančním trhu, o tom, která půjčka či bankovní účet jsou nejlevnější a nejlepší. Poskytovatelé půjček, bankéři i realitní makléři poskytují rozhovory, rady i tipy jak nepřijít o peníze. Mimo jiné zde najdete rady jak si poradit s exekucí, se zaměstnavatelem nebo jak ušetřit. Vytvářet si finanční rezervy je poměrně důležité. Stačí si odkládat alespoň 20% svého příjmu. Vyhnete se tak nutnosti půjčit si peníze pokaždé, když vám chybí do výplaty nebo je potřeba něco opravit či vyměnit v domácnosti.