Víte přesně kolik ještě zbývá dnů do výplaty? Stejně tak máte spočítáno, že i kdybyste se snažili sebevíc, nemůžete prostě s penězi vyjít? Chtělo by to nějakou krátkodobou finanční injekci, abyste nabrali nový vítr do plachet? Možností, jak se dostat k penězům je několik, záleží jen na vašich možnostech. Můžete si vzít práci navíc a nechat si zaplatit peníze přímo na ruku, půjčit si pár stovek od kamarádů či rodiny a nebo se rovnou poohlédnout po vhodné půjčce. Vždyť reklamní slogany na vás koukají ze všech stran a snaží se vás přesvědčit o tom, že půjčit si je více než snadné. Ano je pravda, že možnosti půjček dnes využívá mnoho lidí a nelze na nich spatřovat nic špatného. Samozřejmě pouze tehdy, pokud k nim přistupujete zodpovědně a nelepíte dluh dluhem, což je poměrně malý krok k tomu, abyste se ocitli na dně dluhové pasti. Půjčit si drobnou finanční částku před výplatou, jestliže jste s penězi nevyšli, je určitě rozumné. Obzvlášť, pokud peněžními prostředky máte uhradit složenky či jiné faktury, které nesnesou odkladu a přivedly by vás mezi dlužníky. Nakonec, zaplatit je musíte tak jako tak, jen pokud to bude až po splatnosti, původní částka se pěkně navýší o další sankce a úroky. A to je tedy naprosto zbytečné. V tomto směru vás půjčka vyjde daleko levněji. Pokud přemýšlíte o půjčce, pak nejprve zvažte, koho zvolíte jako svého potenciálního věřitele. Ne každá finanční společnost vám dokáže nabídnout to, co od půjčky před výplatou očekáváte. Tedy rychlost, jednoduchost, půjčku bez poplatku a úroku vyřízenou bez jakékoli administrativy. Jsou však firmy, které dokáží vaše požadavky hravě naplnit. Kde je najdete?

Chci půjčit

Půjčky bez poplatku

Pokud sáhnete hned po první půjčce co na vás vyskočí z reklamy na internetu, nemusí se vám to právě vyplatit. V každém případě je dobré si nejprve udělat malý přehled o aktuální nabídce bankovních i nebankovních úvěrových produktů a na základě zjištěných informací se teprve rozhodovat. K tomuto účelu slouží různé online srovnávače a kalkulátory půjček, kde jednoduše do systému zadáte vaše požadavky na půjčku a hned se před vámi zobrazí odpovídající úvěrové produkty. Z přehledného seznamu snadno zjistíte, s jakými úroky, dobou splatnosti či dalšími benefity navíc firmy půjčky nabízí. Když si navzájem porovnáte všechna pro a proti, určitě brzy najdete takovou půjčku, která bude pro vás ideální půjčkou před výplatou. Nebankovní společnosti disponují přímo celou specifickou kategorií půjček do výplaty, které se svými podmínkami řadí mezi jednoduché mikropůjčky. Ty vám půjčí zpravidla několik tisícovek na dobu až jednoho měsíce, avšak za rozličných podmínek a úroku. U mikropůjček neplatíte žádné poplatky předem a může se vám podařit, že narazíte třeba na nějakou právě probíhající akční nabídku. Ta vám dokáže poplatky za půjčku srazit až na totální minimum, takže v konečném výsledku vás půjčené peníze vyjdou zcela zdarma. Prostě vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, ovšem v dohodnutém termínu. Jinak jsou sankce poměrně vysoké.

Rychlá půjčka do výplaty

Nebankovní společnosti se oproti bankám vyznačují větší pružností a není pro ně problém, vám žádost o půjčku schválit během několika málo minut. Jak je to možné? Jednoduše, extrémní rychlost je dána jednak způsobem zpracování a také podmínkami, za kterých je půjčka poskytnuta. Nebankovní půjčku jste totiž schopni si celou kompletně vyřídit na internetu, takže prostě kdekoli, kde máte k dispozici internetový signál a po ruce mobilní telefon. Za tohoto předpokladu si v pohodě vyřídíte i rychlou půjčku do výplaty, kvůli které nemusíte nikam chodit na pobočku. Kdybyste měli takový malý úvěr vyřizovat týden, stejně by půjčka do výplaty zcela postrádala svůj smysl. Za tu dobu by se vám výplata třeba už dávno připsala na účet. A právě z toho důvodu má svoji online podobu, takže sednete doma k počítači a na webových stránkách společnosti, od níž chcete půjčku, podáte rychlou žádost. K tomuto účelu už zde máte připravený krátký formulář, v něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon pro další komunikaci, a posuvníkem na webu si nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. Kliknete na tlačítko ”odeslat” a vyčkáte pár minut. Poté obdržíte vyrozumění o schválení či neschválení půjčky. Je-li odpověď kladná, současně na váš mobilní telefon přijde SMS zpráva s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím pádem stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze jsou následně ihned odeslány váš bankovní účet a nebo vyplaceny v hotovosti. Velmi dobré je nechat si tímto způsobem půjčku předschválit a využít ji až v případě, kdy peníze opravdu potřebujete. K vyplacení půjčky stačí pak už jen odeslat SMSku v příslušném tvaru, takže peníze máte na účtu během několika málo minut.

Sjednat půjčku

Víkendová půjčka

Vzhledem k tomu, že si nebankovní půjčku můžete vyřídit jen v prostředí internetu, není problém, abyste se k penězům nedostali i během víkendu nebo ve svátek. Nejste omezeni žádnou pracovní dobou, plně automatizovaný systém, za jehož pomoci je každá žádost zpracována, pracuje bez problému ve dne v noci. Peníze máte tedy vždy na dosah a dokonce existují firmy, které ani nepodmiňují sjednání půjčky vlastnictvím bankovního účtu. Přitom peníze máte připraveny k vyzvednutí za stejnou dobu, jako kdyby se jednalo o klasický bankovní převod. Jen si pro ně budete muset zajít do trafiky a nebo zajet na benzinku. Zde vám je jen na základě elektronického kódu z SMSky vyplatí obsluha platebního terminálu. Celá záležitost probíhá naprosto anonymně, nikomu se nemusíte prokazovat žádnými doklady a vyplňovat nějaké další žádosti. Stoprocentní diskrétnost je zaručena, ani samotná půjčka se vás neptá, na co peníze potřebujete a jak je využijete. To znamená, že v žádosti není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Za vyplacení peněz v hotovosti neplatíte žádné poplatky navíc, stejně tak ani při podání žádosti.

Rychlá půjčka před výplatou má za úkol vyřešit jakýkoli akutní nedostatek peněz. Z toho důvodu patří rychlost a jednoduchost k jejím přednostem. Půjčku si vyřídíte bez jakéhokoli papírování a nutnosti ručení za pár minut. Jen si si vždy půjčte tolik peněz, kolik opravdu nutně potřebujete a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik.