GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Nedostatek financí vyžaduje rychlé akční řešení. Možností, jak zacelit díru v rozpočtu je několik. Pokud pro vás nějaká brigáda navíc ztrácí svůj efekt z časových důvodů, určitě začnete rychle uvažovat o půjčce, která dokáže doplnit peníze do peněženky během chvilky. Otázka je, kam pro půjčku půjdete. Když půjdete za někým z rodiny, případně oslovíte kolegy v právi, kamarády a známé, ne vždy najde taková prosba kladnou odezvu. Nejenže,  třeba oni sami mají momentálně hluboko do kapsy, ale takovou půjčku doprovází velmi často i spousta otázek a odpovědí. Vysvětlovat někomu, proč vám právě teď chybí peníze, na co je potřebujete a proč se to stalo, že je právě nemáte, není nikomu dvakrát příjemné. Takové situace si ušetříte, jestliže si půjčku sjednáte sami. Diskrétnost je stoprocentně zaručena a nikomu nemusíte sdělovat na co získané peníze využijete. Nelehké období před výplatou tak překlenete jedna dvě a až se vám připíší peníze na bankovní účet, půjčku jednoduše splatíte.

Jak si půjčit před výplatou

Období těsně před výplatou není pro mnoho rodin jen tak jednoduché. Obzvlášť, pokud do jejich pravidelný měsíčních výdajů zasáhl nějaký nečekaný výdaj. A to máte hned něco. Přijde vyúčtování za energie, za náklady spojené s užíváním bytu nebo se nečekaně pokazí něco v domácnosti a opravu je třeba něčím financovat. Případně je nutné vyměnit starý spotřebič za nový. Pokud vám chybí peníze na účtě, určitě se jako první podíváte do svého online bankovnictví a zjistíte, zda vám banka nabízí nějaké možnosti v případě, že byste chtěli půjčit peníze. Pokud nemáte již v peněžence kreditní kartu a nebo povolený kontokorent u běžného účtu, asi záhy zjistíte, že vaše možnosti jsou téměř nulové. Žádná banka vám kromě již výše zmíněných úvěrových produktů jen tak pár drobných do výplaty nepůjčí. A vyřizovat si kvůli tomu půjčku v řádu desítek či stovek tisíc je přeci nesmysl. Jednak se úplně zbytečně zadlužujete a jednak takovou půjčku ani nevyužijete. Je samozřejmé, že vždycky se najde něco, na co vám chybí peníze, můžete jet na exotickou dovolenou nebo splnit si dávný sen, ale otázka je, zda je to nezbytně nutné. Přeci jen půjčka by měla být vždy jen nouzovým řešením a v takové výši, abyste ji v rámci svých možností dokázali co nejrychleji splatit. Jestliže tedy zjistíte, že tradiční bankovní domy vám s půjčkou nepomohou, pořád nemusíte zoufat. Naštěstí nejsou na trhu jedinými společnostmi, které úvěry poskytují. Na trhu působí také nebankovní společnosti a řada z nich je pro banku velmi silnou konkurencí. Proto není důvod se jich jakkoli obávat a dívat se na ně s nedůvěrou.

Chci půjčit

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní společnosti nabízí v oblasti půjček a úvěrů úplně jiné služby než banky. Půjčit si u nich můžete kolik chcete, nikdo vás do ničeho nenutí. Proto není nejmenší problém půjčit si třeba jen pětistovku do výplaty. Také čas hraje u nebankovních půjček dost podstatnou roli. Dokážete si ji totiž sjednat bez sebemenších komplikací během několika málo minut. Pro lepší orientaci na trhu jsou nebankovní půjčky rozděleny dle jednotlivých kategorií  a každá z nich přímo odpovídá konkrétní životní situaci. Najdete zde nejen typické půjčky před výplatou, ale i půjčky pro nezaměstnané, bez kontroly registru dlužníků, pro lidi bez příjmu, na mateřské, v důchodu, pro podnikatele, atd. Vzhledem k tomu, že nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně, šanci na úspěšné získání půjčky má doslova každý. Aby výběr nejvhodnějšího úvěrového produktu byl co nejjednodušší, slouží k jejich porovnání různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu. Jakmile zadáte vaše požadavky do systému, okamžitě se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Jednoduše si porovnáte výhodnost jednotlivých nabídek: úrokovou sazbu, dobu splatnosti, případně další benefity navíc. Poté stačí zvolit půjčku s nejlepšími podmínkami právě pro vás a peníze máte na účtu jedna dvě.

Půjčky před výplatou pro každého

Půjčky před výplatou jsou typickým nebankovním úvěrovým produktem, který slibuje žadatelům o půjčku rychlý zdroj financí. Peníze si  můžete nechat poslat jak na bankovní účet, tak i vybrat bez problému v hotovosti. K vyřízení půjčky před výplatou nepotřebujete nic víc než mobilní telefon a připojení k internetové síti. Žádost podáte přímo na webových stránkách společnosti, od níž požadujete půjčku. K tomuto účelu zde slouží již předem připravený interaktivní formulář, ten vyplníte a odešlete. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem si nastavíte kolik chcete půjčit  a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její zpracování se dále postará plně automatizovaný systém, který je v provozu ve dne v noci. Z toho důvodu můžete také o půjčku žádat kdykoli a přístup k penězům je takřka neomezený. Půjčku si sjednáte třeba i v sobotu o půlnoci v parku na lavičce, pakliže máte mobilní telefon a jste připojeni k internetu. Nepotřebujete nikde shánět ručitele a už vůbec vás půjčka nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou. Vzhledem k tomu, že zákonnou povinností všech nebankovních společností je zjistit si platební schopnost žadatele o půjčku, je však zcela na nich, jakým způsobem tuto podmínku naplní. Někdo k tomuto účelu využívá registry dlužníků, jiný vyžaduje informaci o vašich příjmech. Tak jako tak je každý žadatel posuzován individuálně, a proto je půjčka před výplatou snadno dostupná širokému okruhu žadatelů. Bývá obvyklé, že nebankovní společnost schválí půjčku i přesto, že máte záznam v registru, ale veškeré dluhy již dávno uhrazeny, případně jejich splátky nijak neohrozí další půjčku. Stejně i informace o příjmech zahrnuje jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Ty nemusí mít podobu jen výplaty ze zaměstnání, řada společností je ochotna akceptovat jakékoli příjmy třeba z krátkodobé brigády, výplatu sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, stipendia, atd. Prostě v jakékoli situaci si můžete bez problému sjednat půjčku před výplatou, avšak zpravidla za cenu vyššího úroku a kratší doby splatnosti. Je jen na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli.

Rychlé půjčky před výplatou se pro klienty nebankovních společností stávají velmi rychlým zdrojem financí v jakékoli tísni. Půjčku si vždy sjednejte u velké certifikované společnosti, která je pro vás zárukou férových a kvalitních služeb. Za půjčku neplatíte žádné poplatky předem a vždy je podložena jasnou a transparentní smlouvou.