Trápí vás nedostatek financí? Potřebujete rychle založit a nevíte, na koho se nejlépe obrátit? Nikdo z rodiny nepomůže, ani kolegové v práci, kamarádi či známí? Pak si můžete bez problému sjednat rychlou půjčku, která vám navíc nabízí diskrétní řešení, Nikomu se nemusíte zpovídat, na co a proč potřebujete peníze. Ať už je váš důvod jakýkoli, rychlá půjčka vás problému zbaví jedna dvě. Nevěříte? Zkuste to. Samozřejmě, že vše se odvíjí od toho, kam pro půjčku půjdete. Pokud se rozhodnete navštívit svoji banku, pak je to doslova sázka do loterie. Banky bývají s akčním řešením finančních problémů poněkud na štíru, a tak se musíte v prvé řadě obrnit značnou dávkou trpělivosti. Také se připravte na velmi náročný a zdlouhavý administrativní proces, který začíná lustrací vaší osoby v registru dlužníků. Pokud zde objeví vaše jméno, máte po půjčce jedna dvě. Bankovní domy totiž velice nerady půjčují peníze zadluženým lidem a už jen samotný fakt, že jste evidováni v registru dlužníků snižuje vaši bonitu na totální minimum. Jestliže ale nemáte za sebou žádnou špatnou finanční minulost, pak budete muset bance doložit doklad o příjmu ze zaměstnání. Jste-li právě bez práce, na mateřské nebo v důchodu, opět v bance se žádostí o půjčku nepochodíte. Avšak ani v takových případech není nutno zoufat. Na trhu působí nespočet nebankovních společností, které jsou připraveny vám okamžitě poskytnout své služby. Stačí je jen oslovit.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je všude kolem vás a možná vám v hlavě utkvěl některý z reklamních sloganů, který vás zaujal po cestě v tramvaji, nákupním centru nebo televizi. Konkurence na trhu s půjčkami je veliká, a tak se společnosti snaží co nejvíce zaujmout své potenciální klienty. Boj o zákazníka je velmi tvrdý, a proto jedna společnost předhání druhou. Každá slibuje půjčku za co nejvýhodnějších podmínek. Když pak chcete doopravdy půjčku, často  ani nevíte po které sáhnout. Najednou jste bezradní a zjistíte, že správně se zorientovat v tak rozsáhlé nabídce opravdu není jen tak. Abyste si práci usnadnili a při výběru půjčky nešlápli vedle, existuje na internetu online srovnávač půjček, který vám samotný výběr velmi usnadní. Na příslušných webových stránkách zadáte do vyhledavače vaše požadavky na půjčku a záhy se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Hned na první pohled je patrné, jak se mezi sebou liší: úrokovou sazbou, dobou splatnosti, případně i dalšími benefity navíc.  Z nich si už pak snadno vyberete půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků.

Rychlá půjčka vyplacená ihned

Nebankovní půjčky jsou pro lepší orientaci řazeny dle kategorií a každá z nich je vhodná pro danou životní situaci. Najdete zde půjčky do výplaty, bez kontroly registru dlužníků, bez příjmu, pro ženy na mateřské, nezaměstnané a také rychlé půjčky vyplacené ihned. Ty jsou určeny především k řešení jakéhokoli akutního nedostatku financí a dle toho mají již předem stanoveny podmínky. V prvé řadě se jedná o čas. Máte-li prázdnou peněženku, určitě nestojíte o půjčku, kterou budete vyřizovat týden. Kdepak, za pár minut musí být po všem. A to vám dokáže rychlá nebankovní půjčka splnit. Taková extrémní rychlost je dána zejména tím, že celou půjčku si lze kompletně vyřídit jen v prostředí internetu a nemusíte kvůli tomu nikam na kamennou pobočku. Také nároky na administrativu jsou téměř nulové, nemusíte skenovat žádné doklady ani mít ručitele. Obzvlášť, pokud si vystačíte jen s několika tisícovkami a požádáte přímo o mikropůjčku. Po schválení žádosti jsou vám peníze okamžitě převedeny na bankovní účet a hotovost si můžete vybrat v nejbližším bankomatu. Avšak existují také nebankovní společnosti, které vyplacení půjčky nepodmiňují vlastnictvím účtu v bance a jsou schopny vám připravit peníze hotově. Stačí si pro ně dojít do nejbližší trafiky a nebo zajet na čerpací stanici. Zde si peníze z půjčky vyzvednete jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá naprosto diskrétně. A nebo můžete využít kurýrních služeb, kdy některé firmy doručí půjčku přímo až k vám domů. Záleží tedy na konkrétním poskytovateli a jeho možnostech.

Sjednat půjčku

Online půjčka bez registru a bez příjmu

Aby rychlá půjčka skutečně splnila svůj účel a peníze jste měli ihned k dispozici, stačí vám k jejímu vyřízení jen připojení k internetové síti a mobilní telefon. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde má podobu velmi krátkého formuláře. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo pro další komunikaci, a posuvníkem na webu si zvolíte výši úvěru a dobu splatnosti. Poté žádost odešlete a o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který je v provozu ve dne v noci. Tím pádem si můžete rychlou půjčku vyřídit kdykoli, i o víkendu nebo ve svátek. Nejste omezeni žádnou otevírací dobou pobočky. Schvalovací proces trvá v řádu několika málo minut a o jeho výsledku jste neprodleně informováni. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMS s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. V případě malé mikropůjčky většina nebankovních společností ani nekontroluje registry dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu. Avšak riziko takto poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Ta bývá zpravidla až jeden měsíc. Pokud se dostanete do problémů se splátkami, sankce za neplnění podmínek úvěrové smlouvy jsou velmi tvrdé. Proto velmi dobře uvažte své možnosti, abyste si do budoucna nenadělali problémy, které by pro vás mohly mít dalekosáhlé důsledky. Velmi snadno takové neuvážené malé půjčky končí exekucí v desítkách tisíc korun. Máte-li ale vše promyšleno, pak nelze proti krátkodobé finanční výpomoci nic namítat, jelikož dokáže efektivně oživit rodinný rozpočet a vyřešit řadu problémů spojených s financemi.

Rychlá půjčka v hotovosti je zpravidla půjčka neúčelová, takže vyplacené peněžní prostředky můžete použít na cokoli. Půjčku si sjednejte vždy jen u velké renomované společnosti, která nepožaduje poplatky předem a své služby poskytuje na základě jasné a transparentní smlouvy.