GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Potřebujete rychle půjčit peníze? Nevíte na koho se nejlépe obrátit? Zkoušeli jste to v bance, ale nepochodili jste? Nemusíte zoufat, možností jak přijít k dobré půjčce je opravdu hodně. Nejsou jenom banky, dávno pryč jsou doby, kdy nemusely odolávat žádné konkurenci. Dnešní trh s financemi přináší podstatně rozsáhlejší možnosti. Půjčku si můžete sjednat prakticky kdykoli a kdekoli. Lidé jsou většinou zvyklí spoléhat se na kreditní karty v peněžence nebo mají jako železnou zásobu sjednaný kontokorent u běžného účtu, ale ne vždy si s takovou půjčkou vystačíte. Pokud vám schází jen pár drobných do výplaty, pak jistě kreditka spolehlivě pomůže. I když i její používání vyžaduje značnou dávku disciplíny. Každá půjčka je totiž velmi dobrý sluha, ale zlý pán. Pokud peníze z kreditní karty odčerpáte, pak je jistě vhodné je vrátit zpět během bezúročného období. V opačném případě se vám taková malá půjčka od banky pěkně prodraží. Proto než kreditkou zaplatíte u obchodníků, vše si řádně rozmyslete a zvažte nejprve své reálné možnosti. Riziko se rozhodně nevyplácí a může vás dovést až do nepěkných problémů s financemi. Pokud se dluhy začnou kupit a vy přestanete mít nad nimi kontrolu, je třeba urychleně jednat, jinak se vám v brzké době zjeví za dveřmi exekutor. A věřte, že jemu se jen tak nevymluvíte, Veškeré vybavení domácnosti vám oblepí žlutými nálepkami, obstaví konto v bance a mzdová účtárna dostane příkaz k provedení exekučních srážek ze mzdy. Všem těmto problémům se ale lze vyvarovat, pokud si sjednáte půjčku adekvátně svým potřebám a možnostem. Existují totiž i jiné formy půjčky, které se vám třeba budou splácet podstatně snadněji.

Chci půjčit

Rychlá půjčka

Kromě klasické bankovní půjčky existují na trhu i nebankovní společnosti, které poskytují stejně kvalitní úvěrové produkty jako bankovní domy. Proto není nejmenší důvod k obavám. Rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou lze shledat především v podmínkách, za kterých je daná půjčka poskytnuta. V bance se musíte připravit na podrobné lustrování každého žadatele, kde se to bez kontroly registru dlužníků a doložení vašeho příjmu určitě neobejde. Jenom záruka splacení v podobě dalšího spolužadatele nebo zástavy nemovitosti je v bance nedostačující. Zato u nebankovních společností jsou k žadatelům o půjčku více benevolentní a snaží se každou půjčku posoudit z individuálního hlediska. Z toho důvodu máte vždy možnost vyjednat si takovou půjčku, jakou momentálně potřebujete a to i přesto, že všechny úvěrové společnosti mají ze zákona povinnost předem si ověřit platební schopnost žadatele. Jak tuto povinnost každá společnost naplní je zcela na ní. Nebankovní půjčky oproti půjčkám v bance jsou také poněkud více akční. To je dáno zejména tím, že nebankovní půjčku si sjednáte jen v pohodlí svého domova, nemusíte kvůli žádosti nikam chodit na pobočku a podstupovat složitý administrativní proces. Nebankovní půjčku si jednoduše sjednáte na internetu za pár minut  a nepotřebujete k tomu nic víc než mobilní telefon. Na ten obdržíte jen formou krátké SMS zprávy kód, kterým potvrdíte vyplacení půjčky.

Půjčka vyplacená na ruku

Nebankovní společnosti mají pro své žadatele daleko větší pochopení než v bance a snaží se svým klientům vyjít vstříc. Z toho důvodu mají půjčky připraveny pro každou životní příležitost. U nebankovních společnosti není problém sjednat si půjčku i když jste v exekuci nebo insolvenci, máte záznam v registru dlužníků nebo jste momentálně nezaměstnaní, na sociálních dávkách a podobně. Stejně tak disponují specifickou kategorií půjček určených lidem, kteří nemají ani účet v bance. Řada finančních společností totiž podmiňuje vyplacení půjčky pouze na bankovní účet a pokud momentálně žádný nemáte nebo lépe řečeno jsou vám dočasně omezena dispoziční práva třeba z důvodu probíhajícího exekučního řízení, pak může nastat s půjčkou problém. V takovém případě se nabízí půjčka bez bankovního účtu, která je připravena vám peníze vyplatit okamžitě v hotovosti na ruku. K tomuto účelu slouží různé alternativní metody například vyplacení hotovosti na čerpací stanici nebo v trafice. Zde na platebním terminálu předložíte pouze kód z SMS zprávy, nemusíte se nikomu prokazovat ani dokladem  totožnosti a dostanete peníze ze sjednané půjčky. Jednodušší to už ani být nemůže.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka až do domu

Jak už bylo řečeno, nebankovní půjčka nevyžaduje osobní jednání na kamenné pobočce společnosti, spíš naopak, půjčka přijde za vámi. Pokud požadujete rychlé peníze a přitom dáváte přednost osobnímu jednání, pak existují půjčky, kdy se za vámi dostaví přímo kurýr finanční společnosti a navštíví vás  doma se smlouvou i s penězi. Žádost o takovou rychlou půjčku podáte sice na internetu, kde vyplníte příslušný formulář, ale ihned po schválení půjčky jste kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti a ten u vás může být třeba do hodiny. Nebankovní společnosti disponují rozsáhlou sítí obchodních zástupců, takže opravdu s časem není nejmenší problém. Záleží jen na vás, jak moc na půjčku spěcháte. Pokud vám vyhovuje akční řešení, zanedlouho bude zvonit kurýr u vašich dveří. Spolu s ním v klidu doma proberete veškeré parametry úvěrové smlouvy, bude-li třeba něco doložit, stačí jen, abyste sáhli doma do šuplíku. Vše máte pěkně po ruce. Jakmile podepíšete smlouvu o půjčce, kurýr vám vysází peníze na stůl a jak s nimi dál naložíte, to už je čistě na vás. V případě nebankovní půjčky je vždy možno nalézt individuální řešení v rámci vašich možností.

Rychlou půjčku do domu nabízí řada certifikovaných nebankovních společností, které jsou zárukou kvalitních služeb. Půjčku vám vždy poskytnou na základě transparentní smlouvy  a férových podmínek.