Máte vítr v peněžence a nutně potřebujete rychlou půjčku? Nejlépe ještě dnes? Nepochodili jste se žádostí v bance a teď nevíte kudy kam? Nemusíte zoufat, řešení se pořád najde. Ne každá finanční společnost si tak zakládá na obsáhlém papírování jako tradiční bankovní domy. Možná máte smůlu, že nemáte ani kreditní kartu nebo povolený kontokorent k bankovnímu účtu. V takovém případě totiž velmi jednoduše přečerpáte své konto do předem sjednaného limitu a nemusíte kvůli pár korunám složitě vyřizovat celou půjčku. Avšak ne každý takové možnosti má, řada jedinců třeba ani nemá dispoziční práva k bankovnímu účtu ať už z důvodu probíhajícího exekučního řízení, případně účet v bance nevlastní vůbec. Možná vás to překvapí, ale i v dnešní době není bankovní účet zcela automatický pro každého. Pořád se najdou jedinci, kteří jej striktně odmítají. Některým se zdají bankovní poplatky příliš vysoké, online bankovnictví nedostupné a nebo bankám prostě nedůvěřují  a raději mají své peníze doma pěkně pod pokličkou. Jakmile pak pochybí finance, nezbývá jiná možnost než klasická půjčka. Kam ale pro ni, když vás v bance odmítli? I bankovní úvěr je totiž velmi často podmíněn vlastnictvím bankovního účtu, a tak se dostáváme opět na počátek problematického kruhu. Avšak bez banky si také hravě poradíte a dokonce to zvládnete i sami doma.

Chci půjčku

Online půjčka bez papírování

Kromě klasických bankovních půjček se na úvěrovém trhu setkáte s možností půjček a úvěrů od nebankovních společností. Co se týče kvality poskytovaných služeb jsou na tom velké certifikované společnosti úplně stejně jako bankovní domy, a tak jsou si navzájem velmi silnou konkurencí. Nebankovní společnosti se ale na rozdíl od bankovních domů vyznačují větší tolerancí ke svým klientům a snaží se lidem pomoci v obtížných životních situacích. Z toho důvodu poskytují půjčky za zcela jiných podmínek, bez obtížného papírování a jednoduchou formou na internetu. Proto se také nebankovní společnosti oproti bankám vyznačují větší schvalovatelností svých úvěrových produktů a nabízí řešení i problémovým klientům. Jakmile totiž nemáte odpovídající příjem, jste momentálně bez práce a navíc máte záznam v registru či exekuci na krku, nikde s půjčkou v bance nepochodíte. Zato v nebankovním sektoru ano, ovšem za předpokladu, že zvolíte vhodnou společnost a vhodný typ půjčky. Abyste hned napoprvé nesáhli vedle, máte na internetu k dispozici online srovnávač půjček, který vám po zadání vámi požadovaných kritérií ihned zobrazí širokou škálu bankovních i nebankovních půjček vhodných právě pro vás. Z nich si už pak velmi snadno vyberete takovou půjčku, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.

Půjčka bez příjmu

Nebankovní půjčky jsou rozděleny do řady kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Snadno se tak mezi půjčkami zorientujete a nemusíte nikde nic složitě hledat. Doménou nebankovních společností jsou zejména malé mikropůjčky, které okamžitě řeší naléhavé finanční potřeby svých klientů. Najdete zde rychlé půjčky před výplatou, pro nezaměstnané, ženy na mateřské, důchodce, studenty, osoby pobírající sociální dávky, začínající podnikatele a v neposlední řadě také půjčky pro lidi bez příjmu. Některé společnosti u tohoto typu půjček vůbec nepožadují žádné potvrzení o příjmu ze stálého zaměstnaneckého poměru, případně si sami ověří příjmy na mzdové útárně firmy kde pracujete, ale vystačí si s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Ten může mít formu občasné brigády, výplaty nemocenské, důchodu, podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, stipendia, apod. V případě malé půjčky, kdy vám stačí třeba jen pětistovka do výplaty si nebankovní společnosti příjmy neověřují vůbec a riziko takto poskytnutého úvěru je rovnou vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Avšak ani toto nelze jednoznačně konstatovat, neboť soukromé společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně a v prvé řadě přihlíží k bonitě klienta. Není výjimkou, že prvním klientům je půjčka poskytnuta zcela zdarma bez poplatku. Takové podmínky se však týkají jen krátkodobých půjček se splatností zpravidla do jednoho měsíce.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru

Máte-li záznam v registru dlužníků je více než samozřejmé, že brány bankovních půjček  a úvěrů jsou vám po jistou dobu zapovězeny. V bance si totiž prolustrují každého žadatele bez výjimky a jakmile zjistí, že jste zde vedeni, máte po půjčce. Proto se řada lidí obrací s nadějí na nebankovní společnosti, které buď do registru nenahlíží vůbec a nebo případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Nebankovní společnosti jsou určitou nadějí na půjčku i pro klienty s exekucí, které dokážou za jistých podmínek tolerovat. Pokud máte tedy záznam v registru dlužníků, zvolte vždy půjčku z kategorie půjček bez registru. I v tomto případě platí, že záleží na konkrétních okolnostech klienta. Samozřejmě je vždy lepší, když máte už veškeré své závazky dávno uhrazeny a vaše jméno přetrvává v registru jen z důvodu několikaleté evidence. Pokud ale i přesto jste schopni dostát svým závazkům a další půjčka nijak významně nenaruší vaše finanční možnosti není důvod, proč by vám nebankovní společnost neschválila i půjčku se záznamem v registru. Záleží také na tom, kolik peněz požadujete, ale pokud u vyšší sumy poskytnete adekvátní záruky splacení, máte velkou šanci na úspěch. Vždy máte možnost si vyjednat takové podmínky, které odpovídají vašim potřebám. Navíc, nebankovní půjčku vyřídíte jednoduše online, nemusíte zbytečně ztrácet čas chozením na pobočku.

Rychlé půjčky slouží k okamžitému řešení jakékoli nenadálé finanční krize. Z toho důvodu jsou klientům k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a pohodlně si je vyřídíte během chvilky sami doma na internetu. Po schválení žádosti jsou peníze neprodleně odeslány na váš bankovní účet, případně vyplaceny v hotovosti za pomoci různých alternativních metod.