Hledáte marně půjčku, kde by vám půjčili i přesto, že máte záznam v registru? Každá finanční společnost striktně trvá na tom, že nesmíte být vedeni v nechvalně známém registru neplatičů? Nechcete si půjčovat od soukromníků, protože máte obavy, že by se nejednalo o právě seriózní nabídku? I přesto existuje řešení, jak si sjednat pohodovou půjčku. Pokud jste o půjčku žádali jako první v bance, je jasné, že vaši žádost zamítli. Domnívat se, že by nad vámi banka přimhouřila oko je zcela nereálné. Tradiční bankovní domy mají své jasně vnitřní směrnice a těmi se řídí za jakýchkoli okolností. Pokud prostě nenaplníte jejich podmínky, máte smůlu. Pak nezbývá něž zkoušet štěstí někde jinde. Naštěstí banky nejsou jedinou finanční institucí, kde si je možno sjednat půjčku. Stačí jít jen o dům dál a zaměřit se na nebankovní sféru, kde je pro vás připraveno tolik půjček, až vám z nich půjde hlava kolem. Vybrat si pak už jen konkrétní úvěrový produkt je poměrně snadné.

Nebankovní půjčka může tolerovat záznam v registru

Do registru dlužníků se dnes dostanete ani nevíte jak. Z toho důvodu nelze bankovní i nebankovní registr dlužníků chápat jako seznam všech chronických neplatičů, kteří se vyhýbají svým povinnostem a nechtějí dostát svým závazkům, ke kterým se uvázali. Pokud se domníváte, že se zde zaznamenávají pouze dluhy ze spotřebitelských půjček a úvěrů, jste na omylu. Například registr neplatičů SOLUS eviduje také jedince, kteří mají nesplacené dluhy u telefonního operátora nebo dodavatelů energií. Jakmile nezaplatíte fakturu tři měsíce po sobě, jste tam. Přitom jsou evidovány všechny dluhy od částky 500 Kč nahoru. Když se potom dostanete do svízelné životní situace, přijdete o práci, onemocníte, případně se rozejdete s partnerem a měsíční rozpočet dostane zcela jiný rozměr, je pak velmi často půjčka jediným způsobem jak dostát svým závazkům a vyhnout se tak případné evidenci v registru dlužníků. Když už se totiž do něj jednou dostanete, jen tak lehce se z něj nedostanete. K výmazu nestačí jen všechny dluhy uhradit, neplatiči jsou zde evidováni ještě po řadu dalších let. Když pak žádáte o půjčku, může nastat pěkný malér, i přesto, že už máte všechny dluhy uhrazeny. A právě z toho důvodu existují nebankovní půjčky bez kontroly registru dlužníků, které každou podanou žádost posuzují na základě individuálních okolností.

Chci půjčku

Jak si půjčit s registrem

Máte-li záznam v registru dlužníků, je zcela zbytečné se o půjčku pokoušet v bance a marnit svůj drahocenný čas. Jestliže si nejste jisti, jak na tom aktuálně jste a v minulosti jste se dostali do finančních potíží, můžete požádat o výpis z registru dlužníků. To lze učinit elektronicky přímo na konkrétních webových stránkách nebo můžete o výpis požádat prostřednictvím SMS zprávy. Těch pár stokorun vám určitě stojí za to. Výpis z registru dlužníků obdržíte zpětně buď opětovně formou SMS zprávy a nebo elektronicky. Pokud však trváte na jeho papírové podobě, není problém. Česká pošta vám ho doručí během několika následujících dnů. Pokud tedy zjistíte, že jste v registru neustále vedeni a chcete si půjčit peníze, sázkou na jistotu je právě nebankovní půjčka. Ta registry dlužníků tolik neřeší, i když se i zde najdou firmy, které žadatele posuzují jen podle záznamu v registru. Ale těch je opravdu pramálo. Pro snazší orientaci v nebankovních půjčkách jsou jednotlivé úvěrové produkty rozděleny dle kategorií a právě půjčka bez registru je jednou z nich. Pokud si zde nějakou půjčku vyberete, jistě s žádostí uspějete.

Rychlá online půjčka bez registru

Nebankovní půjčky jsou všeobecně známé jako velmi snadné úvěry, které si dokážete vyřídit doslova za pár minut. Expresní rychlost sjednání je dána zejména tím, že kvůli půjčce nemusíte chodit nikam na pobočku a zdržovat se nějakým složitým papírováním. Vše kompletně vyřídíte jen na internetu, kdekoli, kde jste připojeni k síti. Máte-li například internet v mobilu, půjčku si sjednáte třeba o půlnoci v restauraci nebo v parku na lavičce. Tak snadné to je. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je k tomuto účelu pro vás připravený interaktivní formulář. Ten když vyplníte a odešlete, tak máte hotovo. Zadáte jen své osobní údaje, jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. O zpracování žádosti se nadále postará plně automatizovaný systém, který vaši žádost vyhodnotí během několika málo minut. O výsledku schvalovacího procesu jste obratem informováni a je-li kladný, peníze ihned odchází na bankovní účet nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Je jen a jen na vás, jakou formu zvolíte. U malé půjčky nebankovní společnosti nekontrolují registr dlužníků a u vyšší sumy je tolerance záznamu způsobena nabídnutou zárukou splacení. Avšak u malých půjček je riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Naproti tomu u velké půjčky můžete dosáhnout na lepší podmínky díky poskytnuté záruce. Budete-li například za půjčku ručit nemovitostí, může vám společnost nabídnout i další benefity navíc třeba ve formě předčasného splacení bez sankce nebo jednorázové splátky bez poplatku.

Rychlé půjčky, které nenahlíží do registru dlužníků jsou zpravidla neúčelové půjčky, to znamená, že poskytnuté peněžní prostředky můžete použít na cokoli. Mohou na ně dosáhnout i lidé s exekucí, za předpokladu, že dokážou dostát všem svým závazkům. Řada solidních nebankovních společností totiž pečlivě dodržuje zásady zodpovědného půjčování.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.