Víte, že?

U tohoto typu úvěru není třeba dokládat, k čemu budou získané finance využity.
Konec srpna mnohým rodičům nahání strach v podobě přicházejících výdajů spojených s počátkem dalšího školního roku. Jistě sami víte, že jen takové vypravení prvňáčka stojí nemalé peníze. Potřebuje totiž pevnou aktovku, přezůvky, pracovní sešity určené k naučení psaní a tak dále. Zapomenout nesmíme ani na nejrůznější poplatky, dary škole či fondy. Pakliže se jedná o dítě již starší, vyžaduje naopak notebook, školné nebo učebnice. Ke konci se pak vyšplhá částka až k několika tisícům. Jestliže přitom nedisponujete patřičným obnosem, existují ještě rychlé půjčky bez ručitele a registru mající za úkol celou situaci zachránit.

Obejdete se bez poplatků předem

Tento produkt nabízejí nebankovní společnosti. Tu buď můžete kontaktovat prostřednictvím internetu nebo na pobočce nacházející se ve větších městech. Rychlé půjčky bez ručitele a registru jsou neúčelové a nemusíte tak dokládat, k čemu budou využity. Jak již dále napovídá samotný název, obejdete se bez ručitele a nahlížení do registru dlužníků, jelikož k němu soukromý sektor poskytovatelů nemá přístup. Možný drobný nedostatek poté představuje vyšší úroková míra.

Kde najít vhodného investora?

V případě, že se zaměříme na získání rychlé půjčky bez ručitele a registru, lze například využít burzu půjček. Po vložení poptávky se vám totiž soukromník sám ozve a na vás jen zůstává rozhodnutí, zda s jeho nabídkou budete souhlasit. Dávejte si ovšem pochopitelně pozor na serióznost poskytovatele a raději se zaměřte na větší ověřené společnosti, které na burzu půjček rovněž vkládají svoji inzerci.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.