Finanční analytici dle statistických údajů jednoznačně potvrzují fakt, že v období před výplatou je většina domácností s penězi na štíru. Řada lidí tak doslova žije od výplaty k výplatě, spořit prostě není z čeho a i když se podaří občas něco málo ušetřit, vždy se znovu objeví nějaký nenadálý výdaj, který dokáže vytvořenou rezervu opět vynulovat. Přitom se problémy s penězi netýkají jen jedinců zmítajících se na pokraji sociální chudoby, ale širokého okruhu lidí ze všech sociálních vrstev. Stačí jedna špatná investice a hned je rodinný či firemní rozpočet v ohrožení. Avšak rychlé půjčky před výplatou jsou primárně určeny k okamžitému pokrytí nezbytných výdajů a proto je u nich rychlost vyřízení prvořadým kriteriem. Stejně tak i jednoduchost celé půjčky. Zdlouhavá a složitá administrativa žadatele o půjčku zbytečně odrazuje. Kde tedy hledat vhodný finanční produkt, který zacelí díru v rozpočtu pár dnů před výplatou? Pokud nemáte kreditní kartu, u banky s žádostí o malý úvěr jen stěží uspějete. Proto je daleko vhodnější obrátit se rovnou na nebankovní sektor, kde máte šanci na úspěch.

Nebankovní půjčka

Rychlé půjčky před výplatou jsou doménou především nebankovních společností, které jsou si plně vědomi toho, že se na ně s žádostí o půjčku obrací zejména žadatelé, kteří by v bance neuspěli. Z toho důvodu se snaží podmínky pro poskytnutí úvěru vytvořit v takové hladině, aby byly pro klienty co nejvíce průchodné. Na půjčku tak velmi hravě dosáhnou nezaměstnaní, lidé bez příjmu, matky na mateřské, důchodci, studenti, podnikatelé. Širokou nabídku nebankovních úvěrů naleznete převážně v prostředí internetu, kde si také kompletně celou půjčku vyřídite. Dříve než si půjčku sjednáte, věnujte ale dostatek času samotnému výběru vhodného úvěrového produktu. Do budoucna se vám to zcela jistě vyplatí. K tomuto účelu můžete využít různé online srovnávače půjček, kde si jednoduše u jednotlivých půjček porovnáte výši úrokové sazby, celkové poplatky za půjčku, dobu splatnosti a další podmínky nutné pro sjednání úvěru.

Chci půjčku

Rychlá půjčka bez registru

Podle zákona je povinností všech úvěrových společností, aby si ověřili platební schopnost žadatele, avšak každá firma pohlíží na klienty ze zcela jiného úhlu. Samozřejmě, že si vás nejprve proklepne v registru dlužníků, ovšem jen samotný záznam není přímo na závadu či na překážku k tomu, aby vám mohla být půjčka schválena. Jestliže nepatříte mezi chronické dlužníky a někdy jste se opozdili se splátkou půjčky, může společnost nad vámi přimhouřit oko. Jiné firmy zase požadují doložení příjmu, někdo akceptuje pouze potvrzení z klasického zaměstnání, jinému stačí jen výměr sociálních dávek, důchodový výměr, doložení výše podpory v nezaměstnanosti či peněžité pomoci v mateřství. Všeobecně tedy platí, že každá investiční společnost schvaluje úvěr na základě individuálních okolností daného případu. Proto se nejprve seznamte s nabídkou finančního trhu a teprve poté si dle vlastních potřeb vyberte vhodnou půjčku.

Online půjčka před výplatou

Chcete-li půjčkou financovat nedostatek peněžních prostředků před výplatou, je pro vás jistě rychlost sjednání úvěru prvořadou prioritou. Aby tedy byla tato podmínka dodržena, nebankovní společnosti umožňují kompletní vyřízení půjčky na internetu. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchou online žádost, zadáte své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem vyrozuměni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka přiklepnuta, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet, případně jsou vyplaceny v hotovosti. V druhém případě lze využít řadu alternativních způsobů, které vám peníze vyplatí stejně rychle jako samotný bankovní převod. Pro hotovost si můžete zajít třeba do trafiky anebo zajet na nejbližší čerpací stanici. To znamená, že peníze držíte fyzicky v ruce ještě ten den, kdy o půjčku požádáte.

Výši rychlé půjčky před výplatou si určujete sami dle svých aktuálních potřeb. Můžete si půjčit třeba jen pětistovku nebo i několik tisíc korun. Půjčka před výplatou spadá do kategorie krátkodobých úvěrů, takže splatnost půjčky je stanovena na několik dnů až jeden měsíc. Nikdy se ale zbytečně nezadlužujte víc než je nezbytně nutné. Půjčka je bezúčelová, tudíž získané peněžní prostředky můžete použít na cokoli.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.