Jaká to je senzační půjčka? No přeci taková, která vám okamžitě vyřeší jakýkoli naléhavý finanční problém. Kde ji hledat? Na internetu, kde jinde. Přeci nebudete kvůli půjčce obcházet všechny kamenné pobočky ve městě. Každý si pod senzační půjčkou představuje něco jiného. Někdo potřebuje rychle půjčit pětistovku do výplaty, jiný má záznam v registru a nedosáhne na klasický úvěr v bance a někdo marně přemýšlí, jak nejlépe financovat nové bydlení. Ať už má půjčka jakoukoli podobu, vždy dokáže pomoci. Na půjčku se v dnešní nepříznivé době spoléhá kdekdo. Stačí abyste přišli o práci, onemocněli nebo se rozešli  s partnerem a hned nedokážete vyjít se zaběhnutým rodinným rozpočtem. Každý výpadek příjmu je okamžitě znát a složenky na ledničce se nekompromisně hromadí. Řešit takovou situaci půjčkou je rozhodně vždy na místě. K výběru nejvhodnější půjčky můžete použít různé online srovnávače půjček. Po zadání vámi požadovaných kritérií se před vámi ihned zobrazí široká škála úvěrových produktů a z nich si bez problému vyberete tu nejlepší půjčku pro sebe. Určitě chcete mít naprosto ideální podmínky splácení, co nejnižší úrokovou sazbu a pokud možno i dobu splatnosti nastavenou přesně dle svých potřeb.

Půjčí vám v bance?

Někteří lidé jsou toho názoru, že jedinou spolehlivou a kvalitní půjčku naleznou pouze v tradičním prostředí bankovních domů. To sice ano, ale když pak zjistí, kolik potvrzení a dokladů musí bance doložit, a jak zdlouhavý je celý proces vyřízení, jejich prvotní nadšení záhy opadne. Stejně tak i v situaci, kdy jim banka půjčku zamítne třeba jen proto, že mají ještě nesplacenou hypotéku a jejich příjem jim nezajišťuje dostatečnou bonitu. V takovém případě pak lidé začínají banky srovnávat s konkurenčními nabídkami a záhy zjistí, že velké renomované nebankovní společnosti jsou na úplně stejné úrovni. Jen podmínky poskytnutého úvěru jsou o něco málo jednodušší. Ovšem to neznamená, že soukromé firmy půjčí doslova každému, kdo si podá žádost. Tak jednoduché to zase není. Určité hranice tady jsou, ale všeobecně platí, že na nebankovní půjčku dosáhne daleko širší okruh žadatelů než v bance.

Požádat o půjčku

Nebankovní půjčka pro každého

Půjčka od nebankovní společnosti je rychlá a velmi jednoduše vyřízená. Vzhledem k tomu, že je žádost posouzena pomocí plně automatizovaného systému, dokážete si půjčku vyjednat za pár minut. Jen elektronickou cestou, bez sebemenší administrativní zátěže si v pohodlí svého domova půjčku kompletně vyřídíte a peníze vám ihned po schválení odešlou na bankovní účet a nebo budou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Některé společnosti disponují také rozsáhlou sítí obchodních zástupců, kdy vám může kurýr peníze přivést až k vám domů. Záleží jen na tom, nakolik jste akční, ale klidně do hodiny může požadovaný finanční obnos ležet u vás doma na stole v obýváku. Nebankovní půjčka neklade na žadatele tak vysoké nároky jako v bance.

Půjčka bez papírování

Je samozřejmé, že podmínky poskytnutí úvěru jsou jiné u malé půjčky a zásadně odlišné u úvěru v řádu několika stovek tisíc. Chcete-li jen malou půjčku, pak nemusíte nikde shánět ručitele ani skenovat žádné doklady. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký internetový formulář, zde uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo a email. Posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Během několika minut se dozvíte, je-li půjčka schválena a peníze okamžitě odchází na účet. Aby vám byla půjčka bez problému vyplacena, musí si každá nebankovní společnost dle zákona ověřit platební schopnost žadatele. Některé společnosti k tomuto účelu využívají bankovní a nebankovní registr dlužníků, někdo i registr Solus. Avšak samotný záznam v registru není u řady nebankovních společností rozhodujícím kriteriem pro schválení úvěru. Nad malým prohřeškem z minulosti lze bez problému přimhouřit oko, pokud není na první pohled evidentní, že se jedná o předluženého jedince, který má nesplacené závazky u mnoha firem. Zároveň je potřeba podotknout, že každá úvěrová žádost je posuzována na základě individuálních kritérií, takže vždy máte možnost vyjednat si půjčku přesně pro sebe.

Snadná půjčka na cokoli

Mezi klienty se malé půjčky těší velké oblibě, jelikož jsou velmi snadno dostupné a velmi jednoduše vyřízené. S mobilním telefonem je tak máte neustále po ruce. Avšak není problém sjednat si i půjčku daleko vyšší, kterou dokážete hravě financovat bydlení, zařízení domácnosti, dovolenou, ale také můžete s její pomocí vyplatit dluhy a zachránit váš majetek před exekucí. Ani u tak vysokého úvěru není nutno nikomu sdělovat, na co vyplacené prostředky využijete. Jen podmínky splácení budou zcela odlišné než u drobných mikropůjček. Je samozřejmé, že riziko poskytnutého úvěru je daleko vyšší, a proto některé společnosti vyžadují u půjčky ručení. To může mít podobu další osoby jako spolužadatele a nebo ručení nemovitostí. Existují i finanční společnosti, kde k ručení za půjčku lze využít i nemovitost, která je součástí již probíhající exekučního řízení.

Senzační půjčka může být jakýkoli úvěr, který za vás hravě vyřeší každý naléhavý finanční problém. Vyrovná napnutý rodinný rozpočet před výplatou, zaplatí složenky, vyplatí exekuci či jiné dluhy. Avšak vždy myslete na zásady zodpovědného půjčování a půjčte si jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.