S rozvojem internetu se začal objevovat nový fenomén, který někteří lidé označují jako půjčky bez podpisu smlouvy. Jde o velmi specifický druh nebankovního úvěru, ve kterém není nutné absolvovat cestu na pobočku dané firmy a zde mimo jiné podepsat onu zmíněnou smlouvu. Vyřízení veškerých záležitostí probíhá pohodlně přes internet nebo prostřednictvím telefonu. Půjčku bez podpisu smlouvy nabízí nespočet subjektů, které si vzájemně konkurují. Aby dotyčná firma zákazníky zaujala, přistupuje častokrát k různým výhodám a akcím. Pakliže budete mít trochu štěstí, objevíte i půjčku zdarma. U ní první klient nemusí splatit úroky, pouze vrátí vypůjčenou částku.

Získáváme půjčku bez podpisu smlouvy

Vzhledem k mnoha administrativním zjednodušením popisovaného úvěru věřitelé obvykle nabízejí novým zákazníkům úvěr v omezené výši. Jak si patrně dokážete představit, rozsáhlá půjčka se bez osobního jednání s podpisem smlouvy neobejde. V případě finanční injekce, která vám pomůže přečkat do výplaty nebo zažehnat nenadálé výdaje, je tomu však naopak. Zde se obvykle bavíme o menší spotřebitelské půjčce a ne celoživotním závazku. Tomu odpovídá i ochota, s jakou jsou půjčky bez podpisu smlouvy poskytovány – honosí se vysokou mírou schválených žádostí.

Jde to i přes internet

I když vám může sjednávání půjčky přes internet připadat zvláštní nebo dokonce málo bezpečné, jde o seriózní finanční produkt s ustálenými postupy. Žadatel zpravidla musí navštívit webovou stránku poskytovatele, na které se nachází formulář s řadou klíčových položek (např. výše půjčky a splátky). Po vyplnění formuláře se dostává na řadu operátor samotného věřitele. Na základně dodaných údajů buď půjčku schválí nebo vás bude telefonický kontaktovat s požadavkem na upřesnění. Tak jako tak, do několika hodin (během pracovních dní) zpravidla víte, zda-li byla vaše půjčka schválena. Pokud ano, můžete ji očekávat na svém bankovním účtu nebo kontrolovat svoji schránku, ve které se objeví patřičná poštovní poukázka.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.