Spěcháte na peníze a všude po vás chtějí doložit příjem? Což o to, nějaký byste měli, ale jeho výše a celková kriteria neodpovídají standardním požadavkům bank a některých nebankovních společností? Bohužel, každá úvěrová firma si pod pojmem “potvrzení o příjmu” představuje něco úplně jiného. Někdo je ochotný akceptovat pouze příjmy z klasického zaměstnaneckého poměru, výpis z bankovního účtu a jiný přistoupí třeba i na příjmy z dočasné brigády. Proč jsou takové rozdíly v podmínkách jednotlivých společností? Těžko říct, každá firma se snaží eliminovat riziko poskytnutého úvěru na totální minimum a naopak zvýšit návratnost vynaložené investice na maximum. K dosažení co nejlepších výsledků pak používá různé metody, které se společnost od společnosti liší. Pokud jste tedy momentálně bez práce,  na mateřské, v důchodu nebo studujete, musíte využít takové možnosti půjček, které nevyžadují dokládání vašich příjmů. Jde to, jen je třeba vědět, jak na to a půjčku získáte jedna dvě.

Jakou půjčku vybrat

Pokud je nedostatek financí skutečně akutní, je lepší neztrácet čas a obrátit se rovnou na nebankovní společnost, která vám půjčku sjedná doslova za pár minut. Obzvlášť v případě, kdy vám stačí jen pár tisícovek. Nebankovní společnosti jsou dominantní zejména ve sféře tzv. mikropůjček, kdy si můžete za poměrně jednoduchých podmínek půjčit třeba jen pětistovku do výplaty nebo i několik tisíc na zaplacení složenek. Vše je možné a výběr neskutečně velký. O tom vás přesvědčí také rozsáhlá nabídka převážně na internetu, kde se to mimo jiné reklamou na nebankovní půjčku jenom hemží. Konkurence je velká a boj o zákazníka velmi tvrdý, každý se snaží uspět. Jen v té záplavě všemožných půjček a úvěrů se člověk usilující o co nejméně nákladnou půjčku stěží orientuje. Proto je dobré využít online srovnávače půjček nebo také kalkulátory, které vám s výběrem nejvhodnějšího produktu nejsnáze pomohou. Tato služba je zdarma a od vás nevyžaduje nic víc, než na příslušných webových stránkách zadat své požadavky na půjčku a vyčkat pár sekund. Poté se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Už na první pohled je patrné, že se dost podstatně liší nejen různými benefity navíc, ale také výší úroků a dobou splatnosti. Proto vybírejte velmi pečlivě dle svých reálných možností a nenechte se zlákat hned první nabídkou co se vám namane.

Chci půjčku

Rychlá půjčka vyplacená ihned

Chcete-li opravdu rychlou půjčku, pak vybírejte z kategorie půjček bez 1 Kč. Zde jsou podmínky poskytnutého úvěru již dopředu upraveny tak, aby odpovídaly požadavkům náročné klientely. Pro ni je rychlost, jednoduchost a minimální poplatky prioritou. Některé společnosti totiž vyžadují v průběhu sjednání půjčky obvyklou transakci s 1 Kč, kdy po schválení půjčky musíte na bankovní účet poskytovatele převést jednu korunu, aby si daná společnost ověřila, že se jedná skutečně o váš bankovní účet. Na tomto požadavku nelze spatřovat nic špatného a nic proti němu, jen to, že samotný proces sjednání půjčky  se značně prodlouží. Když odešlete jednu korunu ze svého účtu, záleží pak na vnitřních směrnicicích bankovního ústavu, kdy je schopna požadovanou transakci provést. Pokud tedy například žádáte o půjčku během víkendu, musíte třeba čekat až na následující první pracovní den. Tím pádem ztrácí taková půjčka svůj smysl. Z toho důvodu mají také některé společnosti zřízeny svá konta v řadě českých bank, aby k převodu peněžních prostředků došlo ze stejného účtu jako má klient. To v praxi znamená, že samotná bankovní operace probíhá v rámci jedné banky, což zpravidla dokáže zajistit to, že peníze má klient na účet připsány do několika málo minut. Pokud vás tedy tlačí čas, raději vždy vybírejte takovou společnost, která nevyžaduje zbytečný převod s jednou korunou a peníze z půjčky vám vyplatí ihned. Když chcete půjčku o víkendu, zvolte půjčku ze sekce víkendových půjček, kde máte jistotu, že peníze získáte ihned ať už převodem na účet a nebo vyplacením v hotovosti. Ani druhá alternativa není závislá na poštovní poukázce, pro peníze si můžete zajít třeba do trafiky a nebo zajet pro hotovost na čerpací stanici. Ve všech případech máte peněžní prostředky k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Půjčka bez doložení příjmu

Na první pohled to možná vypadá, že nebankovní společnosti půjčí peníze každému, kdo o ně požádá, ale zase tak úplně jednoduché to není. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru musí si všechny finanční společnosti dopředu ověřit platební schopnost žadatele, avšak je zcela na nich, jak to učiní. Někdo nahlíží jen do registru dlužníků, jiný vyžaduje potvrzení o příjmu. Tento požadavek najdete jak u malých půjček tak i velmi vysokých úvěrů, ale charakter doložení příjmu se zásadně liší. Někdo je ochotný akceptovat jen příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru, případně si je ověří společnost sama na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Jinde tolerují jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Ten může mít podobu krátkodobé brigády, výplaty podpory v nezaměstnanosti, mateřské, rodičovského příspěvku, stipendia, důchod, atd. Tím pádem se půjčka bez nutnosti doložení příjmu stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů. Navíc, většina nebankovních společností posuzuje každou žádost individuálně, a tak vždy máte šanci na úspěch. Nebankovní společnosti se všeobecně zaměřují na klienty, pro něž je dostupnost bankovní půjčky naprosto nulová a právě tomu přizpůsobují i své podmínky.

Online půjčka bez 1 Kč

Nebankovní půjčky se vyznačují především svojí jednoduchostí a minimální administrativní zátěží. Nahrává tomu také fakt, že si celou půjčku sjednáte jen na internetu. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchou online žádost a vyčkáte několik minut na schválení. Je -li odpověď kladná, obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím svůj zájem o půjčku stvrdíte. Takto si lze nechat i půjčku předschválit a využít ji až v situaci, kdy bude skutečně potřeba. V případě nutnosti pak jen odešlete krátkou SMS zprávu, což můžete učinit kdekoli a peníze vám ihned vyplatí na váš bankovní účet. SMS půjčka vám tak dokáže efektivně řešit veškeré vaše finanční záležitosti a pomůže v jakékoli nouzi.

Půjčka bez 1 Kč je bezúčelová, tudíž ji lze použít na cokoli, nikomu nemusíte uvádět účel vyplacených peněžních prostředků. Půjčku si vždy sjednejte u velké renomované společnosti, která je zárukou kvalitních služeb a půjčky poskytuje na základě férových podmínek a transparentní smlouvy.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.