Nevyšli jste s penězi a potřebujete alespoň na pár dní trochu oživit rodinný rozpočet? Nezoufejte, rychlé SMS půjčky mohou být pro vás pohotovým řešením. Zpravidla se jedná o malé půjčky před výplatou a nebo v případě, že nastane nějaká nenadálá situace na jejíž financování už prostě nezbývají peníze. Pokazí se spotřebič v domácnosti, praskne kotel na vytápění nebo auto vypoví svoje služby. Nemáte-li nic naspořeno, případně úspory nepokryjí nutnou částku, nezbývá zpravidla nic jiného než si vypomoci půjčkou. Na tom nelze spatřovat nic neobvyklého, tímto způsobem řeší nedostatek financí řada lidí. A proč taky ne. Půjčku si sjednáte rychle a nikomu nemusíte zdůvodňovat, na co získané peněžní prostředky využijete. Pro půjčku můžete zajít do banky a nebo využít široké možnosti nebankovního sektoru. Avšak malá bankovní půjčka má zpravidla podobu kreditní karty, případně kontokorentu, kdy v obou případech můžete odčerpat částku do předem sjednaného limitu. Pokud ovšem těmito bankovními úvěrovými produkty nedisponujete, jen stěží vám banka půjčí třeba jen chybějící pětistovku. O tu ale můžete bez problému požádat vhodnou nebankovní společnost.

Co je SMS půjčka?

Pod pojmem SMS půjčka se skrývá extrémně rychlá finanční výpomoc od nebankovní společnosti. Pro tento druh půjček existuje stejnojmenná specifická kategorie půjček, která má své jasně dané podmínky. Abyste získali skutečnou SMS půjčku, musíte tedy zvolit takovou společnost, která má daný produkt ve své nabídce. Avšak i ty se mezi sebou navzájem liší. Zásadní rozdíl lze spatřovat nejen v samotné výši úrokové sazby, ale i doby splatnosti a dalších benefitů navíc. Splatnost půjčky se pohybuje zpravidla od jednoho dne po několik týdnů, u půjčky do výplaty to bývá většinou jeden měsíc. Některé společnosti, aby zvýšili atraktivnost svých produktů v očích klientů, nabízí třeba první půjčku zdarma, úplně bez poplatku. Prostě vrátíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili, ani o korunu víc. Přitom si lze půjčit jen pětistovku, nemusí se hned jednat o žádné horentní sumy. Výši úvěru si také určujete sami, stejně tak termín splatnosti. Jen je samozřejmě potřeba dostát svým závazkům, jelikož sankce při nesplácení jsou poměrně vysoké a dokážou původní částku převýšit i několikanásobně.

Chci půjčku

Pro koho je SMS půjčka vhodná?

SMS půjčka neklade na žadatele téměř žádné nároky, a proto je vhodná téměř pro každého. Celou půjčku si kompletně vyřídíte jen s pomocí internetu a mobilního telefonu. Vzhledem k tomu, že o schválení půjčky rozhoduje plně automatizovaný systém, je vám půjčka k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru je zákonnou povinností všech společností ověřit si platební schopnost žadatele, avšak je zcela na nich, jak to učiní. Někdo nahlíží do všech bankovních i nebankovních registrů, včetně registru SOLUS, jiný požaduje doložit vás příjem. Máte-li tedy záznam v registru dlužníků a z pohledu úvěrových společností patříte mezi problémové klienty, je pro vás určitě dobrou zprávou, že každá žádost o půjčku se posuzuje individuálně. Pokud tedy máte na svém kontě jen malý škraloup z minulosti, či jste již veškeré své závazky uhradili a vaše jméno už jen nadále přetrvává v seznamu, není vaše situace zcela beznadějná. Pokud v takovém případě doložíte příjmy, stoupne vaše bonita podstatně nahoru. Nemusí se hned jednat o potvrzení o příjmech z trvalého zaměstnání, stačí když doložíte jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Ten může mít podobu například brigády, výplaty podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, důchodu, stipendia, mateřské, rodičovského příspěvku, atd. Stačí když naleznete takovou společnost, která je ochotna toto akceptovat. SMS půjčka se tímto stává velice snadno dostupná pro široký okruh žadatelů.

Jak podat žádost o SMS půjčku?

Velice jednoduše, jak už bylo řečeno, SMS půjčku kompletně celou vyřídíte jen na internetu. Na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, v té uvedete své základní identifikační údaje a posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Následně žádost projde okamžitým zpracováním a vy jste obratem informováni o jeho výsledku. Je-li kladný, pak současně na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj skutečný zájem o půjčku. Internetový formulář žádosti dokážete v pohodě vyplnit i jen ze svého mobilního telefonu. Pokud o půjčku žádáte opakovaně, pak už jen odešlete žádost pouze prostřednictvím krátké SMS zprávy, tudíž je doba schválení dalšího úvěru zkrácena na totální minimum. Samozřejmě, že tento krok vyžaduje úplné a řádné splacení předchozího úvěru. Je-li tomu tak, může vám společnost naopak další půjčku navýšit, případně nabídnout lepší úrokovou sazbu či nějaké benefity navíc. Třeba v podobě předčasného splacení bez sankce. Vzhledem k tomu, že celé vyřízení půjčky probíhá výhradně přes internet, není nutné nic dokládat a vyplňovat stohy papírů, tak jak je to obvyklé jinde.

Rychlou SMS půjčku si sjednejte vždy u velké renomované společnosti, která je pro vás zárukou kvalitních služeb. Takové společnosti poskytují půjčky s férovými podmínkami a především dbají na zásady zodpovědného půjčování. Pokud se při splacení půjčky dostanete do nesnází, není problém lhůtu splatnosti prodloužit, ovšem počítejte s dost vysokým poplatkem. V každém případě se vyplatí splatit půjčku včas.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.