Stinnou stránkou podnikání je právě vedení účetnictví, které je ovšem pro chod firmy nezbytnou záležitostí. Nebaví vás celé hodiny trávit nad čísly a účetními podklady? Bojíte se chyb a omylů neboť daňové zákony se neustále mění a vy si nejste jisti, zda-li vám něco neuniklo? A co potom teprve daňová kontrola! Odhalené nedostatky v účetní evidenci a následně vyměřené sankce vám budou přidělávat vrásky na čele. Tomu všemu můžete velmi snadno předejít a vedení účetnictví přenechat specializované firmě. Její pracovní tým tvoří samí odborníci, kteří na sebe převezmou veškerou zodpovědnost za vaši účetní agendu. Nejenže zpracují každý přijatý a vydaný doklad, ale pohlídají veškeré termíny pro podání dokladů na úřadech, sledují novinky v zákonech, poradí s daněmi, vypracují daňové přiznání, jednají za vás na úřadech,… A vy se můžete v klidu věnovat své práci a tomu, co vás baví.

Zpracování účetnictví a daňové evidence

Služby poskytované účetní firmou jsou velmi rozsáhlé a určitě není na škodu využít veškerý jejich nabízený servis. Šetříte tím především svůj čas.Účetní firma se spolehlivě postará o zpracování a vedení účetnictví (dříve známé jako jednoduché a podvojné účetnictví). Pro menší a střední firmy, jež mají zaměstnance, je samozřejmostí vedení mzdové agendy včetně vyhotovení výplatních lístků, měsíčních přehledů, mzdových listů či různých potvrzení pro úřady. Účetní firma působí také v oblasti daňového poradenství, vypracuje a podá přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob, odvede DPH, silniční daň. Podnikatelům je v maximální míře usnadněna práce při využití online účetnictví, které umožňuje každodenní dohled nad firmou.

Evidujte příjmy a výdaje online

Vedení účetnictví přes internet patří mezi moderní trendy v podnikání. Využívají jej s oblibou nejen drobní živnostníci, kteří mají potřebnou aplikaci i ve svém telefonu, ale i velké firmy. V účetním systému jste propojeni tak, abyste měli neustálý přístup k účetním datům. Jednotlivé doklady sdílíte s účetní a ta je může rychleji zpracovat. Kdykoliv tak máte k dispozici aktuální přehled o hospodaření vaší firmy, o stavu závazků a pohledávek, uhrazených či neuhrazených fakturách.

Optimalizace daňových odvodů

Spolupráce s účetní firmou je založena na vzájemné důvěře, která je předpokladem očekávaných správných výsledků. Proto při zpracování daňového přiznání se snaží účetní firma nalézt veškeré skryté rezervy, aby uzavřené účetní období vykazovalo očekávaný zisk. Správné zaúčtování odpisů, daňových nákladů a všeobecné daňové poradenství je součástí kvalitně a bezchybně odvedené práce účetní firmy. Přenechat vedení účetnictví na profesionálech je správným krokem pro efektivní rozvoj vašeho podnikání.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.